dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Luboń

Luboń,wielkopolskie

419 000 zł116 m² 3 608,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną przez doświadczonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rydzyna

Rydzyna,wielkopolskie

389 000 zł119 m² 3 268,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy Rydzyny jest świetną alternatywą dla mieszkania w bloku. Potrzebujesz wolnej przestrzeni a zarazem zależy na mieszkaniu na urokliwym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przyrzecze

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

990 000 zł217 m² 4 562,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy dom na sprzedaż W konstancinie Nowoczesny dom w stanie deweloperskim usytuowany w urokliwej okolicy nowo powstający w Konstancinie. Rozkład: na parterze kuchnia oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chojnice

Chojnice,pomorskie

460 000 zł169 m² 2 728,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:473 m²

Wolnostojący, podpiwniczony dom na osiedlu domów jednorodzinnych. W pełni wykończony piętrowy budynek. Układ pomieszczeń daje poczucie swobody oraz przestrzeni, na parterze kuchnia i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Algierska

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł197 m² 13 627,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dom na sprzedaż na saskiej kępie house for sale in saska kępa Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: nowoczesny dom w stylu industrialnym po generalnym remoncie z rozbudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cukiernicza

Wrocław,dolnośląskie

629 900 zł144 m² 4 374,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym! Kup już teraz i sam zaaranżuj przestrzeń! Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (docelowo: stan deweloperski) o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Solankowa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom na sprzedaż mokotów sadyba house for sale mokotow sadyba Na sprzedaż dom, połowa bliźniaka położony na Sadybie w cichej bocznej ulicy. Około 7 minut spacerem do C.H Sadyba Best Mall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Przyrodnicza

Michałów-Grabina,mazowieckie

2 890 000 zł723 m² 3 997,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom na sprzedaż michałów-grabina house for sale in michałów-grabina Wygodny dom przeznaczony dla dużej rodziny, zbudowany na pięknej, dużej i zadbanej działce. Duży przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 300 000 zł400 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom na sprzedaż W konstancinie house for sale in konstancin Dom wolnostojący na sprzedaż w Konstancinie- bielawie położony przy bardzo ładnej ulicy w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poznańska

Wiry,wielkopolskie

479 000 zł137 m² 3 346,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży domy wolnostojące na nowym, kameralnym osiedlu w Wirach na granicy z Luboniem w okolicach ul. Poznańskiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

1 250 000 zł220 m² 5 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Luksusowa nieruchomość z Pięknym widokiem na Miasto Rzeszów. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom wolnostojący położony na widokowej 26 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

355 000 zł240 m² 1 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nieruchomość w malowniczej części uzdrowiskowej Jedliny Zdroju z widokiem na panoramę Gór Sowich. Dom do renowacji, z olbrzymim potencjałem, z lat '90. 240 m2, 5 pokoi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Antoniego z Padwy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

555 000 zł165 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Zobacz na sprzedaż przestronny piętrowy dom cegły w zabudowie bliźniaczej, położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Bydgoszczy (czyżkówko). Zapoznaj się Z wnętrzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieszkowice

Bieszkowice,pomorskie

630 000 zł240 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Dom jednorodzinny usytuowany dużej działce gruntu z panoramicznym widokiem na las i łąki, zlokalizowany na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z dogodnym dojazdem z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Rotmanka,pomorskie

1 149 000 zł373 m² 3 081,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Wolnostojący, przestronny dom z 2001r. wybudowany na dużej działce o pow. 1748 m2, na której znajduje się piękny, zadbany ogród z altaną i oczkiem wodnym. Dom posiada dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Gdynia,pomorskie

1 400 000 zł290 m² 4 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Duży, zadbany i przestronny dom z ogrodem i kominkiem! Powierzchnia całkowita ok 290m2/użytkowa ok 200 m2/działka 358,5m2;5pokoi. Dom składa się z trzech kondygnacji : piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

