dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ładny domek położony pod Wrocławiem.Parter to przedsionek,salon z kominkiem oraz wyjściem na taras i do ogrodu,osobna kuchnia,sypialnia,łazienka z wc a także garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Woszczyce

Orzesze,śląskie

235 000 zł125 m² 1 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

W naszej ofercie dom wolnostojący w Orzeszu - Woszczycach za 235.000! Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 125 m2, na którą składa się: powierzchnia mieszkalna: 90 m2 (4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Libelta

Września,wielkopolskie

315 000 zł180 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Dom 3 kondygnacyjny znajduje się w bardzo spokojnej dzielnicy wjazd w ślepą ulicę .CENA do negocjacji.w razie pytań proszę dzwonić   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

729 000 zł200 m² 3 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania modernistyczny, wolnostojący dom przy ul. Suchej. Dom w stanie deweloperskim. Jedna łazienka całkowicie wykończona. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny, niezależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ostroroga

Poznań,wielkopolskie

1 800 000 zł360 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest piękny dom wolnostojący o pow 360m2 w prestiżowej dzielnicy na Grunwaldzie na działce 950m2. Dom wybudowany w 1936r. Na parterze 3 pokoje , duża kuchnia, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

169 000 zł190 m² 889,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okazja- duża działka!do sprzedania dom wolno stojący w miejscowości Kalety. Budynek o powierzchni 190mkw, znajduje się na działce 1200m kw. Blisko jezioro, lasy, tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszubska Droga

Chwaszczyno,pomorskie

798 000 zł159 m² 5 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga - - - uwaga! - cena promocyjna - atrakcyjna I spokojna lokalizacja, nowe osiedle domów 1-rodzinnych, dojazd drogą utwardzoną, wyłożoną płytami, od ul. Gdyńskiej jak i od Oliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wójtowa Wieś

Gliwice,śląskie

575 000 zł160 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Bardzo ładny 2-piętrowy dom w dzielnicy Wójtowa Wieś. Dom po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania! Dom może funkcjonować jako 2-rodzinny - ma dwa osobne wejścia. Na parterze: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Pruszków

Pruszków,mazowieckie

4 000 000 zł1 140 m² 3 509,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 873 m²

W przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego W Pruszkowie stoi budynek jak z bajki. Dawniej zbudowany jako szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gądków Wielki

Gądków Wielki,lubuskie

239 000 zł160 m² 1 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:245 m²

Oferta bezpośrednia na wyłączność! Prezentujemy do sprzedaży 160-metrowy całoroczny dom szeregowy nad Jeziorem Wielickim w miejscowości Gądków Wielki. W odległości ok. 40 km od granicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Litewska

Białystok,podlaskie

241 858 zł160 m² 1 508,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:536 m²

Witam jako wierzyciel sprzedam dom w drodze licytacji komorniczej. poniżej pełna informacja o nieruchomości. Ogłoszenie O licytacji nieruchomości Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Psary

Psary,śląskie

550 000 zł98 m² 5 612,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy, wolnostojący, parterowy dom położony w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek ocieplony styropianem, wybudowany z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwóch domów o łącznej Powierzchni 250 m2 znajdujących się na jednej działce o powierzchni 4000 m2 mieszczących się w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzgów

Rzgów,łódzkie

900 000 zł179 m² 5 027,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Zadbany dom w cichej i spokojnej okolicy Rzgowa z doskonałym dojazdem do łodzi jak i do trasy Warszawa-Katowice. Dom usytuowany na terenie płaskim z mediami: prąd, siła, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

380 000 zł74 m² 5 100,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:136 m²

Okazja! Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 74 m2 na działce o powierzchni 136 m2. Dom położony jest na zamkniętym osiedlu, które zamieszkuje 28 rodzin. Wjazd na teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Solec

Solec,mazowieckie

700 000 zł130 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ładny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim w Solcu, nieopodal Konstancina. Dom położony jest na działce o powierzchni 500 m2, w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pstrążna

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

170 000 zł130 m² 1 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w miejscowości Pstrążna Kudowa Zdrój. Dom 130 m2. działka 2200 m2. do remontu. Bardzo ładnie położony z pięknym widokiem. Cena 170 000 zł. Kontakt Alfa Kruk Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Berberysowa

Kraków,małopolskie

799 000 zł165 m² 4 842,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania dom w prestiżowej dzielnicy Krakowa: woli Justowskiej. Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż połówkę bliźniaka w interesującej architekturze, w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domina

Siemianowice Śląskie,śląskie

409 000 zł130 m² 3 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Opis: "nowe horyzonty" to kolejna kontynuacja budowy domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Siemianowicach Śląski, dzielnica Michałkowice. Dom nr 5 o powierzchni 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

230 000 zł88 m² 2 625,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:690 m²

Dom Z możliwością rozbudowy tylko 230 tys. za dom w Zielonej Górze. Dom parterowy położony w bliskiej okolicy centrum. Usytuowany na dużej prostokątnej działce o powierzchni 690.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

