dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

300 000 zł170 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom typu bliźniak na około siedmioarowej działce, stan surowy zamknięty, w rewelacyjnej lokalizacji blisko północnej granicy Krakowa. 5 pokoi, dwie łazienki. Kanalizacja miejska, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Staromiejska

Strzelin,dolnośląskie

470 000 zł125 m² 3 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:624 m²

Zapraszamy na prezentacje domu przy ulicy Staromiejskiej. Dom posadowiony jest na ustawnej działce z dużym ogrodem oraz szopą na narzędzia. Dom jest około 500 metrów do Rynku i 300 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 165 000 zł170 m² 6 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:332 m²

Osiedle domów Harmonium - naturalnie blisko - V etap już w sprzedaży! Nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Konstancinie-Jeziorna tuż obok Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bądzyń

Bądzyń,łódzkie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Nieruchomości rentsell przedstawia ofertę dla amatorów obcowania z naturą, lubiących cisze i spokój, z dala od miejskiego zgiełku. Ale jednocześnie z łatwym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Proszowice

Proszowice,małopolskie

265 000 zł110 m² 2 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Nowe Brzesko z możliwością zamiany na mieszkanie Dom usytuowany przy głównej ulicy miasta z wjazdem na działkę od strony wewnętrznej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł170 m² 4 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Sprzedam wygodny dom dla rodzinny, funkcjonalny, zadbany dom wolnostojący o powierzchni około 110 m2 plus piwnica z garażem około 60m2, z pięknym ogrodem o powierzchni 448m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

458 750 zł170 m² 2 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 670 m²

Oferuję do sprzedania wolnostojący dom w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Gołonóg. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 3670 m2. Dom posiada pełne podpiwniczenie gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

345 000 zł78 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:443 m²

Oferta 10 domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 78,01m na nowym osiedlu w Niepołomicach. Nieruchomość dostępna w programie MDM. Inwestycja rozpoczęta w pierwszym kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielka Klonia

Wielka Klonia,kujawsko-pomorskie

253 000 zł160 m² 1 581,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom z budynkami gospodarczymi i działką 0,22ara, dom wysoki parter 160m2 powierzchni użytkowej,wysoki parter - góra i dół, do zamieszkania, dwa niezależne wejścia, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnobrzeg

Tarnobrzeg,podkarpackie

780 000 zł145 m² 5 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 540 m²

Piękny dom na sprzedaż w Tarnobrzegu. Powierzchnia całkowita domu 145 m2, użytkowa 128 m2. Składa się z dwóch kondygnacji: parter: 80 m2, piętro: 48 m2. Położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Główny

Kraków,małopolskie

30 000 000 zł1 500 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:398 m²

Kamienica z tradycjami, najstarsze wzmianki pochodzą z roku 1490. Wspaniałe sąsiedztwo wpływa pozytywnie na nastrój panujący w budynku. Z tarasu widokowego (jedynego takiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Swoszowice

Kraków,małopolskie

1 220 000 zł295 m² 4 135,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w wysokim standardzie - pu. 220 m2, pc. 295 m2, stojący na czternastu arach. Prąd, woda, gaz, kanalizacja. Wysoki standard wykończenia oraz niestandardowe rozwiązania w budynku. Zastosowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

1 990 000 zł500 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 575 m²

Recommended by Krzysztof Mazur,   Unique offer A beautiful house a mansion with an indoor swimming pool located just 20 minutes from Wrocław. The swimming pool building with the surface.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Palmiry

Palmiry,mazowieckie

1 590 000 zł356 m² 4 466,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Energooszczędny, wybudowany według indywidualnego projektu, w wysokim standardzie dom, położony około 14 km od granic Warszawy, na 1050m2 działce. Wysoki parter (3m),pełne piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miechowice

Bytom,śląskie

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Polecamy! miechowice domek fiński Do sprzedania dom o powierzchni 48 m2 + pomieszczenie 5,67 m2 w Bytomiu Miechowice. Dom w dobrym stanie do zamieszkania podpiwniczony, na parterze 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Albigowa

Albigowa,podkarpackie

840 000 zł295 m² 2 847,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

W ofercie biura tylko u nas do sprzedania elegancki duży dom o pow. całości 295m2 Pow. Mieszk.; 180m2 położony na pięknej, dużej działce 3000m2. Parter; -salon -kuchnia -jadalnia -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

680 000 zł197 m² 3 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Gorąco polecam! Przedmiotem oferty jest zabudowana działka gruntu o powierzchni 1236m2 (szer. 13.2 m x 93.6m ).Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jest to pół bliźniaka wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

1 395 000 zł225 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowoczesna rezydencja wykończona pod klucz - bardzo dobra lokalizacja - nowość na rynku nieruchomości - bardzo wysoki standard wykończenia - rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Klonowa

Warszawa,mazowieckie

12 000 000 zł502 m² 23 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:456 m²

Przedmiotowa działka zabudowana jest willą z lat 30 XX w. Jest to willa funkcjonalistyczna powstała w 1935 r. zgodnie z projektem architekta Bohdana Pniewskiego. Bryła budynku wywiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Koczargi Stare

Koczargi Stare,mazowieckie

1 100 000 zł210 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gmina Stare Babice. Koczargi Stare. Do sprzedania bardzo ładny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej. Dom został wybudowany w 2000 r. Dach jest z blachodachówki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,śląskie