649 000 zł270 m² 2 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Dom wolno stojący (2001 rok) położony w spokojnej dzielnicy willowej w Kiełpinie niedaleko Kartuz. (Do Kartuz ok.6km, do Żukowa ok.15 km). Dom położony na działce o pow. 753 m2. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Otomińska

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zamieszkaj tu! dom W cenie mieszkania Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską, domy w zabudowie szeregowej posadowione w dzielnicy domów jednorodzinnych na osiedlu Kiełpino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 460 000 zł299 m² 4 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 405 m²

Do sprzedania położony niedaleko centrum dom o powierzchni około 300 m.kw. Parter budynku to duży salon z kominkiem i wyjściem na olbrzymi taras, jadalnia, kuchnia, duży gabinet, ubikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tkaczy

Warszawa,mazowieckie

1 088 000 zł128 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szukasz domu idealnego? Ważna dla Ciebie jest cisza, własny, zielony ogródek, ale też dogodna lokalizacja? Pragniesz spędzać czas z rodziną w dużym, elegancko wykończonym salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w Bojanie położony w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z przepięknym widokiem na pobliską okolicę. Od kilku lat Bojano przeżywa okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Oliwa

Gdańsk,pomorskie

2 950 000 zł340 m² 8 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

NA sprzedaż dom w pięknej, spokojnej części Oliwy z widokiem na las oraz morze. Na działce o powierzchni 580 m znajduje się dom o powierzchni całkowitej 340 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Widokowa

Chojnice,pomorskie

890 000 zł450 m² 1 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Dom w zabudowie szeregowej skrajny ( rok budowy 1997 ) podpiwniczony dwukondygnacyjny + poddasze o pow. całkowitej 450 m2 położony przy ul. Widokowej. Budynek o ciekawej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

429 000 zł120 m² 3 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Sprzedaż środkowego segmentu z działką w spokojnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Inwestycja w trakcie budowy. Zakończenie planowane na trzeci kwartał 2019r. Możliwość rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gęś

Gęś,pomorskie

295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Przedwojenny dom Z cegły na 1,2 ha działki rolnej. Dom z cegły zbudowany w 1933 roku, wyremontowany w 2007 roku: wymiana okien i drzwi, nowy piec co i zasobnik cwu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż W konstancinie jeziorna A unique house for sale in konstancin jeziorna Agencja Nieruchomości Eurovilla prezentuje Państwu: przestronny,funkcjonalny, 300 m.2 dom na 1400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 500 000 zł550 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

DO sprzedania dom W konstancinie - jeziorna house for sale in konstancin - jeziorna Do sprzedaży dom w centrum Konstancina o powierzchni 550m2, wybudowany w technologii tradycyjnej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jantar

Jantar,pomorskie

890 000 zł275 m² 3 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna nieruchomość o powierzchni całkowitej 275 m2, powierzchnia użytkowa 219 m2. Dom położony w bardzo ciekawej i atrakcyjnej lokalizacji- około 1000 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otomin

Otomin,pomorskie

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Po przekroczeniu progu tego domu poczujesz harmonię i spokój, bowiem wszystko ma swoje miejsce i nic nie jest kwestią przypadku. Świetnie rozplanowany, bardzo przytulny i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Bielska

Cieszyn,śląskie

1 700 000 zł430 m² 3 953,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom to super połączenie dwóch budynków - starego w stosunku ca.1/4 powierzchni, z nowym, położony w świetnym miejscu - do wynajęcia lub na sprzedaż. Możliwość wynajęcia samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek

Osiek,dolnośląskie

295 000 zł125 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący (projekt ida), o powierzchni użytkowej 99,90 m2, w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w zacisznej części Osieka. Parter to strefa dzienna, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

328 500 zł117 m² 2 795,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nową inwestycje polegającą na budowie czterech domów w zabudowie szeregowej w dzielnicy Rzeszowa Budziwój przy ulicy Herbowej. Inwestycja w trakcie.