dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Mała

Dąbrówka Wielkopolska,lubuskie

1 014 000 zł1 575 m² 643,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Burmistrz zbąszynka O G Ł A S Z A sprzedaż zabytkowego zespołu pałacowo-parkowego w drodze rokowań. Rokowania dotyczą sprzedaży nieruchomości położonej w obrębie wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł165 m² 1 509,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Aleksandrowie Kujawskim. W pobliżu sklepy, przychodnia, szpital, szkoła, urząd Miasta. Wnętrze domu świeżo po remoncie w 2016 roku - dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł165 m² 1 509,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Aleksandrowie Kujawskim - 8 kilometrów od Ciechocinka, 20 kilometrów od Torunia. W pobliżu sklepy, przychodnia, szpital, szkoła, urząd Miasta. Wnętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Praska

Kraków,małopolskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko 5km od Dębnik kup bez prowizji / gwarantujemy bezpieczeństwo tranzakcji Sprzedaje Firma / Brak podatku pcc do sprzedaży ostatni dom / okazja cenowa kostrze Do sprzedania domy z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Działka budowlana (widokowa) o numerze ewidencyjnym 200 o pow. 700m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, trzykondygnacyjnym o łącznej powierzchni użytkowej ok 150m2. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dzwonkowa

Warszawa,mazowieckie

313 000 zł110 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do zakupienia od instytucji ok. Dzwonkowej, działka o pow. 280 mkw., zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. 110 mkw. i budynkiem gospodarczym o pow. 40 mkw., dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Winów

Winów,opolskie

330 000 zł149 m² 2 214,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący z garażem, pow.149 m2. stan surowy zamknięty z wykończoną elewacją, piękna okolica : Winów, 5 km. od Opola. Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł187 m² 3 631,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siedmiu Krasnoludków

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

470 000 zł138 m² 3 397,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu tylko 14 km od wrocławskiego Rynku. Duże działki! Osiedle Bajkowe to kompleks domów wolno stojących w Kamieńcu Wrocławskim leżącym w gminie Czernica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko 6km od Ruczaju kup bez prowizji / gwarantujemy bezpieczeństwo tranzakcji Sprzedaje Firma / Brak podatku pcc do sprzedaży ostatni dom / okazja cenowa kostrze Do sprzedania domy z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

530 000 zł210 m² 2 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom na sprzedaż - bielsko-biała Bardzo ładnie położony dom o powierzchni 210m 2. Rozkład funkcjonalny pomieszczeń: przyziemie: hol, duży pokój, gabinet,kuchnia, 3 pokoje, łazienka, wc; piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

719 000 zł217 m² 3 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 830 m²

Na sprzedaż piękna, urokliwa posiadłość położona ok.20km od Częstochowy. 42-253 janów, siedlec Dom z bali , mieszkalny z adaptacją parteru na lokal gastronomiczny ( bar ), położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

530 000 zł189 m² 2 799,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 577 m²

Nowowybudowany dom jednorodzinny o pow. użytkowej 122,40 m.kw. (pow. całkowita 189,3 m.kw.) Dwupoziomowy, wolnostojący zlokalizowany w wyjątkowo zacisznym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Uchylsko

Uchylsko,śląskie

299 000 zł220 m² 1 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny położony w gminie Gorzyce. Spokojne, ciche urocze miejsce. duża działka (3200 m2). Dojazd drogą asfaltową. Na działce garaż wolnostojący.~Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

460 000 zł134 m² 3 432,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Inwestycja 5 domów wolnostojących o powierzchni od 109m2 - 190 m2. Domy parterowe z poddaszem użytkowym. Domy budowane na 6-17a działkach. Rozpoczęcie inwestycji marzec 2017 - zakończenie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Matejki

Charzykowy,pomorskie

609 000 zł229 m² 2 659,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:742 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. ID oferty 266/1428/ods. Charzykowy, gm. Chojnice, ul. Matejki, dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 229m2, trzy kondygnacyjny, działka 742m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Niewiadom

Rybnik,śląskie

385 000 zł145 m² 2 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:676 m²

Nowa prestiżowa inwestycja - domy jednorodzinne W sąsiedztwie lasu *bez prowizji* Oferta dotyczy sprzedaży domu jednorodzinnego z własną, przynależną do domu działce na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisko Górne

Grodzisko Górne,podkarpackie

120 000 zł4 182 m² 28,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 182 m²

Przedmiot sprzedaży I lokalizacja Sprzedaży podlega prawo własności do nieruchomości gruntowej o powierzchni 41,82 ar, zabudowanej budynkiem wolnostojącym, murowanym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

345 000 zł300 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 215 m²

Do zakupienia od instytucji Stanisławów Pierwszy, dwie działki o łącznej pow. 2.215 mkw., zabudowane budynkiem mieszkalnym, pow. ok. 300 mkw., stan surowy, częściowo zamknięty (okna nie wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł178 m² 4 578,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

1147. Białołęka ul. Ostródzka , nowy, pięknie wykończony i umeblowany segment 178m na działce 200m. Na terenie osiedla jest 20 segmentów. Osiedle monitorowane przez system kamer ochrony. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

999 000 zł370 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:837 m²

Komfortowy dom wolnostojący W osówcu! polecam państwu ofertę sprzedaży solidnego domu wykonanego z wysokiej klasy materiałów o pow. 370 m2 posadowionego na działce o pow. 837 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