199 000 zł177 m² 1 124,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Nieruchomość położona jest w pięknej okolicy w miejscowości Zrębice na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w pobliżu miejscowości Olsztyn koło Częstochowy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czeremcha

Czeremcha,podlaskie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Polecamy Państwu malowniczo położony dom z całym wyposażeniem z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość o powierzchni 200m2 zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Niechorze,zachodniopomorskie

3 200 000 zł241 m² 13 296,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:638 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalno - apartamentowy w Niechorzu, - rejon kanału( jeziora) Liwia Łuża, gm. Rewal, woj. zachodniopomorskie. Obiekt ma pow. 240 m2 i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł300 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Teren inwestycyjny. Dom znajduje się przy głównej ulicy Wilanowa pow. 300m2 na działce inwestycyjnej o powierzchni 1020m2. Lokalizacja na inwestycje komercyjne , ekspozycja , możliwość nadbudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł180 m² 1 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Dom wolnostojący w zabudowie bliźniaczej - 5 pokoi, 120m2 działka 362m2 cena 325000pln. Prezentuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow użytkowej 120m2 w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czmoniec

Czmoniec,wielkopolskie

690 000 zł350 m² 1 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Pięcioletni, gotowy dom wolno stojący, jednorodzinny z częścią usługową na parterze, o powierzchni 350m2m w miejscowości Trzykolne Młyny gm.Kórnik. Posadowiony na działce blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł227 m² 4 186,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do pilnej sprzedaży - Segment skrajny w zabudowie szeregowej na zamkniętym Osiedlu domów jednorodzinnych, parter składa się z Salonu z kominkiem ok. 40m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubsko

Lubsko,lubuskie

529 000 zł220 m² 2 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 332 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o pow. całkowitej 220m2, dwóch budynków gospodarczych o pow. 150m2 i 100m2 na działce o pow. 6332 m2 w gminie Lubsko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grotniki

Grotniki,łódzkie

580 000 zł322 m² 1 801,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

DO sprzedania piękna działka budowlana Z domem Z bali nowy piękny dom O powierzchni 218 m2 parter Z poddaszem użytkowym. Rok budowy 2012! cena to 580 000! cena do negocjacji cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł600 m² 2 498,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Do sprzedaży przepiękna, stylowa, architektoniczna perła - willa z końca XIX wieku na wrocławskim Biskupinie. Dom z duszą i historią wybudowany przez Paula Prussaga w 1897 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagacie

Zagacie,małopolskie

490 000 zł92 m² 5 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Polecamy parterowy dom jednorodzinny koło Krakowa. Dom jest zlokalizowany na działce o powierzchni 19 arów w miejscowości Zagacie, 15 km na zachód od Krakowa. Na powierzchnię użytkową domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł177 m² 4 576,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Każdy z domów jednorodzinnych na osiedlu ma powierzchnię całkowitą 177m2 (160 m2 netto mierzone po podłodze), strych oraz ogrodzenie. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Młodych

Białystok,podlaskie

300 000 zł110 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż część domu na osiedlu Młodych. Nieruchomość składa się z poddasza o powierzchni ok. 75m2(110m2 po podłodze). Trzy oddzielne pokoje, kuchnia oraz łazienka połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Kramsko

Stare Kramsko,lubuskie

160 000 zł63 m² 2 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż niewielki, komfortowy domek drewniany z antresolą o łącznej powierzchni ok. 63 m2. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Na antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

2 600 000 zł1 300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rynek Główny! 3 dochodowe lokale na dole, 24 mieszkania, 16 wolnych, reszta już po okresie 3-letnim wypowiedzenia. Więcej na Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę jest Paweł Tatusiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

25 000 000 zł1 600 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Duża działka, dwa lokale na dole dochodowe Więcej na Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę jest Paweł Tatusiak posiadający Licencję Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomości o nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jugowice

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł529 m² 4 725,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dwuletni apartamentowiec z 12 mieszkaniami Budynek składa sie z 2 klatek po 6mieszkań Całość w doskonałym stanie 8 mieszkań wykończona wynajęta ( umowy na czas określony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

3 000 000 zł160 m² 18 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam oficynę w bliskiej odległości od Rynku Głównego Na powierzchnię składają się : 4 odrębne lokale, każdy o powierzchni ok. 40m2, wejście do poszczególnych lokali zewnętrznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł450 m² 2 644,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedania kamienica W okolicy wrocławskiej 1 190 000 zł (brutto) Kameralna kamienica pod inwestycję w okolicy ul. Wrocławskiej ze złożoną wz na nadbudowę. Docelowo do uzyskania 450 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrzeszowice

Skrzeszowice,małopolskie

199 000 zł15 m² 13 266,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym, położony w malowniczej miejscowości W pobliżu inne domy oraz działki niezabudowane. Dojazd do domu drogą prywatną (przy kupnie nabywamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

890 000 zł218 m² 4 082,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący na sprzedaż w Wieliczce. Powierzchnia całkowita 218 m2, użytkowa 156 m2. Dom położony jest na 9 - arowej, pięknie zagospodarowanej działce. Dom jest ogrodzony.