dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

410 000 zł200 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:903 m²

**dom wolno stojący I warsztat samochodowy** Do sprzedania dom wolnostojący w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych z profesjonalnie wyposażonym warsztatem samochodowym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Do sprzedania duży dom w Józefowie k/otwocka. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony. Duża działka o wymiarach: 28m x 54m o powierzchni 1472m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gliniana

Lębork,pomorskie

360 000 zł220 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Dom znajdujący się w centrum miejscowości na osiedlu domów jednorodzinnych o powierzchni 220 [m2] usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łajski

Łajski,mazowieckie

460 000 zł176 m² 2 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Dom wolnostojący na działce 657m2 , stan surowy zamknięty. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się:wiatrołap 3,7m2, schody plus korytarz 15,5m2, wc 4m2, garaż 19,2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Simoradz

Simoradz,śląskie

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny ,widokowo usytuowany. W skład domu na parterze wchodzi: salon z częścią wypoczynkową i jadalną oraz wyjściem na taras,kuchnia w zabudowie,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

440 000 zł96 m² 4 563,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Osiedle dzięki wyjątkowej lokalizacji, na skraju Puszczy Kampinoskiej, z dala od zgiełku miejskiego , pozwoli Państwu korzystać z unikatowego mikroklimatu i cieszyć się wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk super lokalizacja / pilna sprzedaż! Na sprzedaż zabudowana nieruchomość o powierzchni ok. 30 arów. Do zabudowań doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Izabelin

Izabelin,mazowieckie

1 875 000 zł405 m² 4 628,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Funkcjonalny i ciepły dom usytuowany na atrakcyjnej działce w Izabelinie, w otoczeniu lasu i zieleni. Piętrowy, 6-pokojowy dom z funkcjonalną, użytkową piwnicą. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Palmiry

Palmiry,mazowieckie

430 000 zł140 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

** Dom wolno stojący o pow. użytkowej 140 m2 w Palmirach k/łomianek ** Otulina Puszczy Kampionoskiej ** Budynek częściowo podpiwniczony/15/, posadowiony na wąskiej działce o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom znajduje sie bardzo cichej okolicy na Białołęce Dworskiej, bardzo blisko stacja Płudy, szybko dojazd do metra Młociny Parter składa się z: salonu - 32m2 Otwartej na pokój kuchni oddzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ignacew

Ignacew,wielkopolskie

790 000 zł230 m² 3 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta bez prowizji Oferujemy Państwu dom wolnostojący, położony w malowniczej okolicy, otoczony lasem świerkowym, gdzie unikalny mikroklimat sprzyja prowadzeniu zdrowego trybu życia, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł435 m² 3 632,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:516 m²

Nieruchomość położona w zdecydowanie najładniejszym rejonie osiedla Stara Miłosna, stanowi dom wolnostojący piętrowy z użytkowym poddaszem i pełnym podpiwniczeniem ulokowany na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

580 000 zł232 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:736 m²

Urokliwa połówka bliźniaka o doskonałym układzie, nawiązujący bryłą i detalem architektonicznym do lubianej zabudowy dworkowej. Segmenty bliźiaka rozdzielone są strefą garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

570 000 zł130 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bliźniak jest usytuowany w zacisznej części Legionowa ( domy jednorodzinne). W okolicy sklep spożywczy, apteka, przedszkole, szkoła, kościół. Dobre połączenie komunikacyjne, mzk, pkp. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

699 000 zł192 m² 3 631,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 875 m²

Strona kupująca zwolniona jest Z wszelkich dodatkowych opłat W naszym biurze. Opis oferty: do sprzedania oferujemy atrakcyjny dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Na Skraju

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł246 m² 7 723,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący na Włochach, ul. Na Skraju. Bardzo dobry standard, do niewielkiego wykończenia. Parter składa się z dużego salonu (42,7m2), kuchni (12m2), łazienki (10,1m2), korytarza (3,2m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł159 m² 3 553,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment z działką ok 250 m Zielona, spokojna okolica z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie jest bardzo dobry dojazd 15 km do centrum, przystanki autobusowe, kilka przedszkoli, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł310 m² 7 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bardzo ładny, zadbany segment położony w zamkniętym, chronionym osiedlu. Atrakcyjna lokalizacja - zielono, zacisznie, dogodna komunikacja miejska. Parter: salon z kominkiem (60m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leszczynowa

Białystok,podlaskie

419 000 zł160 m² 2 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:556 m²

Do sprzedania dom murowany jednopiętrowy z działką 556m2 w bardzo dobrej lokalizacji os. Dziesięciny. Również na działalność gospodarczą. Na 160m2 powierzchni składają się 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł160 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części Starej Miłosnej, świetny dostęp do infrastruktury miasta i komunikacji (autobus i skm-ka). Sąsiedztwo bez uciążliwości stanowi zwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rembelszczyzna

Rembelszczyzna,mazowieckie

530 000 zł206 m² 2 572,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:272 m²

Wolnostojący dwukondygnacyjny dom z garażem w Rembelszczyźnie, obok uczęszczanej drogi łączącej Warszawę z Nieporętem (przedłużenie ul. Płochocińskiej). Dobra lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

465 000 zł97 m² 4 782,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Atrakcyjna oferta! klient I etap budowy. Zakończenie inwestycji przewidziane na lipiec 2015 roku. Domy położone w pięknej zielonej okolicy, wśród łąk. Położenie gwarantujące odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom w stanie developerskim. Dom jednorodzinny wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem bez podpiwniczenia o pow; 150m2 na działce o pow; 900m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:503 m²

Do sprzedania dom o pow: 140 m2 na działce 503 m2 w bardzo dobrej cichej lokalizacji, centrum miasta. Parter: wiatrołap, hol, gabinet, łazienka, salon z aneksem kuchennym. Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł115 m² 7 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Do sprzedania dom na Choszczówce, wykończony w wysokim standardzie materiałów. Powierzchnia 115 m2 na działce 511 m2 w spokojnej, zielonej okolicy, wśród lasów. Dom wybudowany w 1995 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł115 m² 6 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom parterowy wybudowany w technologii szkieletowej w 2004r. na osiedlu domków jednorodzinnych. Okolica bardzo spokojna i cicha, idealna do odpoczynku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

3 100 000 zł270 m² 11 481,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

[i]do sprzedania ładny dom. [/i] Lokalizacja: marki Powierzchnia domu: 270 m2, powierzchnia działki: 2500 m2, rodzaj domu: wolnostojący, [b]cena: 3 100 000 zł[/b] ( 11 482 zł/m2 ) Opis: liczba pokoi: 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

700 000 zł166 m² 4 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjna oferta - dobra lokalizacja! Połowa bliźniaka z garażem na 600-metrowej działce, tuż obok Puszczy Słupeckiej. Na parterze znajduje sie salon z wykuszem, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

1 200 000 zł333 m² 3 599,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania 2 budynki (bliźniak) połączone garażami, budowane wg projektu "dom w Rododendronach". Ściany z pustaków, ocieplone i pokryte tynkiem akrylowym, na dachu pokrycie dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

700 000 zł166 m² 4 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania pół bliźniaka z garażem na 1 stanowisko, zamykanym na bramę automatyczną. Na parterze domu znajduje się wiatrołap, salon z kuchnią i łazienka (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

700 000 zł180 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:788 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom w Markach, pięknie położony w otulinie lasu i w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Wysoki standard wykończenia, z dbałością o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 200 000 zł241 m² 4 979,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Atrakcyjny dom W ząbkach! Wolnostojący, wybudowany w 2008 roku, na obszernej działce. Dom wykończony w wysokim standardze: na podłogach drewno i gres (ogrzewanie podłogowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

1 050 000 zł270 m² 3 886,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

[i]do sprzedania bardzo atrakcyjny dom. [/i] Lokalizacja: stanisławów Pierwszy Powierzchnia domu: 270,2 m2, powierzchnia działki: 1000 m2, rodzaj domu: wolnostojący, [b]cena: 1 050 000 zł[/b] ( 3 886.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

770 000 zł203 m² 3 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 203m2 na działce 570m2. Dom ogrodzony, podjazd wyłożony kostką. Ogród zagospodarowany. Dom z dwóch kondygnacji. Na parterze jest wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

790 000 zł156 m² 5 064,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 156m2 na działce 1024m2. Dom składa się z parteru i poddasza. Na parterze znajduje się wiatrołap (3,9m2), łazienka (2,6m2), sypialnia (12m2), salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

589 000 zł160 m² 3 674,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania segment zewnętrzny w stanie developerskim na działce 500m2. Segment składa się z dwóch kondygnacji parteru (87,22m2) i poddasza (86,59m2). Na parterze znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

519 000 zł161 m² 3 229,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedania segment w stanie developerskim. Segment składa się z dwóch kondygnacji parteru (87,22m2) i poddasza (86,59m2). Na parterze znajduje się: wiatrołap, gabinet, hol, wc, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

365 000 zł84 m² 4 345,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 84m2 na działce 750m2 w spokojnej i chej części Legionowa. W domu są 3 pokoje 20,90m2, 19,50m2, 14m2, wiatrołap 5,4m2, przedpokój 6,30m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stanisławów Drugi

Stanisławów Drugi,mazowieckie

519 000 zł161 m² 3 229,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedania segment w stanie developerskim na działce 320 m2. Segment składa się z dwóch kondygnacji parteru (87,22m2) i poddasza (86,59m2). Na parterze znajduje się: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł360 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Ładny dom wolnostojący znajdujący się na osiedlu domów jednorodzinnych na Choszczówce Białołęka. Powierzchnia domu 300m2, działki 1220 m2. Dom składa się z 3 kondygnacji: piwnicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

820 000 zł250 m² 3 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dom w Jabłonnej o całkowitej po. 250 m2. w cichej i zielonej okolicy. Dom mieści się na ogrodzonej działce o pow. 450 m2. z zadbanym trawnikiem.