650 000 zł108 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 108 m2 ,z poddaszem użytkowym,częściowo podpiwniczony zlokalizowany na działce 434 m2.Dom posiada sześć pokoi,dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszków

Pruszków,mazowieckie

721 000 zł140 m² 5 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

690. Dom bliźniak 140 m, 5 pokoi, na działce 650m - stan deweloperski. Zlokalizowany na granicy Piastowa i Pruszkowa. Wnętrze domu : na parterze: wiatrołap, przedpokój, łazienka, kuchnia, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lewickie-Stacja

Lewickie-Stacja,podlaskie

260 000 zł142 m² 1 830,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Polecamy Państwu dom wolno stojący położony we wsi Lewickie-Stacja wzniesiony w stylu kanadyjskim. Budynek parterowy, z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 142.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipowa

Lipowa,śląskie

299 000 zł137 m² 2 182,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Lipowej w stanie surowym zamkniętym. Piękna okolica z niezapomnianym widokiem na Beskidy. 600 m od ośrodka jeździeckiego Hanka: dom wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Nieruchomość położona w Łomiankach , w rejonie Burakowa. Na 464 m2 posesji znajduje się wolnostojący dom mieszkalny po generalnym remoncie. Wymieniony został dach, a także instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Niskich Łąkach

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł199 m² 8 793,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom dwurodzinny W centrum wrocławia! Na sprzedaż dwurodzinny, poniemiecki dom wolnostojący z 1936 roku o powierzchni mieszkalnej 199 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Błędów

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 600 000 zł531 m² 4 900,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 017 m²

Atrakcyjna oferta! dwa luksusowe domy wolnostojące Przedmiotem sprzedaży są dwa domy o wysokim standardzie wykończenia, posadowione na dwóch działkach o łącznej powierzchni 11 017 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wólka Radzymińska

Wólka Radzymińska,mazowieckie

1 049 000 zł360 m² 2 914 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Do zakupienia od instytucji Wólka Radzymińska, działka o pow. 1.560 mkw., zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. 360 mkw., wolno stojący, parterowy z użytkowym poddaszem oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

659 000 zł154 m² 4 279 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania ładny dom wolnostojący o powierzchni 154 m2 z 2003 roku, na działce o powierzchni 1200 m2 w Kątach Wrocławskich. Na parterze znajduje się salon, 2 pokoje, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł117 m² 1 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta Z potencjałem! polecam Państwu ofertę sprzedaży piętra domu 1-piętrowego posadowionego na działce o pow. całkowitej 900 m2. Budynek wybudowany pod koniec lat 70-tych, z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Nowy dom wolnostojący położony w Jaworzynie Śląskiej. Budynek z 2011 roku, wybudowany z wysokiej klasy materiałów budowlanych. Powierzchnia uzytkowa 180 m2. Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Powiercie

Powiercie,wielkopolskie

474 900 zł112 m² 4 240,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy Dom Wykończony Pod Klucz Media Powiercie Koło. Dom usytuowany w pięknej lokalzacji w Powierciu na wzniesieniu 50 metrów od drogi asfaltowej 3km od Koła.parterowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Dobrzykowice,dolnośląskie

400 000 zł131 m² 3 053,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu tylko 14 km od wrocławskiego Rynku. Osiedle Dwóch Krasnali to atrakcyjna inwestycja domów szeregowych zaprojektowana z myślą o rodzinach szukających dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nadbrzeżna

Radymno,podkarpackie

200 000 zł67 m² 2 985,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedaży mały bardzo funkcyjny dom położony w centrum miasta na ul Nadbrzeznej. Dom o powierzchni 67m2 położony na 21arowej działce. Dom po remoncie do zamieszkania pokryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiślana

Józefów,mazowieckie

1 029 160 zł187 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Błękitny Józefów to osiedle domów jednorodzinnych pod Warszawą w zabudowie bliźniaczej. Wysoki komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania jest możliwe dzięki nowoczesnej infrastrukturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

249 000 zł320 m² 778,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Duży dom o pow. 320 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w Koźlu. Budynek składa się z parteru, piętra (około 10 pokojów) + poddasze. Dach kryty dachówką. Działka o powierzchni 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Górzysta

Gdańsk,pomorskie

1 850 000 zł276 m² 6 701,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu niepowtarzalną willęzlokalizowaną w malowniczej dzielnicy Gdańska - Matemblewo. Została wkomponowana w skarpę, posiada zapierający widok na tereny zielone oraz górzyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wspólna

Kopalino,pomorskie

320 000 zł88 m² 3 650,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładny dom letniskowy, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony z użytkowym poddaszem w Kopalinie o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Częstochówka-Parkitka

Częstochowa,śląskie

499 000 zł140 m² 3 564 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Oferujemy Państwu Szeregówkę , stan surowy zamknięty. Powierzchnia 140m 2 , działka 167m2. Ogrzewanie gazowe podłogowe. Na parterze znajduje się salon z otwartą kuchnią, ubikacja i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Parszowice

Parszowice,dolnośląskie

120 000 zł115 m² 1 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 076 m²

Dom wolnostojący w Parszowicach z dużą działką - 20 arów. Parterowy o pow. 115m 2 składający się z : salonu z kominkiem, kuchni otwartej na salon, dwóch sypialni, łazienki.