dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Gołkowice

Gołkowice,śląskie

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Posiadamy w swej ofercie dom wolnostojący znajdujący się w Gołkowicach o pow.użytkowej 120m2, usytuowany na działce o pow.1286m2. Dom znajduje się wśród luźnej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

283 000 zł86 m² 3 304,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| podana cena to wartość działki oraz domu, który w stanie deweloperskim mini kosztuje: 203 tys.- sam dom), Budowa projektu: " Ania " trwa 3 miesiące w gotówce, 4 w kredycie. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

590 000 zł203 m² 2 901,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Oferujemy na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w prestiżowej lokalizacji - Parkitka, ul. Małopolska. Harmonia. Nowoczesność. Elegancja. Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bukowiec Opoczyński

Bukowiec Opoczyński,łódzkie

310 000 zł300 m² 1 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Szanowni Państwo, proponujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Bukowiec Opoczyński, o powierzchni 5300 m2., zabudowaną domem jednorodzinnym oraz budynkiem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rajskiej Jabłoni

Józefosław,mazowieckie

677 000 zł154 m² 4 396,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:536 m²

574. Piaseczno, józefosław ul. Rajskiej Jabłoni, segment skrajny 150m na działce 536m 16,5x32,5m) , 5 pokoi. Dom z 2008 konstrukcji szkieletowej "kanadyjczyk", na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Warzno,pomorskie

530 000 zł132 m² 4 012,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję Państwu dom o powierzchni 132,1 m2 na działce pełnej zieleni. Zlokalizowany w Warznie, gmina: szemud. Niezwykle urokliwa i kameralna okolica. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Orzesze

Orzesze,śląskie

150 000 zł220 m² 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Tylko U nas- wyłączność dom wolnostojący- orzesze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w Orzeszu. Dom składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wyczerpy Dolne

Częstochowa,śląskie

269 000 zł110 m² 2 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom wolnostojący w dzielnicy Wyczerpy Dolne o powierzchni 110m 2 na działce 960m 2. Na parterze znajduje się przedsionek, 3 pokoje oraz oddzielna kuchnia, na poddaszu przedsionek i jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

790 000 zł195 m² 4 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Dom w zabudowie szeregowej, położony w sąsiedztwie sklepów , apteki, przystanku autobusowego. Powierzchnia mieszkalna 195 m2 plus garaż i duże zagospodarowane pomieszczenia piwniczne. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

360 000 zł170 m² 2 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:950 m²

Szanowni Państwo, proponujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym w Aleksandrowie Łódzkim - szatonia. Dom znajduje się na działce o powierzchni 950 m2. na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

330 000 zł320 m² 1 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Duży dom-160 m2. powierzchni użytkowej oraz dodatkowo 160 m2. powierzchni piwnic i strychu ,może być wykorzystywany jako dwurodzinny, położony na obrzeżach tomaszowa maz. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł382 m² 2 091,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący według indywidualnego projektu. Piwnica (110m2, wys. 2,45m): garaż na dwa samochody, pralnia, kotłownia, pom. gospodarcze. Parter (125m2, wys. 2,7m): kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nekielka

Nekielka,wielkopolskie

910 000 zł256 m² 3 554,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 592 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny dom z 2006 r. o powierzchni 256m2 na dużej działce o powierzchni 2592 m2 w Nekielce, w sąsiedztwie lasu. Działka jest pięknie zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

455 000 zł180 m² 2 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:536 m²

Duży dom, o pow. 180 m 2, z funkcją pensjonatu, zlokalizowany w centrum Ciechocinka. Dom po remoncie. Działka o pow. 536 m kw. Rozkład domu: - piwnica użytkowa: jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

710 000 zł162 m² 438,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom wolno stojący - parterowy, położony na jednej z bocznych ulic Mierzyna. Na powierzchnię 162m2 składają się: 5 pok. (14,38/11,70/18,92/32,11/13,45), holl 5,84, korytarz 20,72, łazienka 11,50,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

199 000 zł165 m² 1 206,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:631 m²

Dom wolnostojący o pow.165m2, usytuowany w Czerwionce-Leszczyny(Czuchów) powiat rybnicki. Budynek wybudowany został w 1939r. na działce o pow.631m2. Część budynku została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Boguszowice Stare

Rybnik,śląskie

309 000 zł200 m² 1 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni uż. 150m2 usytuowany w Rybniku-Boguszowicach na działce 1262m2. Dom wybudowany został w latach 60-tych, na bieżąco był remontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Winów

Winów,opolskie

480 000 zł190 m² 2 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy dom wolno stojący w bliskiej okolicy Opola. Dom w wysokim standardzie , zadbany , przestrzenny. Do domu przynależy działka 6 arów. Spokojna okolica. Odległość od sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zamkowa

Kartuzy,pomorskie

249 000 zł110 m² 2 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wybudujemy wymarzony dom na twojej działce! Oferujemy budowę domu w skandynawskiej technologii ciepłych ścian ceramicznych z keramzytu praefa na twojej działce! podana cena jest ceną projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

7 600 000 zł250 m² 30 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferujemy do sprzedaży unikatową, przedwojenną willę położoną w części Starego Mokotowa. Dom ( wolnostojący ) jest usytuowany na przestronnej działce ( 780m2 ) z zadbanym ogrodem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł133 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

| b.N.WILLA. Oferta sprzedaży połowy bliźniaka położonego w malowniczej, cichej lokalizacji na osiedlu domków jednorodzinnych. Parter: salon z wyjściem na taras, pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlnica

Modlnica,małopolskie

399 000 zł98 m² 4 054,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kraków / modlnica polecam! Kupujący nie płaci podatku pcc (2%). Polecam! świetna alternatywa dla mieszkania W krakowie! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

329 000 zł109 m² 3 024,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oficjalne biuro sprzedaży - Zielona Góra, kupiecka 50, wszelkie informacje na temat inwestycji: tel. ***pomagamy W uzyskaniu kredytu*** pomagamy W uzyskaniu kredytu***pomagamy W uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zbożowa

Plewiska,wielkopolskie

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Możliwość oglądania domu po 12 kwietnia! Polecam na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 270m2 położony na działce o powierzchni 600m2 w Plewiskach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjna nieruchomość na granicy Śródmieście- chełm. Budynek 4 kondygnacyjny o powierzchni mieszkalnej łącznie 300 m2 (po ok. 80 m2 na każdej kondygnacji), lokalizacja: dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

1 300 000 zł280 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta dla konesera. Superkomfortowy dom o powierzchni użytkowej 280 m2; funkcja parteru: korytarz, pokój dzienny z kominkiem, duży taras , umeblowana i wyposażona kuchnia z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielgie

Wielgie,kujawsko-pomorskie

179 500 zł90 m² 1 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania funkcjonalny dom położony około 15 km od granic Włocławka, w okolicach łochocina. Dom o powierzchni około 90 m. kw. Na działce budynki gospodarcze o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Las

Nowy Las,opolskie

450 000 zł164 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom Sprzedaż Nowy Las, gm. Głuchołazy, powiat nyski, powierzchnia użytkowa 164 m2, składający się 7 pokoi, 2 kuchni, 3 łazienek, wc i ganku. Działka 46 arów. Duży dom, położony z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjna nieruchomość przy ul Błękitnej. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 180m2 na działce ok. 500m2. Dom podpiwniczony. Na Parterze: 3 duże pokoje, kuchnia, spiżarka, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Andrzejów

Łódź,łódzkie

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Na sprzedaż dom w Andrzejowie! Dom o powierzchni 80 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, dwóch przedsionków oraz łazienki. Cześć domu została wybudowana w 1937 r., natomiast dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niebieska

Łęgowo,pomorskie

585 000 zł128 m² 4 581,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy przestronny dom W zabudowie szeregowej! nigdy jeszcze nie zamieszkały! Prezentujemy Państwu przestronny, piętrowy dom zlokalizowany w Łęgowie. Na spokojnym, cichym oraz ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Drzonków

Drzonków,lubuskie

289 900 zł91 m² 3 180,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:444 m²

**** oferta bezpośrednia**** brak kosztów obsługi biura**** Nowy dom położony w zacisznej i malowniczej części Drzonkowa. Nowoczesny i funkcjonalny projekt, pozwoli cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lawendowa

Kolbudy,pomorskie

398 000 zł105 m² 3 776,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kameralny segment w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany 200 m w linii prostej od Bielkowskiego Zbiornika Wodnego w Kolbudach. Oferuję Państwu piętrowy segment w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kawodrza Dolna

Częstochowa,śląskie

319 000 zł139 m² 2 298,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z wysokim poddaszem o powierzchni łącznej 138m 2 wraz z pomieszczeniami gospodarczymi o pow. 38m 2 usytuowany na działce o pow. około 2800m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bedoń Przykościelny

Bedoń Przykościelny,łódzkie

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 331 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:619 m²

Do sprzedania dom letniskowy, na działce o powierzchni 619 m 2 położoną nad jeziorem Głuszyńskim, woj. kujawsko-pomorskie. Dom drewniany o powierzchni 39,7 m2. Na parterze: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Skarpie

Łęgowo,pomorskie

249 000 zł110 m² 2 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wybudujemy wymarzony dom na twojej działce! Oferujemy budowę domu w skandynawskiej technologii ciepłych ścian ceramicznych z keramzytu praefa, na twojej działce! podana cena jest ceną projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chwarzno

Gdynia,pomorskie

1 290 000 zł315 m² 4 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem, mogąca pełnić funkcję domu dwurodzinnego. Dom jasny, przestronny, bardzo zadbany z ładnie zagospodarowanym i wypielęgnowanym ogrodem. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł228 m² 6 368,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w Wawrze na osiedlu las o powierzchni całkowitej 227,70m2 (powierzchnia użytkowa 143,5m2 ) Dom oddany do użytkowania 2002r działka ok 500m2 Parter : sień 2,3m2 Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Otomin,pomorskie

249 000 zł110 m² 2 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bystrzycka

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

650 000 zł400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:507 m²

Do sprzedania 4-ro kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej. Budynek położony w Polanicy Zdroju w bardzo spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie toru saneczkowego, blisko Zdroju. Parter - 2.