dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

2 565 000 zł190 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ekskluzywne, w pełni umeblowane i wyposażone 6-ciopokojowe mieszkanie z ogródkiem (ok. 200 m2), tarasem i garażem. Mieszkanie mieści się w 4 - lokalowym, ogrodzonym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106 m² 8 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Oferta sprzedaży domu - Przysieczyn, osiedle Marynka, gmina Wągrowiec salon Z aneksem kuchennym * 3 pokoje * 2 łazienki * wiatrołap * garaż W bryle budynku Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł82,50 m² 8 483,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości na sprzedaż położonej w spokojnej części Bydgoszczy- na Jachcicach.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł148 m² 3 885,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący, po kapitalnym remoncie (ostatnie poddasze użytkowe w styczniu 2025r.), położony w miejscowości wiejskiej, w gminie Wołów, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Budynek z dużym potencjałem | 240 m | Jarnołtów, wrocław Na sprzedaż budynek o łącznej powierzchni ok. 240 m , położony na kameralnym osiedlu Jarnołtów we Wrocław. To spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł240 m² 3 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 992 m²

Szukasz oazy, ciszy, spokoju? Domu z własnym stawem, do którego prowadzi polna droga? Zapraszam do magicznego i wyjątkowego miejsca, ukrytego wśród lasów i pól. Na sprzedaż piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł95,33 m² 6 178,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Wyjątkowa oferta domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej okolicy, w Łęgu Tarnowskim. Ta nowoczesna nieruchomość, o powierzchni 95,33 m2, zachwyci Cię swoim.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł168 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomości Mały Domek przedstawia ofertę sprzedaży 3/4 domu w zacisznej wsi w bardzo atrakcyjnej cenie. Do części sprzedawanej przez właściciela prowadzi niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Interesująca nowość! dom do mieszkania I na siedzibę firmy! Oferujemy do sprzedania idealnie położony tuż przy granicy z Cieszynem komfortowy dom mieszkalny o powierzchni około 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Unikatowa posiadłość 1,5 ha z lasem modrzewiowym i potencjałem biznesowym Przewale Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Przewale (gm. Tyszowce, pow.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł166 m² 5 897,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do kupienia przytulny dom w Nowym Sączu o powierzchni 166 m2 w Okolicach Nowego Sącza. W skład domu wchodzi: parter: wiatrołap, kotłownia, łazienka, salon, kuchnia, hol, duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł288 m² 4 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:427 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 288 m , położonego na ogrodzonej działce (427m2) na Jakubskim Przedmieściu- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł387,90 m² 9 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 439 m²

Nowoczesny dom z dużą działką i szybkim dojazdem do Warszawy Ruda k. Tarczyna Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 387,9 m (w tym część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ten dom to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł148,57 m² 7 740,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Poznaj dom który od razu wprowadzi Cię w świat luksusu i komfortu! Nie czekaj na remont-wszystko jest już gotowe, by cieszyć się wymarzoną przestrzenią. Wystarczy wnieść swoje osobiste.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł270 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Tarnów - Krzyż ul.Krzyska blisko Szkoły Do sprzedania 3 kondygnacyjny dom starego typu z świeżym pozwoleniem na dokończenie budowy (z grudnia 2025 r) - dom w stanie surowym z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł260 m² 4 226,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Rzeszowie przy ul. Staromiejskiej - dzielnica Staromieście. Największe zalety nieruchomości: położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł226 m² 12 743,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni użytkowej 226,04 m , oddany do użytku w 2018 roku. Dzięki jego imponującemu rozmiarowi, wyjątkowej elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:695 m²

Nowy, całoroczny domek 50 m na Kaszubach | 500 m od plaży | las, cisza, natura Na sprzedaż nowoczesny, świeżo wykończony domek całoroczny o powierzchni 50 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł122,55 m² 10 844,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, białystok Przestronny, funkcjonalny i słoneczny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł154,32 m² 5 994,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 778 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: budynek mieszkalny z ogromnym potencjałem (składający się z czterech mieszkań), położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł105 m² 4 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 823 m²

Dom z wyposażeniem z dużą działką przy rzece Libusza 78 m cisza, prywatność, spokojna okolica i blisko natury. Gotowy do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż oferujemy całe prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł139 m² 5 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości , 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż przestronne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w Czaplach w Gminie Żukowo, tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Domy, w których można po prostu zamieszkać Tuż obok Gorzowa Wielkopolskiego, dostępne są ostatnie dwa gotowe domy jednorodzinne. Domy już stoją są wybudowane i przygotowane do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni ok. 105m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment zewnętrzny usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł220 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze (opatkowice). To idealne miejsce dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł230 m² 2 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż: przestronny dom - Zięblice, gm. Kazimierza Wielka grupa fortis nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużego, funkcjonalnego domu o powierzchni 230 m z.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom 400m2 na działce 400m2 w samym Centrum Żyrardowa obok targowiska miejskiego. Budynek składa się z 2 pięter i piwnicy pod całym budynkiem. Parter: dwa lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł209 m² 6 215,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 193 m²

Do budowy wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Inwestycja kierowana jest do: - osób, które poszukują swojego miejsca w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł88 m² 16 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wyobraź sobie poranne kawę na przestronnym tarasie, z którego rozpościera się widok na jezioro. Zaś wieczór przy świetle zachodzącego słońca spędzasz we wnętrzu zaprojektowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł156,68 m² 6 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m , położony na działce o powierzchni 360 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł113,41 m² 11 374,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż segment nowoczesnego budynku dwulokalowego o pow. użytkowej 113,41 m z działką o pow. ok. 310 m w Puszczykowie przy ul. Mikołaja Reja! bardzo wysoki standard |.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł251,10 m² 5 173,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Nowoczesny, energooszczędny i funkcjonalny dom parterowy o powierzchni 251,1 m położony w spokojnej miejscowości Lisiecka, gmina Stare Miasto. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł164 m² 7 286,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Płaski dach, fotowoltaika, duże szklenia, ogród zimowy. Dodatkowy, piąty pokój w miejscu garażu, 600 metrów do przystani nad jeziorem Jamno. Dom o powierzchni 164 m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł169 m² 7 041,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Na sprzedaż niezwykle klimatyczny dom położony w Czernicy, w spokojnej i zielonej okolicy zaledwie około 25 30 minut jazdy samochodem od centrum Wrocławia. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł141,59 m² 4 449,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 501 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny i klimatyczny dom z duszą położony w miejscowości Dębogóra oddalonej od Gryfina około 12 km, odległość do Szczecina około 30 km, do granicy państwa.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł165,17 m² 6 053,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Housing Market Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł94,50 m² 11 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł80 m² 2 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Budynek drewniany W super lokalizacji krosna! dzielnica białobrzegi! Nieruchomość usytuowana jest na 0,1374 ha działce z dostępem do drogi asfaltowej. Podpiwniczenie - piwnica pod 1/2.