dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 476 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

448 000 zł47,13 m² 9 505,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu domek letniskowy umiejscowiony w sercu Kaszub - około 140 metrów od jeziora Stacinko - w Mściszewicach (osada Skoczkowo) (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy w otoczeniu lasu Jodłówka-Wałki | tylko 14 km od Tarnowa Szukasz spokoju, zieleni i gotowego domu do zamieszkania. Parterowy dom z 2023 roku to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170,45 m² 6 453,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

| nowoczesny dom Z garażem I ogrodem | pompa ciepła | hanusek Szukasz nowego domu bez kompromisów? Z garażem, ogrodem i niskimi kosztami utrzymania? .Ta oferta jest dla Ciebie. CO.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł260 m² 2 880,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 412 m²

Szukasz solidnego domu z ogrodem nad jeziorem? 0% prowizji od Kupującego! emka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieszablonową nieruchomość w Rogowie przy ulicy Maciaszczyka 6a,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:992 m²

Dom wolnostojący z dodatkowym budynkiem mieszkalnym. Dom wolnostojący w Kaczorach to imponująca nieruchomość z uroczym ogrodem, idealna dla osób poszukujących przestrzeni i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł215,40 m² 6 959,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z klimatyzacją, fotowoltaiką i ogrodem - Katowice Kostuchna, piotrowice Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł354 m² 9 947,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale biznesowym, położona przy jednej z głównych ulic warszawskiego Targówka ul. Piotra Wysockiego. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł217,16 m² 5 751,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

1 249 000 zł I Sprzedaż I 217,16 m2 I Lokal w domu dwulokalowym I Złotokłos I Gm. Piaseczno oferta bez podatku pcc! kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencji! zakup.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł220 m² 16 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Do sprzedania 1/2 domu - parter z przyziemiem - i pięknym 200 m2 ogrodem z bezpośrednim wyjściem z mieszkania ul. Kleczewska Stare Bielany tuż obok Placu Konfederacji 5 minut do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł130 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zielonej części Częstochowy Mirów | 130 m | działka ok. 600 m ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł382,45 m² 14 119,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 052 m²

Piękna nieruchomość wybudowana według pożądanego projektu Rezydencja Parkowa, może stać się Twoim domem i azylem. Rezydencja położona jest w województwie kujawsko-pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł271,81 m² 4 046,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:477 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu doskonale usytuowany dom, u podnóża Ptasiej Kopy, w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Cała przestrzeń została doskonale zaaranżowana na potrzeby jednej,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł90 m² 80,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Dom do kapitalnego remontu/ przebudowy (lub możliwość wystąpienia o nowe warunki zabudowy) w Szczęsnym w podolsztyńskiej gminie Purda. Położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł180 m² 8 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:219 m²

Zapraszam do wyjątkowego domu, położonego w malowniczej okolicy, przy rezerwacie przyrody, tuż obok urokliwego sadu. To idealne miejsce dla osób ceniących harmonię z naturą, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł100 m² 13 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom zlokalizowany w Lutyni spokojnej, zielonej miejscowości tuż pod Wrocławiem. To idealna propozycja dla osób, które chcą zamienić.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł154,30 m² 7 453,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - Niestępowo, ul. Ogrodowa 24 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej części Niestępowa, przy ul. Ogrodowej 24. Opis nieruchomości Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł115,33 m² 7 110,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Twój nowy dom w Tatyni czeka! Szukasz miejsca, które połączy komfort, przestrzeń i bliskość natury? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł108,70 m² 7 727,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy Bliźniak w Kobylance Twój Nowy Adres na Osiedlu Zielonym Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł190 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący z 1990 roku zlokalizowany w Tanowie (13km do ścisłego centrum Szczecina, 7km do centrum Polic) Budynek dwupiętrowy , całkowicie podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł2 500 m² 919,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z 2010r., położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszewa- w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, tuż przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł290 m² 6 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Szukasz domu, który łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta nieruchomość z 2025 roku to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń oraz nowoczesny design Co.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł120 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Baranowie, przy ul.Klonowej. Budynek z połowy lat 80tych, o powierzchni około 120m2, wybudowany na działce 449m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł96,62 m² 5 164,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego działdowo, ul. Osiedleńcza 16 Na sprzedaż dom wolnostojący z 1970 roku, położony w dobrze skomunikowanej części Działdowa przy ul. Osiedleńczej 16.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł229 m² 6 549,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom dwupokoleniowy Z 2020 r. W różnowie blisko olsztyna, kominek, pompa ciepła, fotowoltaika na starych zasadach, możliwość wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł102,85 m² 9 713,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 217 m²

Siedlisko w sercu Warmii blisko Olsztyna, pełne ciszy, harmonii i przestrzeni Spręcowo 62, gmina Dywity (powiat olsztyński) ok. 12 km od centrum Olsztyna, w otoczeniu lasów i łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł229 m² 6 549,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do urządzenia we własnym stylu. Duża przestrzeń, wielkie okna i szklane drzwi dają poczucie lekkiego i nowoczesnego wnętrza. Parter z dużymi oknami otwiera dom na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł80 m² 9 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Szukasz spokoju, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu w miejscowości Grzywna, który z pewnością łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł96,85 m² 6 969,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment skrajny segment środkowy w cenie 629 000,00 zł. Oferuję na sprzedaż segmenty w nowej inwestycji zlokalizowanej w Dzierżoniowie przy ul. Wojciecha Kilara, wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł97 m² 6 484,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferuję na sprzedaż segmenty w nowej inwestycji zlokalizowanej w Dzierżoniowie przy ul. Wojciecha Kilara, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Inwestycja w trakcie realizacji - termin.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Skrajny segment z dużą działką z widokiem na las i łąkę, usytuowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Stan techniczny bardzo dobry, gotowy do zamieszkania. Oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł223,80 m² 3 793,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:843 m²

Oferujemy Państwu duży, komfortowy dom w Dobrym Mieście, z widokiem na krajobraz tej uroczej miejscowości. Wzniesiony w 2022 roku, w większości wykończony, 3-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł150 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom na sprzedaż - idealny do własnej aranżacji Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Twój nowy dom W gliwicach - bojków nowoczesne osiedle szyb bojków 0% prowizji | 0% pcc | światłowód | pomoc W kredycie gratis! zamieszkaj W miejscu, gdzie cisza spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł303 m² 5 115,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Bez prowizji dla Kupujących! Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w Książenicach w gm. Grodzisk Mazowiecki. Dom o powierzchni użytkowej 148 m2 usadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł82,74 m² 4 230,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 491 m²

W sercu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego leży wieś Kaniów istniejąca już 250 lat. Tam właśnie mogą państwo nabyć budynek mieszkalny oraz dwa budynki gospodarcze położone na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł195 m² 4 097,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany w Rzeszowie na ul. Betańskiego. Dom o powierzchni 195m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł128,92 m² 8 144,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szereg z ogrodem | 4 sypialnie | 128,92 m | Osiedle Liliowe Szewce Cena: 1 050 000 zł - szereg skrajny 1 000 000 zł - szeregi środkowe Ceny dotyczą szeregów z Igo etapu inwestycji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł148,80 m² 7 056,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Komfortowa willa położona tylko 3 km od granic Wrocławia wśród kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych. Na osiedlu nowo utworzona szkoła podstawowa. W niedalekiej odległości liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł197,09 m² 6 286,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ładny, niezwykle zadbany dom wolnostojący, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Serock w gminie Legionowo. Dla kogo: dom z racji swojej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł245,42 m² 4 478,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 854 m²

Zapraszamy na majowy piknik ( dzień otwarty nieruchomości ) W dniach: 16.05.2026 ORAZ 23.05.2026 W GODZ. 13:00-18:00 - możliwość piknikowania tylko po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.