dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 479 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 479 ogłoszeń

4 500 000 zł280 m² 16 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

tel.   . Chciałbyś zamieszkać w domu, który może pełnić rolę domu dwurodzinnego? To idealny dom dla rodziny poszukującej funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł101 m² 8 405,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 101m2 w miejscowości Unieszewo, powiat olsztyński. Działka jest lekko pochyła i z.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł211 m² 7 578,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Dom wolnostojący w Łochowie -gotowy do zamieszkania, spokojna okolica przy lesie Lokalizacja: łochowo, gmina Białe Błota Powierzchnia użytkowa: 168,77 m Powierzchnia działki: 1006m2 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom - Dąbrowa, gm. Ludwin - piękna nieruchomość z urządzoną działką, własnym lasem i szybkim dojazdem do jezior Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego W ofercie dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 576 zł86,49 m² 8 747,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:105 m²

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78,81 m + antresola 7,98 m w budynku bliźniaczym na osiedlu w Radwanicach - kilka minut od Wrocławia. Układ pomieszczeń - Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Dom z potencjałem + duża działka idealna lokalizacja blisko Kampinosu! Dom z lat 70. solidna ceglana konstrukcja w klasycznym stylu, usytuowana na dużej działce o powierzchni 1530.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł290 m² 6 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecam do sprzedaży 2 działki z domem w granicy, do remontu lub rozbiórki w miejscowości Chyby nad jeziorem kierskim k. Poznania. Gmina Tarnowo Podgórne - ul. Szkolna 27 Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł120 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Rezerwacja! Tutaj żyje się inaczej - wyjątkowy azyl dla szczęśliwej rodziny z możliwością prowadzenia biznesu, tylko 14 km od Galerii Echo w Kielcach - Piaseczna Górka, ul. Żurawia 95.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:286 m²

Wyobraź sobie poranki, kiedy zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków i widok saren czy jeleni zaglądających do ogrodu. Ten dom to miejsce, w którym możesz naprawdę poczuć, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

NA sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m + 30 m ) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł166 m² 7 108,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

!koszutka - klonowa! bliźniak W prestiżowej koszutce Z ogromnym potencjałem 166 M do własnej aranżacji! Lokalizacja: katowice, koszutka, ul. Klonowa Cena Ofertowa: 1 180 000 pln - do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Solidny dom z potencjałem na pograniczu Bielska-Białej ul. Napierskiego Szukasz miejsca, które łączy solidność tradycyjnego budownictwa z nowoczesnymi udogodnieniami? Ten wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Dom, który daje spokój, przestrzeń i wygodę na co dzień W spokojnej części Kożuchowa czeka na Ciebie wolnostojący dom o powierzchni 160 m , który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł99 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Polecam na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie surowym, znajdujący się na działce nr ewid. 37/8, obręb ewid. Podlesie Wysokie, gm. Wągrowiec projekt domu poladowo DM-6299 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł150 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Dom z duszą w sercu natury Twój wymarzony azyl! Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta, gdzie cisza przełamana śpiewem ptaków, zapach świeżego powietrza stają się codziennością? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł160 m² 9 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 618 m²

Zapraszam do zakupu wygodnego, nowoczesnego domu wraz z dużym budynkiem gospodarczym na działce 3600m2. Nieruchomość usytuowana jest we wsi Duninowo, 5km od Ustki i morza. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł142 m² 2 640,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Działka budowlana 913 m z fundamentami i pozwoleniem - Ornontowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w spokojnej i cenionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł124,32 m² 2 405,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 551 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Nowy Wiec położony jest w malowniczym rejonie Kaszub.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł98 m² 12 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

CN kont s.c. prezentuje piękny, nowo wybudowany, wolnostojący 3-kondygnacyjny dom jednorodzinny o pow. 98m2. Dom urządzony w nowoczesnym stylu, w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł64 m² 6 015,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Do sprzedaży dom we Włodzimierzowie, gmina Sulejów. Idealna nieruchomość pod rekreację, letnisko bądź po pewnych przeróbkach nawet do całorocznego zamieszkania. . Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł136 m² 4 257,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Głogów, jaczów, akacjowa, nowy dom w stanie deweloperskim, 4 pokoje, 136m2, działka z ogrodem 170,15m2, sprzedaż 579 000 zł - Cena promocyjna oferta bezpośrednio od sprzedającego ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 699 m²

Na sprzedaż niespotykany dom umiejscowiony na działce z linią brzegową rzeki Drwęcy. Powierzchnia działki to 1,1699 ha.( nabyć może ją również osoba niebędąca rolnikiem ). Niesamowite.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Domek o pow. ok 35 m2 na działce rekreacyjnej rod o pow. ok 390 m2, położonej na rod Kolejarz na Gumieńcach (za osiedlem "za Sterem"). Działka zabudowana nowym domem z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł195,01 m² 11 742,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Trzypoziomowy środkowy segment położony na kameralnym nowoczesnym osiedlu usytuowany 500M od granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego Garaż Na Trzy Auta | Ekologiczne Rozwiązania | Duże Ogrody |.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 729 m²

Atrakcyjny dom wraz zabudowaniami W miejscowości grądy, gmina mędrzechów! nowa niższa cena! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom wraz z wyposażeniem, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł300,10 m² 2 329,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Brzeg Dolny!/kanalizacja/do wykończenia/strych/dom 300m2/8pok Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, poniemiecki wolnostojący dom z duszą o powierzchni 300m2 (200m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł106 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 84,40 m (powierzchnia całkowita ok. 106 m ), położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł200 m² 18,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Opis nieruchomości Dom wolnostojący nad jeziorkiem, 3-poziomowy, na dużej działce. Na sprzedaż klimatyczny dom położony w malowniczej miejscowości Pstrągowa, tuż przy spokojnym jeziorku. To.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł143,52 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Przytulny dom 91 m | ogród | 3 sypialnie | świetna lokalizacja | Oświęcim Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej części Kłobucka. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 397 000 zł127 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny bliźniak premium | Designerska bryła | Ogród od południa | Bezrzecze Na sprzedaż wyjątkowe bliźniaki, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji ? na Bezrzeczu. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł307,60 m² 7 802,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:25 100 m²

To nie jest zwykły dom, to prywatna, bezpieczna przystań dla Twojej rodziny i przemyślana inwestycja w przyszłość! Oferujemy wyjątkową posiadłość komfortową willę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł86,47 m² 7 505,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Biuro Nieruchomości mint property przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na nowym osiedlu "jesionowy Park" w Grabinach k. Dębicy.To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł145,32 m² 3 984,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękny dom wolnostojący z garażem w bryle gmina Suszec powiat pszczyński 700m -działki Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego wraz z działką o wielkości niespełna 700m2, zlokalizowanego w miejscowości Sobótka nieopodal Wrocławia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:961 m²

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu dochodowy Pensjonat z duszą w Szklarskiej Porębie. Kup Brand, know how i ochroń swoje pieniądze przed inflacją lub zrealizuj inny.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł165,47 m² 6 949,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Nr oferty: ds-963 na działce znajdują się dwa domy mieszkalne (oba posiadają pozwolenie na użytkowanie na cele mieszkalne) stan techniczny budynków: do zamieszkania na działce miejsce parkingowe dla 3.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł90 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 360 m²

Klimatyczny dom z cegły na fundamencie z kamienia Do generalnego remontu - dostosujesz go do własnego gustu i potrzeb Wymienione okna i dach. Własny zagajnik i duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł170 m² 7 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z widokiem na łąki (pola Witkowickie) z aktualnym pozwoleniem rozbudowy. Z przyjemnością prezentujemy wolnostojący dom jednorodzinny położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł240 m² 5 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokalizacja: szczecin, osów Powierzchnia domu: 240 m Powierzchnia ogrodu: 650.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł342,54 m² 7 298,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 268 m²

Dom sprzedaż Willa Jaworze 342 m , Cena: 2 500 000 zł Marzysz o luksusie i prywatności? Odkryj wyjątkową posiadłość w malowniczym Jaworzu k. Bielska-Białej, która spełni.