dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzeń Mały

Dobrzeń Mały,opolskie

80 000 zł80 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:671 m²

Dom wolnostojący o pow. około 80 m2 na 6,71 ara wraz z garażem i zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Dobrzeń Mały. Dom nadaje się do kapitalnego remontu lub wyburzenia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Synów Pułku

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł348 m² 2 385,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Niezwykle stylowy i atrakcyjny dom jednorodzinny, zaprojektowany z myślą o dużej i wygodnej rodzinie z dodatkową częścią gościnną - mały budynek obok z wiatą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poznańska

Szczecinek,zachodniopomorskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny wolnostojący, położony na spokojnym osiedlu, szczecinek ul. Poznańska. Dom jednorodzinny wolno stojący o pow. całkowitej ok. 150 m2 oraz powierzchni użytkowej ok. 110 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Grylewo

Grylewo,wielkopolskie

1 500 000 zł839 m² 1 787,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Zachęcam do zakup dworka w Grylewie. Grylewo wieś położona na wysokim północno - zachodnim brzegu Jeziora Grylewskiego ok. 10 km na północ od Wągrowca, w powiecie wągrowieckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

699 000 zł240 m² 2 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 329 m²

Oferta na wyłączność. Nowy dom jednorodzinny położony w Jedlinie-Zdroju. Budynek parterowy zbudowany na bazie projektu tk 30. Przewidziany w projekcie garaż zaadaptowany został na dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł107 m² 7 102,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Osowa. Dom wolno stojący, jednorodzinny, parterowy. Usytuowany w spokojnym miejscu dzielnicy, żywopłotem graniczy z nowo powstałym parkiem rekreacyjnym. Wygodna komunikacja poprzez obwodnicę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rybaki

Rybaki,pomorskie

1 900 000 zł320 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna! kup I zarabiaj! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Rybakach oddaloną zaledwie 2,5km od stoku narciarskiego Wieżyca oraz 500 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puszcza Mariańska

Puszcza Mariańska,mazowieckie

89 000 zł60 m² 1 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Do sprzedaży wystawiamy siedlisko z działką 12000 m2 i budynkami. Mieści się na nim dom drewniany do remontu lub wyburzenia i drewniana stodoła. Działka położona w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szkolna

Plewiska,wielkopolskie

445 000 zł75 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 m²

Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - dwupoziomowy powstały w 2015 r na osiedlu w podpoznańskich Plewiskach. Na powierzchnię przedmiotowego lokalu składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lyski

Lyski,śląskie

370 000 zł133 m² 2 786,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:746 m²

Polecam Państwu dom jednorodzinny o pow. całkowitej 132,80m2 znajdujący się w miejscowości Pstrążna, gmina Lyski na działce o pow.746m2 - i stnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

165 000 zł140 m² 1 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:636 m²

Do sprzedania dom w Aleksandrowie Kujawskim, w bardzo dobrej lokalizacji. W bliskim sąsiedztwie: szkoły, również ponadgimnazjalne, szpital, przychodnie, kościół, urzędy i sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

934 875 zł277 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Super nowoczesny i przestronny dom zlokalizowany w zielonej ,rekracyjnej części powiatu pabianickiego, w okolicy Konstatynowa Łódzkiego. Bardzo dobry dojazd do Łodzi do ul.Szczecińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowal

Kowal,kujawsko-pomorskie

255 000 zł350 m² 728,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość z 2004 roku o powierzchni 350 m2 znajdujący się w pobliżu Kowala (około 20 kilometrów od centrum Włocławka). Budynek idealny na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejów

Radziejów,kujawsko-pomorskie

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy o pow. 100 m kw. Położony w okolicach Radziejowa. Powierzchnia działki - 0,06 ha. Dom wybudowany pod koniec lat 70, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Michałki

Michałki,warmińsko-mazurskie

290 000 zł170 m² 1 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 583 m²

Rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolonia Brużyca

Kolonia Brużyca,łódzkie

850 000 zł300 m² 2 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Komfortowy, przestronny dom wolnostojący z 2007 roku (z odbiorem technicznym), o powierzchni użytkowej 300 mkw. Parter: kuchnia, jadalnia, salon z kominkiem, 3 pokoje, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszów

Pszów,śląskie

240 000 zł160 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dom wolnostojący o pow.uż. 142m2 usytuowany w pobliżu centrum Pszowa na działce o pow.618m2. Dom wybudowany został w latach 40-tych z cegły, w całości podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Barniewicka

Gdańsk,pomorskie

249 000 zł110 m² 2 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wybudujemy wymarzony dom na twojej działce! Oferujemy budowę domu w skandynawskiej technologii ciepłych ścian ceramicznych z keramzytu praefa na twojej działce! podana cena jest ceną projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Plewiska,wielkopolskie

398 000 zł95 m² 4 189,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Faktura , gwarancja , 0 % pcc , bez dodatkowych opłat i prowizji! Przyjmujemy rezerwacje!lokal Bedzie oddany do użytku wiosną 2018! Przedmiotem ogłoszenia jest połowa bliźniaka ok 99 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

495 000 zł250 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

Zarezerwowany! Dom wolnostojący z lat 70-tych, po modernizacji, z przeznaczeniem dla dwóch, trzech rodzin. Posiada jedno wspólne wejście i klatkę schodową, z której są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kleszczów

Żory,śląskie

187 000 zł95 m² 1 968,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:406 m²

Tylko U nas! dom żory kleszczówka cena: 187 000 zł cena do negocjacji! Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom zlokalizowany w Żorach Kleszczówce o powierzchni całkowitej 96 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

470 000 zł271 m² 1 734,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Do sprzedania bardzo funkcjonalny dom z garażem , o powierzchni całkowitej 271m2 użytkowej 150m2 posadowiony na działce 602m2. Dom wolno stojący do zamieszkania. Co-gaz (piec kondensacyjny 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Chorzów Batory

Chorzów,śląskie

1 550 000 zł1 364 m² 1 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Przedstawiam do sprzedaży kamienicę o powierzchni 1364m2 zlokalizowaną w Chorzowie nieopodal stacji kolejowej Chorzów Batory. Budynek 4-kondygnacyjny składa się z 20 lokali mieszkalnych-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechlinek

Żelechlinek,łódzkie

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem jednorodzinnym parterowym z poddaszem użytkowym.Dom w stanie surowym zamkniętym, solidnie wybudowany w technologi tradycyjnej, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długie

Długie,lubuskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wyremontowany, wolnostojący ,dom na dużej działce w odległości 40 km od Zielonej Góry i 25 km od Nowej Soli, w okolicach Szprotawy. Pow. domu: ok. 100 m, pow. działki: 1 ha. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piasta

Białystok,podlaskie

355 000 zł100 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Polecamy państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej z 2016roku, usytuowane na osiedlu Piasta. Całkowita powierzchnia domu 100m2. Dom składa się z dwóch poziomów Parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Stryków

Stryków,łódzkie

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Rezydencja w stanie deweloperskim, przepięknie położona na działce 4900 m 2 , częściowo zalesiona, wokół domy jednorodzinne, lasy, pola, pagórki. Budynek bardzo solidnie wybudowany, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Popielów

Rybnik,śląskie

359 000 zł126 m² 2 849,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Polecam Państwu dom wolnostojący o pow.126m2, po kapitalnym remoncie w 2011r,do zamieszkania od zaraz! Budynek położony jest w cichym i ustronnym miejscu na działce o pow.1198m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:818 m²

Oferujemy do sprzedaży połowę bliźniaka wraz z warsztatem na Biskupinie. Dom wybudowany w latach 80-tych - typu kostka. Na parterze - garaż, pralnia, kotłownia, dodatkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bema

Nowy Sącz,małopolskie

485 200 zł121 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych domów: nowy sącz os. Wólki ul. Bema. Więcej szczegółów na kontakt: cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół sześciu szeregowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Kisielin

Stary Kisielin,lubuskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom poniemiecki położony w jednej z dzielnic Zielonej Góry - Starym Kisielinie. Na działce o powierzchni 10 arów (front ok.13m, bok ok. 77m) wzniesiono: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

285 000 zł220 m² 1 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 853 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny o pow. uż. 158m2 usytuowany wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych w Skrzyszowie. Piękna lokalizacja, prawie pod lasem. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

520 000 zł220 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Duży przestronny dom na 6 a działce Dom z 2013r w stanie deweloperskim przygotowany pod indywidualne wykończenie składa się przestronnego salonu, toalety, kuchni, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

795 000 zł390 m² 2 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Duży dom (ok 390 m. kw. powierzchni całkowitej,ok 340 m.kw. pow. mieszkalnej) stylizowany na szlachecki dworek, na bardzo dużej (7 100 m.kw.), zadrzewionej działce. Dojazd drogą asfaltową. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

480 000 zł214 m² 2 242,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferowana do sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Zawada koło Tarnowa, to atrakcyjnie usytuowana, widokowa działka o powierzchni 22 arów, o warości 164 000 zł, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

380 000 zł526 m² 722,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż polecam dom z dużym potencjałem znajdujący się w Dziećmorowicach. Nieruchomość posadowiona na dużej, ładnej działce o powierzchni ponad 2800 mkw. Dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niebieska

Łęgowo,pomorskie

585 000 zł143 m² 4 079,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do sprzedania dom o pow. 143,40 m2 w zabudowie szeregowej (segment środkowy) w Łęgowie. Dom składa się z przestronnego, ustawnego, bardzo jasnego salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ozyrysa

Gdynia,pomorskie

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 583 m²

Piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Gdynia, w dzielnicy Chwarzno. Parter: garaż w bryle budynku, pokój, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, korytarz. Piętro: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ceradz Dolny

Ceradz Dolny,wielkopolskie

1 350 000 zł228 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferuję Państwu do kupna wyjątkową posiadłość w Ceradzu Dolnym, gmina Duszniki. Jest to dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok.228 m2, użytkowej ok. 139m2 na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni 350 m2 (315 m2 pow. użytkowej) na warszawskim Wawrze. Dom położony jest w spokojnej okolicy na działce o powierzchni 1200 m2. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybaki

Rybaki,pomorskie

1 900 000 zł320 m² 5 937,50 zł/m²