dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

449 000 zł150 m² 2 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni ok. 150 m2, położony na działce 10 arów. Parter domu stanowi część dzienną, na którą składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, spiżarka, toaleta dla gości,.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 000 zł201,40 m² 9 726,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą klasycznego domu osadzonego na pięknej, zielonej działce w Lusinie. Lokalizacja: - dom jest zlokalizowany w Lusinie, gminie Mogilany. - 1 min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132 m² 7 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy (bliźniak) zlokalizowany w malowniczej miejscowości w pobliżu Jaktorowa. Każdy lokal o powierzchni użytkowej ok. 132 m (dodatkowo garaż),.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł127,29 m² 2 356,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:743 m²

Częstochowa, raków, dom na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W biurze wgn. Oferujemy do sprzedania parter domu z zatwierdzonym podziałem o samodzielności lokalu mieszkalnego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42 m² 11 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż niewielki, funkcjonalny domek letniskowy o powierzchni 42 m z tarasem, położony na pięknie zagospodarowanej działce 1500 m w miejscowości Adamów wieś, gmina Radziejowice.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł130,60 m² 5 972,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy dom jednorodzinny o klasycznej, funkcjonalnej bryle, zlokalizowany w spokojnej części Złotowa przy ul. Chojnickiej. To idealna propozycja dla rodzin szukających wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł384 m² 2 578,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:945 m²

Dom wolnostojący Z garażem dwustanowiskowym- tuczno Dom jednorodzinny wolnostojący, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 256m 2 z garażem dwustanowiskowym położony na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł220 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w m. Ostrówek, gm. Puchaczów, pow. łęczyński. Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości: 9 km od Łęcznej, 33 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment Skrajny! Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w miejscowości Popielówek (gmina Lubomierz), u podnóża Gór Izerskich Oferujemy przestronny i klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 243 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:728 m²

Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa: 160 m Powierzchnia działki: 728 m Liczba pokoi: 6 Rodzaj zabudowy: wolnostojący Stan wykończenia: bardzo dobry / do zamieszkania Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł204 m² 9 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 251 m²

Do sprzedania w przepięknej okolicy nad jeziorem - parterowy dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 204 m kw. z garażem i wiatą gospodarczą w Garbiczu (lubuskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł129 m² 7 364,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do sprzedaży nowy bliźniak wg. projektu archon Willa amelia R2. Pierwsze piętro - bez skosów , położony 500 m do stacji pkp Międzyborów, do Szkoły i Przedszkola 1 km. Media energia.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł132,80 m² 13 546,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Zadzwoń i zapytaj o wirtualny spacer, z opcją łatwego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 999 zł86 m² 7 325,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni wolny szereg W cenie 629 000 pln Z miejscem postojowym! Na sprzedaż nowoczesne 5-pokojowe domy o powierzchni 86 m w cenie od 629 000 zł. Dom zlokalizowany na kameralnym osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł463,44 m² 9 925,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży kamienica z lat 30-tych w dobrej lokalizacji - cel inwestycyjny pod dalszy wynajem lub sprzedaż mieszkań. Budynek został odnowiony, 3 kondygnacje z zabudowanym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż nowoczesny komfortowy dom zlokalizowany na kameralnym zamkniętym osiedlu w Giebułtowie. Jest to przestronny, 5-pokojowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80 m² 6 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 736 m²

Nowa niższa cena! Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta i codziennego pośpiechu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiam urokliwy, drewniany dom położony w malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł126 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Pragniemy zaoferować Państwu dom jednorodzinny wolnostojący w jednym z najpiękniejszych zakątków pojezierza kartuskiego w Mściszewicach, wiosce otoczonej pięknymi grzybnymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł190 m² 8 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Niepowtarzalna okazja zakupu willi miejskiej w architekturze przedwojennej w spokojnej, willowej cześci Lubonia na kameralnej, ślepej uliczce. Wysokie pomieszczenia, przestronne pokoje, klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 390 000 zł200 m² 16 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:285 m²

Nowoczesny dom położony W spokojnej, zielonej części żoliborza 3-4 sypialnie | Doskonały dla rodziny | Stan deweloperski | Prestiżowa lokalizacja | Ogródek | Klimatyzacja i rekuperacja |.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł600 m² 5 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:931 m²

MB Nieruchomości oferuję nowy w pełni umeblowany i wyposażony Pensjonat 13 pokojowy z łazienkami i 3 kuchniami o powierzchni 600 m2 położony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2, położony na działce o wielkości około 500 m2 w Góraszce. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 600 000 zł283,50 m² 23 280,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1839 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł143 m² 8 244,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

.: 0% pcc :. Nowoczesny bliźniak, narożny. 25 minut od centrum Warszawy. Powierzchnia: 143 m | Działka: 450 m A1 lok 2 - termin oddania do użytku: 2026 Dlaczego warto tu zamieszkać? Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł102,63 m² 3 848,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:804 m²

W sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Smolarzyny - tylko 10 km od Łańcuta - 15 minut lub 30 km od Rzeszowa - 30 minut autostradą A4. Projekt "projekt domu Z211 gl" - to dom z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł101,50 m² 6 600,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Bliźniak 101,5 m z pompą ciepła | działka 515 m | Leśniów Wielki Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Leśniowie Wielkim o powierzchni użytkowej 101,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł198 m² 5 808,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Funkcjonalny bliźniak o powierzchni 167,07 m , położony w Stanisławowie Pierwszym przy ul. Słonecznej, gmina Nieporęt. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z niską.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom Z bali W sercu gór | glisne | gmina mszana dolna Są nieruchomości, które po prostu się ogląda. I są takie, które czuje się od pierwszego kroku. Ta wyjątkowa posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:926 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko lasu? Cisza i spokój ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł130,94 m² 6 720,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom Z garażem W zabudowie bliźniaczej przeginia duchowna N20 Nieruchomości oferuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130,94m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 144 000 zł153,30 m² 7 462,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowa inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych o pow. 153m2 w zabudowie bliźniaczej w Jakubowicach Konińskich na działce 439 m2. Dodatkowa strych ok 50 m2. Około 2500m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł155 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom, którego szukasz dostępny tylko teraz! Prestiżowa Parkitka | 155 m + 50 m poddasza (zaadaptowane na pokój) | 378 m działki Szukasz eleganckiego, komfortowego i gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł82 m² 6 451,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować Państwu 2 nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł215,66 m² 3 704,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bardzo ciekawa nieruchomość w spokojnej części Wołomina Z powodzeniem można przekształcić na dwa, lub nawet trzy oddzielne mieszkania, co da bardzo wysoki zwrot inwestycji w skali roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł205,74 m² 5 341,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Parchowo dom na sprzedaż , powiat bytowski, kaszuby 205 m powierzchni użytkowej na działce 1946 m | 5 pokoi | 2 łazienki | garaż |na ogrodzie piękne oczko wodne z rybkami. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 900 zł106,68 m² 5 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro nieruchomości sverum prezentuje nowy parterowy dom wolnostojący o powierzchni 106,68 m2 położony na działce o pow. ok 850 m2. Miejscowość Biskupice ul.Zbożowa, gmina Olsztyn. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom wolnostojący w cenie mieszkania | parterowy | pompa ciepła | Dąbrowa Oleśnicka Jeśli marzysz o własnym domu z ogrodem, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu do miasta ta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł435,72 m² 1 491,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 104 m²

| nieruchomość z dużymi możliwościami! Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego położonego na dużej działce w spokojnej i zielonej części Koszęcina, przy ul. ks. Gąski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł160,45 m² 3 022,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Dom z potencjałem w zielonej Magdalence - projekt Szafir Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym, położony w cichej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij