dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

465 000 zł132 m² 3 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Inwestycja zlokalizowana jest poza granicami miasta ok 8km od ulicy Powstańców, inwestycja to 8 segmentów w zabudowie bliźniaczej Na sprzedaż dom o powierzchni 132 m2 wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemodlin

Niemodlin,opolskie

315 000 zł220 m² 1 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący w Niemodlinie o powierzchni całkowitej 220 m2. Budynek murowany z cegły, ocieplony styropianem, wykonana elewacja. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł180 m² 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piętro domu 4- ro rodzinnego 180 m2, , dom z roku 1880 cegła.Wejscie do mieszkania niezależne , z poziomu parteru, z tego poziomu zejście do piwnicy, z zainstalowanym piecem gazowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł157 m² 5 414,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 100 m²

Pięknie położona, wiejska posiadłość na wsi w okolicach Jez. Ińskiego do zamieszkania lub(i) prowadzenia działalności agroturystycznej. Na działce o pow. 1,91 ha, której część stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

361 000 zł101 m² 3 234,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'w zielistkach 2_343' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 95 tys.) oraz dom (266 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł350 m² 2 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 350 m2 położony na działce 350m2. Świetna lokalizacja - wokół zabudowa jednorodzinna, dużo zieleni, kilka minut spacerem do pkp Anin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwarzno

Gdynia,pomorskie

586 000 zł144 m² 4 069,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:816 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'matyldae-184_487' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 235 tys.) oraz dom (351 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

490 000 zł185 m² 2 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 185 m2 , usytuowany w odległości 900 m od S8 węzeł Gęsia Górka , bardzo dobry dojazd do Wrocławia - 25 min drogi na lotnisko. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

359 000 zł93 m² 3 869,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Ostatni gotowy segment jednorodzinny z ogrodem i garażem na nowym ogrodzonym osiedlu Bankowe Zacisze. Usytuowane blisko wyjazdu na A2. Położone w cichej i spokojnej okolicy pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Straży Ludowej

Poznań,wielkopolskie

710 000 zł120 m² 5 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Sprzedam lokal mieszkalny odrębna własność w budynku wielolokalowym, wyglądającą jak dom w zabudowie szeregowej położony w Poznaniu, na Podolanach w rejonie ul. Strzeszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

370 000 zł115 m² 3 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bardzo atrakcyjny segment w stanie deweloperskim w centrum Góry Kalwarii. Świetny rozkład i przestronne wnętrze w atrakcyjnej cenie. Na parterze znajduje się salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włodzimierz

Włodzimierz,łódzkie

199 990 zł70 m² 2 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:44 600 m²

Do sprzedaży siedlisko położone w odległości 7 km od Kamieńska w rejonie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

435 000 zł220 m² 1 977,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Dziekanowie Leśnym. W sąsiedztwie nowe domy. Piękna, zielona okolica Jeziora Dziekanowskiego. Przestronne wnętrza, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jankowo Gdańskie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'feliksz33_473' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 169 tys.) oraz dom (306 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Umer

Umer,świętokrzyskie

285 000 zł180 m² 1 582,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do sprzedaży dom w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Umer, gm. Zagdańsk. Dom jednopiętrowy położony na działce o powierzchni 2 800 mkw. W piwnicy znajduje się kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpin

Karpin,zachodniopomorskie

749 000 zł300 m² 2 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 993 m²

Polecam serdecznie duży dom z możliwością prowadzenia pensjonatu lub agroturystyki. Atrakcyjna posiadłość położona niedaleko Nowego Warpna, trzebieży, blisko Zalewu Szczecińskiego, puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

340 000 zł130 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Wirtualny spacer:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

240 000 zł104 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedam dom 104 m2 w zabudowie szeregowej w Polkowicach ok 1 km od centrum miasta. "Dom pod miłorzębem" Dom w stanie surowym zamkniętym. Na parterze przestronny salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Janki

Janki,mazowieckie

1 245 000 zł220 m² 5 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący stylizowany na dwór polski zlokalizowany 13 km od centrum Warszawy w miejscowości Janki. Dojazd nową obwodnicą Raszyna w 12 minut lub Aleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ostoja

Pruszków,mazowieckie

865 000 zł200 m² 4 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Świetna oferta funkcjonalnego domu położonego w najlepszej dzielnicy Pruszkowa - Ostoi, graniczącej z Komorowem. Zbudowany tradycyjnie, z podwójnej cegły i ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

399 000 zł260 m² 1 534,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość położona w Bełchatowie, w rejonie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Położona przy drodze asfaltowej, posiadającej uzbrojenie w postaci wodociągu, kanalizacji, energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaczki

Kaczki,pomorskie

294 000 zł76 m² 3 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

| przemek Z71_21' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 55 tys.) oraz dom (239 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mieleńska

Łazy,zachodniopomorskie

2 200 000 zł512 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:702 m²

Na sprzedaż pensjonat całoroczny ( dom weselny), z pełnym wyposażeniem, 100 metrów od pięknej plaży w Łazach przy ul. Mieleńskiej. Obiekt usytuowany przy drodze asfaltowej łączącej Łazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

640 000 zł203 m² 3 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Atrakcyjny dom w stanie deweloperskim w miejscowości Kąty, 3 km od Góry Kalwarii. Nieruchomość typu opałek L znajduje się na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych. Dom wykony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

261 000 zł81 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:225 m²

1/2bliźniaka w dzielnicy Przemysłowe, w spokojnej zabudowie jednorodzinnej. Cena za mieszkanie 78,45 m2 i 225 m2 działka W cenę wliczona jest: - elewacja- 15 cm styropian grafitowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

699 000 zł185 m² 3 778,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Dom gotowy do zamieszkania; wyposażony; przestronny - 6 pokoi! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 185 m2 usytuowany w Sokołowicach - 4 min do S8 węzeł Gęsia Górka. Parter o pow. 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Orzepowice

Rybnik,śląskie

284 000 zł89 m² 3 191,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do sprzedaży dom skrojony idealnie na potrzeby rodziny. Zamiast dużego mieszkania w apartamentowcu, który kupisz w podobnej cenie tu do dyspozycji masz własny dom z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł270 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

| średniej wielkości dom wolno stojący przeznaczony dla 5-6-osobowej rodziny. Prosta symetryczna bryła wzbogacona czterema balkonami, łukowym wypchnięciem pokoju dziennego i podcieniem wejściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

864 000 zł234 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'irenad61_491' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 399 tys.) oraz dom (465 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

280 000 zł266 m² 1 051,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:444 m²

Polecam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy domów jednorodzinnych w Łobzie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 266 m2 położona jest na działce 444 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

595 000 zł190 m² 3 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji polecam na sprzedaż Dom wolnostojący ( w bardzo bliskim sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego) o powierzchni ok 190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

235 000 zł120 m² 1 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana (dom mieszkalny oraz budynki gospodarcze) położona w Bełchatowie w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dom o powierzchni 120 m2 wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

596 000 zł188 m² 3 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'atlas2_82' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 190 tys.) oraz dom (406 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobolewo

Sobolewo,podlaskie

400 000 zł550 m² 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:800 m²

Atrakcyjny dom, murowany z 1981roku o powierzchni użytkowej ok.500m2. Dom wybudowany z cegły, pokryty blachą, trzy kondygnacyjny. Parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. Bierutów /duża willa 2-rodzinna+hala pod działalność przemysłową Polecam piękny dom poniemiecki z 1937r. wraz z halą przeznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie szeregowej w dobrej dzielnicy Bielska-Olszówce , teren ogrodzony, garaż, ogródek. Budynek trzy poziomowy, podjazd wybrukowany, umeblowana tylko kuchnia ( zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom położony w Brwinowie blisko od pkp przy drodze asfaltowej. Działka z dwoma wejściami na posesję ze względu na urządzone dwa niezależne mieszkania w budynku. Jedno o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skawinki

Skawinki,małopolskie

177 000 zł90 m² 1 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do kupienia dom parterowy z poddaszem do adaptacji, wzniesiony w technologii murowano - drewnianej, położony w małej miejscowości w gminie Lanckorona, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pieczyska

Koronowo,kujawsko-pomorskie

500 000 zł163 m² 3 067,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Zobacz przestronny dom w spokojnej okolicy niedaleko Zalewu Koronowskiego, idealny szczególnie dla ludzi ceniących sobie komfort i spokój. Dom jest wolnostojący wykonany z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

800 000 zł341 m² 2 346 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Transakcja: sprzedaż domu w bełchatowie\npowierzchnia użytkowa domu: 341 m2\npowierzchnia działki: 1370 m2\npodstawowe informacje\nliczba pięter: parter z użytkowym poddaszem\nrok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mroków

Mroków,mazowieckie

655 000 zł95 m² 6 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

NA sprzedaż nieruchomość blisko trasy S7 K. Magdalenki. Niewielki dom jednorodzinny z możliwością rozbudowy, na dość dużej działce w dobrej lokalizacji. W sąsiedztwie zabudowa.