dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą całorocznego domu 1-piętrowego o pow. 35 m2 i pow. użytkowej 56 m2 w stanie surowym deweloperskim na zgłoszenie - realizacja na terenie całej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł143,80 m² 12 510,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:696 m²

Rewal - trzy budynki na działce 800 m od plaży Na sprzedaż nieruchomość położona w Rewalu, w odległości ok. 800 m (drogą) od plaży. Działka zabudowana trzema budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł158,10 m² 7 583,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

**** dom W stanie deweloperskim W zabudowie bliźniaczej W toruniu - rudak - 134,71 M2, 4 pokoje, salon Z aneksem kuchenny Z wyjściem na taras, 2 łazienki, garaż W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 190 zł111 m² 8 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

CO sprzedajemy? Piętrowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni 111 m2 z ogródkiem (70 m2) w podwrocławskich Radwanicach. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

W pełni przebudowany i zrewitalizowany w 2021 roku, nowoczesny dom o powierzchni 184 m , położony w pierwszej linii zabudowy nad Jeziorem Święcajty w miejscowości Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 274 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Ujazd, gmina Brzyska w powiecie jasielskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek o kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej Budynek: - 200 m 2 pow. całkowitej - 170 m 2 powierzchni użytkowej - parter: salon, kuchnia, jadalnia, gabinet, łazienka z kabiną prysznicową, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł360 m² 5 555,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:484 m²

Willa w samym sercu Szczecina z ogromnym potencjałem. Idealna oferta dla przedsiębiorczych. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową wolnostojącą willę z lat 80-tych ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł219 m² 6 347,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 2020 roku na obrzeżach Reska. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł200 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Dom o powierzchni całkowitej 200 m2 położony w Gostyninie w odległości 1300 metrów od centrum miasta. Jest to piętrowy, w całości podpiwniczony budynek kryty papą wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł195,20 m² 4 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 218 m²

Dom W karcinie blisko jeziora resko Z ogromnym potencjałem! Oferujemy na sprzedaż urokliwy i klimatyczny dom z ogromnym terenem wokół, znajdujący się na dużej i ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł653 m² 7 656,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

Na sprzedaż lub na wynajem piękna rezydencja w Zalesiu Dolnym w okazyjnej cenie! Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mogą skorzystać z atrakcyjnych form rozłożenia płatności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 602 zł94,76 m² 8 206,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

I pcc! Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Opole, dzielnica Wójtowa Wieś Oferujemy na sprzedaż nowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 94,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83,67 m² 7 159,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Zachęcam Państwa do zakupu domu w zabudowie szeregowej w stanie developerskim, z działką, w Rabowicach, 7 km od Poznania L O K A L I Z A C J A Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 420 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Psie Głowy, gm. Czaplinek, woj. zachodniopomorskie. Psie Głowy jest to mała urokliwa wieś położona na uboczu, w otoczeniu lasów i jezior. Do.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł210 m² 1 661,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Dom w Libiążu o powierzchni około 210 m2 dla dwóch rodzin. Główne atuty nieruchomości: - możliwość zamieszkania dwóch rodzin - niezależne wejścia na kondygnacjach. - trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł162,44 m² 7 381,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w Moryniu. Nieruchomość w tej chwili pełni funkcję domu dwurodzinnego. Oddzielne wejścia na część parterową i piętrową, oczywiście można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Nowoczesny dom z garażem | 107 m | działka 436 m | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany na podstawie projektu Dom w borówkach - przemyślana architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł140 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z widokiem na Jezioro Żywieckie | 120 m | spokojna okolica Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 120 m , położony na działce o powierzchni 460 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł84,98 m² 6 813,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Koninku - 84,98 m Lokalizacja: blisko Poznania blisko natury doskonała komunikacja z miastem i jego atrakcjami Rozkład pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Pniów, gm. Toszek Do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem wolnostojącym do kapitalnego remontu. Składa się z działki o pow. 1940 m2, oraz działki niezabudowanej o pow. 840 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł140 m² 10 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: dom.

Szczegóły ogłoszenia

897 900 zł260 m² 3 453,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 013 m²

Dom z częścią usługową po kapitalnym remoncie Gołanice, ul. Parkowa blisko jeziora! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 2013 m (nr geodezyjny 89/5), położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł170 m² 6 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:894 m²

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny, zmodyfikowany z myślą o rodzinach wielopokoleniowych, usytuowany na działce o powierzchni 894 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł200 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:855 m²

Komfortowy dom z ogrodem przy ul. Plantowej idealna harmonia między miastem a naturą. Wyobraź sobie poranki, które zaczynają się śpiewem ptaków, i wieczory spędzane na tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nieruchomość Dom piętrowy, 4 pokojowy, z powierzchnią użytkową 100m2. Parter: salon + Kuchnia = 32.3 m2 Wiatrołap = 4,8 m2 Łazienka = 1,1 m2 Komunikacja = 2,7 m2 Pomieszczenie gospodarcze = 3,6.

Szczegóły ogłoszenia

752 900 zł169 m² 4 455,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Sprzedam bardzo ładny ,zadbany dom w Myszkowie w atrakcyjnej cenie Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną na działce o powierzchni 1700 m2 na której z wyłączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł252,42 m² 1 386,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Unikalna posiadłość z bezpośrednim sąsiedztwem Zamku - Twoja prywatna ucieczka w przeszłość! Z dumą prezentujemy nieruchomość, której lokalizacja jest absolutnie niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł51,08 m² 2 642,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:770 m²

***działka Z widokiem na jezioro***olszewo***okazja***10 km do olecka*** Na sprzedaż: działka 770 m2 z budynkiem o powierzchni ok. 50 m2, olszewo Marzysz o domu w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł86 m² 9 872,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Dom jednorodzinny Z piękną działką / taras / balkon / energooszczędny zapraszam do zapoznania się Z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego drewnianego domu! Jeśli szukasz spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł293 m² 4 744,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnego domu wolnostojącego podzielonego na niezależne mieszkania. Obiekt znajduje się w Gogolinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł274 m² 3 463,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieruchomość Bez Prowizji. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami wykończeniowymi i architektami, dzięki czemu możemy zaoferować pełne wykończenie pod klucz. Szukasz domu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł372,80 m² 20 118,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 061 m²

Na sprzedaż piękna posiadłość w Komorowie na działce powierzchni 8061 m2 i z domem o powierzchni użytkowej 302,4 m2, własnym stawem, położona przy kameralnej uliczce w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2015 roku na działce o powierzchni 1184 m , zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia oraz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł830 m² 3 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 080 m²

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   *** Wyjątkowa rezydencja z widokiem na góry | Bielsko-Biała Janowice | *** Na sprzedaż rezydencja z klasą wyjątkowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł250 m² 3 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 649 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy, wolnostojący budynek z 1920 roku o ogromnym potencjale aranżacyjnym, oferujący 5 przestronnych pokoi, położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 000 zł604,40 m² 9 182,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:63 800 m²

Uwaga dla osób obserwujących ofertę: w związku z nowymi planami inwestycyjnymi właściciela, cena nieruchomości została skorygowana o ponad 2 miliony złotych. Cel: zamknięcie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł210 m² 3 329 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 696 m²

Dom wolnostojący parterowy, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony o powierzchni całkowitej około 210 m2 i użytkowej 143 m2 na działce 1696 m2. Stan surowy zamknięty, cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł172 m² 11 337,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 458 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny położony przy lesie niedaleko węzła Olszyce S-1., grut przylega do asfaltowej drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 000 zł140 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących domu z możliwością własnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij