dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

1 087 000 zł212 m² 5 139,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:332 m²

Nowe domy na Oporowie! nowa inwestycja, zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Fabryczna na osiedlu Oporów.Obecnie jest to jedno z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pisarzowice

Pisarzowice,śląskie

449 000 zł118 m² 3 805,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom jednorodzinny w trakcie wykańczania "pod klucz" położony w spokojnym miejscu. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. W pobliżu sklep oraz przystanek autobusowy. Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowale

Kowale,pomorskie

542 000 zł79 m² 6 457,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'ula Z212_96' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 299 tys.) oraz dom (243 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wirowska

Wiry,wielkopolskie

388 990 zł104 m² 3 740,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

.Nowa oferta! Bez dodatkowych opłat! Faktura , gwarancja, 0%pcc. Oddawany do użytku w stanie deweloperskim Wiosną 2018cena obejmuje ogrodzony dom ze wszystkimi instalacjami. tel. Więcej domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piotrowice

Piotrowice,wielkopolskie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o pow. 100m2 składający się z trzech pokoi , kuchni , łazienki,strych do zagospodarowania, dach wymieniony pokryty blacho-dachówką , zrobiona nowa elewacja. Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Junoszyno

Junoszyno,pomorskie

505 000 zł204 m² 2 475,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'malwa3_471' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 95 tys.) oraz dom (410 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orle

Orle,pomorskie

323 000 zł79 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'ula Z212_96' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 80 tys.) oraz dom (243 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

549 000 zł107 m² 5 114,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Polecamy na sprzedaż połowę bliźniaka na Bezrzeczu. Czas zakończenia inwestycji przewidywany jest na grudzień 2018 r. Nieruchomość ma powierzchnię 107m2 i ma dwie kondygnacje. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

379 000 zł104 m² 3 644,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedam dom w stanie deweloperskim, położony w Szczytnikach. Dom o charakterze bliźniaczym, budowany z porotermu. bardzo funkcjonalny projekt. Pomimo, że ma tylko 104m2 wydaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Marki,mazowieckie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania budynek w formie zabudowy segmentowej zlokalizowany w najładniejszej części Marek, nieopodal Puszczy Słupeckiej. Nowoczesna architektura oraz wysoka jakość użytych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

550 000 zł177 m² 3 107,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 177m2 i użytkowej 137m2 składa się z - parteru: salon połączony z jadalnią i kuchnią, wc, kotłownia, hal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bogatki

Bogatki,mazowieckie

590 000 zł219 m² 2 694,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Przestronny dom 5-pokojowy o powierzchni całkowitej 219 m2 położony na działce 1040 m2 w miejscowości Bogatki w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Dom o prostej, tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Kamionki,wielkopolskie

379 000 zł105 m² 3 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Rynek pierwotny! kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Dom o powierzchni całkowitej ok. 105 m2 (użytkowej 99 m2)+ dodatkowo poddasze o powierzchni 35 m2. Domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

1 248 000 zł200 m² 6 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Do sprzedania reprezentacyjny, wolno stojący,stylowy dom jednorodzinny położony w pięknej okolicy Wawra ul.Ogórkowa. Rozkład pomieszczeń: parter- duży salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kwitajny

Kwitajny,warmińsko-mazurskie

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Tu zamieszkasz spokojnie i bezpiecznie, tanio. Okolica urokliwa, nie grozi Ci powódź ani smog, osada wśród lasów. Do węzła komunikacyjnego E7 10 km. Wszystkie media. Osobna posesja i osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Załęże

Załęże,pomorskie

396 000 zł160 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'drozd_83' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 48 tys.) oraz dom (348 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mrągowska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania budynek w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 180m2 .Działka 400 m2. Położony w dobrym punkcie komunikacyjnym.Na parterze duży salon 39 m2, aneks kuchenny lub kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

352 000 zł83 m² 3 799,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'wiktoria tk 109_26' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie nieco dłużej. W cenie jest działka ( 105 tys.) oraz dom (247 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł154 m² 3 766,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż dom wg projektu virgo II zlokalizowany przy ul. Warneńczyka w Rzeszowie położony na zadbanej działce o powierzchni 10 ar. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

380 000 zł107 m² 3 551 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

Witam! Posiadam na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący na ul. Śniegockiego. Wg projektu dom dla ciebie "sójka". Na parterze znajduje się salon, kuchnia, łazienka, 2 pomieszczenia gospodarcze, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

920 000 zł245 m² 3 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:606 m²

Stare pogodno. Atrakcyjny dom wolno stojący " Z duszą " , zlokalizowany przy spokojnej uliczce w sercu Starego Pogodna / pomiędzy Al.Wojska Polskiego i ul.Mickiewicza /. Budynek całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Strzegom,dolnośląskie