629 000 zł153 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 153 m2, zlokalizowany w Szklarach Górnych. Parter to duży salon z kominkiem, przestronna, w pełni wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 000 zł80 m² 3 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:868 m²

Kontakt W sprawie oferty :arek. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek podpiwniczony,ocieplony, otynkowany, wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudno Dolne

Rudno Dolne,małopolskie

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Pragnę państwu zaprezentować parterową nieruchomość wykończoną w podwyższonym standardzie położoną w Rudnie Dolnym niespełna 35km od Krakowa.Dom wybudowany dla siebie z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

462 000 zł160 m² 2 887,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:489 m²

Polecam dom dwupiętrowy wolnostojący w cichej i spokojnej części Polic. Niedaleko znajdują się szkoły, przedszkole, sklepy, las oraz komunikacja miejska. Okolica przyjemna ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Opole,opolskie

640 000 zł160 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Dom Sprzedaż U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferujemy państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160 m2, położony na działce 882 m2, składający się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalety

Kalety,śląskie

200 000 zł212 m² 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom W spokojnej okolicy! Budynek wolnostojący,parterowy z użytkowym poddaszem- o pow. 212 m2 w stanie surowym zamkniętym, wszystkie okna plastikowe,dachowe-firmy Velux, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

539 000 zł240 m² 2 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy! Oferujemy do sprzedaży zadbany dom w dzielnicy Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej. Dom o pow. ok.240m.kw., położony na działce o powierzchni ok. 1000 m.kw. Budynek idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szerokie

Lublin,lubelskie

750 000 zł224 m² 3 348,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Ciekawa propozycja dla osób szukających zacisznego i spokojnego miejsca oraz prowadzenia własnego biznesu. Oferta dotyczy domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok 130mkw oraz dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domina

Siemianowice Śląskie,śląskie

469 000 zł145 m² 3 234,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Opis: "nowe horyzonty" to kolejna kontynuacja budowy domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Siemianowicach Śląski, dzielnica Michałkowice. Dom nr 4 o powierzchni 145 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domina

Siemianowice Śląskie,śląskie

419 000 zł130 m² 3 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Opis: "nowe horyzonty" to kolejna kontynuacja budowy domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Siemianowicach Śląski, dzielnica Michałkowice. Dom nr 7 o powierzchni 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atrakcyjny dom parterowy, wolnostojący o pow 120m2 na działce 9 ar zlokalizowany w okolicach Chełmca. Dom niepodpiwniczony, budowany z maxa, kryty blachodachówką. Parter: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

1 600 000 zł420 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Dąbrowie Leśnej, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym, wybudowanym w technologii tradycyjnej murowanej z pustaka ceramicznego, kryty dachówką Brass. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

300 000 zł176 m² 1 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o pow. 176 m2, mieszczący się w bardzo spokojnej malowniczej części Trzebiatowa. Oferowana nieruchomości składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

150 000 zł159 m² 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 405 m²

3/4 domu wolno stojącego. DO kapitalnego remontu. Dąbrówka nowa gmina sicienko. Do sprzedania 3/4 domu jednorodzinnego w miejscowości Dąbrówka Nowa gmina Sicienko. Pozostała część budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

318 000 zł160 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolno stojący z poddaszem użytkowym (projekt Agatka wariant C), o pow. 160m2 , w tym jednostanowiskowy garaż o pow. 21m2, zlokalizowany w Gorzycy. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowniki

Bobrowniki,śląskie

440 000 zł180 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

Doskonała lokalizacja-tarnowskie góry bobrowniki dwurodzinny dom na działce 1411M2 cena 440000,- do negocjacji. Oferujemy do sprzedaży dom do częściowego remontu w spokojnej okolicy na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o pow. ok. 70 m2, położona na 5,4 arowej działce w Oławie, ok 25 km od Wrocławia. Na parterze domu znajduje się kuchnia,łazienka, mały przedpokój oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słomniki

Słomniki,małopolskie

424 000 zł125 m² 3 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

| do sprzedania, zadbany i przytulny parterowy dom W gminie Słomniki , o pow. 125mkw, na 48 arowej płaskiej działce w części ogrodzonej. W domu znajdują się cztery pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosów Lacki

Kosów Lacki,mazowieckie

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:115 m²

Witam, sprzedam dom jednorodzinny, wykończony, solidny.Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jadwisin

Jadwisin,mazowieckie

347 000 zł120 m² 2 891,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta obejmuje sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2 na działce 450 m2, na kameralnym i cichym osiedlu domów o ciekawej, nowoczesnej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

340 000 zł137 m² 2 481,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Piękny dom położony jest w miejscowości Różewo 34 oddalonej od Wałcza7 km i 22 km od Piły. Dom po kapitalnym remoncie posiada 6 pokoi, 2 łazienki. Na podłogach panele w kuchni.