dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,53 m² 5 396,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,53 m wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku zlokalizowany w Boguchwale. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu, położony na działce o powierzchni 18 arów, teren jest ogrodzony dodatkowo za działka jest 10 arów lasu. Znajduje się w spokojnej części Rakszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

140 000 zł190 m² 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem piętrowy dom mieszkalny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 146 m , posadowiony na działce 1039 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 336 m² 856,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Super okazja! Gotowy biznes, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł132 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Możliwość kredytowania! Na sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej, zielonej okolicy Osiedle Pod Lasem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Goleniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł112,56 m² 7 373,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowoczesny dom W sercu natury Minimalistyczny | Kameralna zabudowa | Szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miast Aglomeracji ***** rozkład pomieszczeń: parter (strefa wspólna): * Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł247 m² 1 817,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Unikalny dom Z widokiem na zamek - serce golubia-dobrzynia Prestiżowy miejsce, panorama na historię i wygoda centrum. Dom na działce 1210 m z widokiem na Zamek Golubski! Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł158,20 m² 10 050,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania, wykończony w wysokim standardzie dom jednorodzinny w mieście Sochaczew. Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł101 m² 9 900,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż dom szeregowy pod Wrocławiem. Nieruchomość o powierzchni 101 m + ogród 138m Lokalizacja Smolec - Sprawny dojazd do centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł137,30 m² 10 917,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł128,50 m² 7 774,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nieruchomość wymagająca małego nakładu finansowego w cenie nie wiele wyższej niż większe mieszkanie. Posiadam na sprzedaż dwupiętrowy dom który znajduję się w zaciszu Siedleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży w stanie deweloperskim wolnostojący dom w murowańcu/zamość. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł212 m² 9 429,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego domu położonego w pięknej okolicy na dużej działce w Polakowicach. Z dala od gwaru miasta ale jednocześnie bardzo bisko. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł94,40 m² 6 144,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam nieruchomość położoną w miejscowości Niemce (pow. lubelski), stanowiącą działkę o powierzchni 1300 m2, zabudowaną parterowym, częściowo podpiwniczonym budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł156 m² 3 839,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Położony w Bramkach gm. Błonie dwukondygnacyjny dom jednorodzinny wybudowany na działce o powierzchni 1100m. Budowany wg projektu Agrobisp wb 3369. Murowany z cegły max. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150,09 m² 9 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Są domy, które się ogląda i są takie, do których wchodzi się i od razu wiadomo, że to to miejsce. Ta nieruchomość zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł226,95 m² 4 802,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferta dotyczy części prawej bliźniaka: dom przeszedł generalny remont łącznie z wymianą okien na 3-szybowe, nową elewacją, wymianą wszystkich instalacji, montażem nowego pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:812 m²

Atrakcyjny i przestronny dom położony w prestiżowej dzielnicy Ustronia - Zawodzie. Parter: 3 pokoje, łazienka, kotłownia z piecem gazowym Vaillant. 1 piętro: gustownie zaaranżowany salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł280 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Wyjątkowa Oferta - posiadłości w Mierkach k. Olsztynka z domem i funkcjonującym warsztatem samochodowym - Idealna dla Rodzin i Inwestorów! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł79,75 m² 8 150,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym w pięknej scenerii i świetnej lokalizacji. Sochaczew, ul. Trojanowska, kameralna inwestycja "sosnowe Zacisze". Segment o dwóch kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł142 m² 3 654,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Po więcej zdjęć i spacer wirtualny zapraszamy do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zieloną działką w Ostrowcu Św. na ul. Furmańskiej. Dwukondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferuję na sprzedaż połowę domu w Siemianowicach Śląskich wraz z garażem wolnostojącym oraz ogrodem. W skład nieruchomości objętej sprzedażą jest: - lokal mieszkalny 60m2.