449 000 zł217 m² 2 069,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Witam.posiadam do sprzedaży dom zlokaluzowany przy jednej z głównych ulic w Strzegomiu.Dom po remoncie .2 piętrowy. Na parterze znajduje się salon kuchnia z oknem tarasowym łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Przylep,lubuskie

495 000 zł160 m² 3 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Kościelniak nieruchomości oferuje państwu świetnie zlokalizowany dom wolnostojący W trakcie budowy O funkcji mieszkalno - usługowej W dzielnicy przylep ul. Lawendowa. Mogą państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Taklińskiego

Kraków,małopolskie

499 000 zł118 m² 4 228,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dom bliźniak ul. Taklińskiego Kraków 103,17m2 + poddasze 15m2 łącznie 118,17m2 rozkład pomieszczeń: parter 37,70m2: wiatrołap 3,38m2, wc, kuchnia z aneksem jadalnym połączona z salonem (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

419 000 zł74 m² 5 672,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów na Mierzynie. Mieszkanie położone jest na parterze domu w zabudowie szeregowej i ma 73,87 m2 powierzchni, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

490 080 zł160 m² 3 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do sprzedaży budynek w zabudowie częściowo zwartej, będący obiektem mieszkalno-usługowym , trzykondygnacyjny, o pow. użytkowej 160 m2. Budynek usytuowany w Bełchatowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Małomice

Lubin,dolnośląskie

315 900 zł100 m² 3 173,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Segment skrajny W lubinie o pow. cał. 99,5m 2. Działka 3,5 ara. Segment wykończony całkowicie z zewnątrz łącznie z podjazdami, tarasem i ogrodzeniem ogródka. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

720 000 zł225 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom wolnostojący w willowej części Szczawna Zdroju. dom po kapitalnym remoncie. rozkład pomieszczeń: piwnica - garaż, 4 pomieszczenia gospodarcze, sauna, parter - salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kiedrzyn

Częstochowa,śląskie

600 000 zł400 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 218 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w dzielnicy Kiedrzyn. Budynek składa się z parteru, piętra, poddasza i piwnicy z garażem. Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

392 500 zł80 m² 4 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów na Mierzynie. Mieszkanie stanowi piętro domu w zabudowie szeregowej i ma 80m2 powierzchni, na którą składają się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

980 000 zł262 m² 3 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sierosław, pokrzywnica, gmina dopiewo - osiedle złota polana - nowe osiedle położone wśród lasów Z idealnym dojazdem - 15 minut bukowską do poznania. Na sprzedaż przestronny, bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zwanowice

Zwanowice,opolskie

249 000 zł300 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

witam sprzedam dom do zamieszkania o pow 150 m2 na dzialce o pow 1300m2 ogrodzonej Na działce znajdują się również pom gosp i stodoła, dla zdecydowanych cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drużbice

Drużbice,łódzkie

150 000 zł70 m² 2 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 186 m²

Transakcja: sprzedaż domu \npowierzchnia domu: 70 m2\npowierzchnia działki: 8186 m2\npodstawowe informacje\nliczba pokoi: 3\nliczba pięter: parterowy\ntyp budynku: wolnostojący \nmateriał budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Romańska

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł181 m² 10 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:469 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 181,44 m kw., dwukondygnacyjny, z garażem, wybudowany w 2000r. Działka o powierzchni 469 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włosań

Włosań,małopolskie

890 000 zł260 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy do obejrzenia ładnego, wykonanego i wykończonego w wysokim standardzie domu o powierzchni całkowitej około 260m2. Nieruchomość położona jest na 20ar kaskadowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 000 zł190 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom funkcjonujący obecnie jako pensjonat z oddzielną częścią mieszkalną, w strefie zdrojowej uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój (odległość od Parku Zdrojowego ok. 50m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

820 000 zł320 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:915 m²

Duży dom położony na skarpie w otulinie lasu projektowany indywidualnie. Garaż 2-stanowiskowym ok.60m2. Pięknie zagospodarowana działka 915m2, liczne krzewy i nasadzenia, oświetlenie nocne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zelwerowicza

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł210 m² 8 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom na Sadybie w okolicy ul. Zelwerowicza, po kapitalnym remoncie / wymienione zostały wszystkie instalacje, nowa kuchnia, łazienki, elewacja/. Piwnica: kotłownia, pralnia, wc, garaż na 1 samochód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Świt

Lublin,lubelskie

695 000 zł240 m² 2 890,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:557 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący znajdujący się na spokojnym i klimatycznym osiedlu Świt w Lublinie.Dom usytuowany na działce o powierzchni 557m2, która daje możliwość zagospodarowania.