dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

819 900 zł120 m² 6 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 120 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubartowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

900 000 zł108 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tymotkowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

759 000 zł94 m² 8 057,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny bliźniak. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia! Ogromny ogród ok 700m2, pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe w całym budynku! Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 249 000 zł177 m² 7 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z dużą 900m2 zagospodarowaną działką w Bielawie, okolice Kiełczowa i Długołęki. Dom w zabudowie jednorodzinnej z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

620 000 zł75 m² 8 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Wszystkie domy zostały sprzedane. To nowoczesny, kameralny dom na osiedlu Iwaszkiewicza w Elblągu. Niespotykana, designerska architektura wyróżnia go na tle innych domów. Optymalnie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pępowo

Pępowo,pomorskie

920 000 zł146 m² 6 301,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pępowo - wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo I Nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy - bliźniak z poddaszem użytkowym I 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 199 000 zł320 m² 3 746,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 240 m²

Jeśli poszukują Państwo pięknego, zadbanego, dwurodzinnego domu z możliwością dowolnej aranżacji, blisko miasta, ta oferta jest idealna! Na sprzedaż prezentujemy wolnostojący dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł182 m² 4 939,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Tylko U nas! Piękny dom wolnostojący w Bydgoszczy - Czyżkówko. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1070 m2, na osiedlu domów jednorodzinnych oddalonego od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szamocin

Szamocin,wielkopolskie

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 481 m²

Na sprzedaż dom o pow. ok 180 m2 w Szamocinie przy ul. Wodnej. Nieruchomość położona na działce gruntu o pow. 1481 m2 wznoszącej się kaskadowo na tyłach budynku z genialnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radoniów

Radoniów,dolnośląskie

675 000 zł270 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta Sprzedaży Malowniczego Domu ze Stawem w Radoniowie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować urokliwy dom ze stawem, położony w malowniczej miejscowości Radoniów, u stóp Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fabryczna

Rogoźnik,śląskie

890 000 zł122 m² 7 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Prezentuję atrakcyjny, jednopiętrowy bliźniak w Rogoźniku. Działka o powierzchni około 400 m2, a sam bliźniak o powierzchni 122,5 m2, stanowiąc doskonałą propozycję dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przy Strumyku

Mościska,mazowieckie

1 649 000 zł158 m² 10 407,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Przy Strumyku to kameralna inwestycja 4 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 142 m2 do 158 m2. Osiedle dzięki wysokiej jakości, bliskości zieleni i przyrody, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

829 900 zł85 m² 9 764 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 85 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 480 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gołdap

Gołdap,warmińsko-mazurskie

4 500 000 zł395 m² 11 392,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:15 694 m²

Atrakcyjna willa, z własnym parkiem, stawem, która może spełnić oczekiwania wymagającej rodziny a także może być atrakcyjnym pensjonatem/ salonem spa/ kliniką medycyny estetycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Średzka

Swarzędz,wielkopolskie

580 000 zł66 m² 8 725,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pątnowska

Legnica,dolnośląskie

799 000 zł121 m² 6 616,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż domy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w okolicach ulicy Pątnowskiej w Legnicy, położone są na nowo powstającym osiedlu ( 1 etap inwestycji to 8 domów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Juszkowo,pomorskie

800 000 zł146 m² 5 479,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Rozplanowanie domu ma zapewnić jego mieszkańcom wygodę, przestrzeń i komfort codziennego funkcjonowania w cichej okolicy blisko rzeki. Dom 129m2 + 16 m2 strych + 191m2 ogródek, garaż 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzek

Trzek,wielkopolskie

550 000 zł76 m² 7 255,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:432 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym, zlokalizowanym w Trzeku, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

1 599 990 zł184 m² 8 690,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową propozycję zakupu: ekskluzywny dom w malowniczej lokalizacji w Jasionce! Oto co oferuje ta niezwykła nieruchomość: - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 000 zł113 m² 9 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment zewnętrzny gotowy do zamieszkania o powierzchni ok. 113 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 320 m2 w spokojnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tęczowa

Pisarzowice,dolnośląskie

949 000 zł152 m² 6 243,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Czy właśnie poszukujesz wyjątkowo przestronnego domu dla siebie i rodziny? Mamy na sprzedaż ostatni dom o wysokim standardzie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej, na luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka

Dąbrówka,łódzkie

150 000 zł28 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania dom rekreacyjny o powierzchni ok.28,5 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2.Dodatkowo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kanałowa

Ujście,wielkopolskie

1 490 000 zł359 m² 4 146,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:829 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przedstawiam Państwu do zapoznania się ofertę nieruchomości składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 200 000 zł315 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę, która zapewnia nie tylko doskonałą inwestycję dla przedsiębiorców, ale także idealne rozwiązanie dla dużych rodzin lub osób poszukujących przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł156 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom, na osiedlu Pyrzyckim. Lokalizacja: nieruchomość położona na jednym z ulubionych osiedli w Stargardzie cieszy się doskonałą opinią mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prusinowice

Prusinowice,mazowieckie

799 000 zł84 m² 9 556,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lokalizacja: dom - siedlisko - nowoczesna stodoła, położony 65 km od centrum Warszawy we wsi Prusinowice, powiat Pułtuski w bezpośrednim sąsiedztwie pól i lasów. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodziecka

Gródków,śląskie

1 599 000 zł287 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 039 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący piętrowy podpiwniczony z garażem oraz dużą działką w Gródkowie ( Gmina Psary) przy ul. Grodzieckiej! Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł141 m² 4 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnycyh domów szeregowych zlokalizowanych przy ul.Herbowej w Rzeszowie. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomaszkowice

Tomaszkowice,małopolskie

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

T omaszkowice k/wieliczki- nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje dwa nowe segmenty w zabudowie bliźniaczej położone na działkach o powierzchni 600 i 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

W ofercie duże wygodne domy połączone garażami przy wkd w Grodzisku Maz. Inwestor z dużym doświadczeniem i solidny budynek z wydzielonymi lokalami stanowiącymi odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

890 000 zł231 m² 3 852,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice - Osiedle Przyjaźń Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 231 m2 (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 799 000 zł310 m² 5 803,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować piękny dom położony w powiecie piaseczyńskim, gminie Lesznowola, w prestiżowej części miejscowości Nowa Iwiczna. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

895 000 zł137 m² 6 532,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość o powierzchni działki 992m2 rodzinny dom z dużą działką znajdującą się w malowniczym miejscu w Lubiczu Górnym. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

849 000 zł136 m² 6 251,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości znajdują się domy wolnostojące o powierzchni 135,8 m2, usytuowany na działce o powierzchni 6,46 ara. Lokalizacja nieruchomości jest cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

1 249 999 zł200 m² 6 249,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Viva Invest prezentuje, jeżeli szukasz funkcjonalnego domu z dużą i ładnie zagospodarowaną działką z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy to dobrze trafiłeś. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Piaseczna

Piaseczna,dolnośląskie

1 950 000 zł480 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Urokliwa Posiadłość w Piasecznej: twoje Wymarzone Miejsce na Wsi Opis Nieruchomości Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę sprzedaży wyjątkowej posiadłości zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Szanowni Państwo, mamy Państwu do zaoferowania bardzo duży (220 m2), przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mokrzeszów

Mokrzeszów,dolnośląskie

300 000 zł282 m² 1 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:861 m²

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż kamienica wolnostojąca w Mokrzeszowie. Powierzchnia całkowita domu 282m2, powierzchnia użytkowa 272 m2 dodatkowo do dyspozycji powierzchnia strychowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sade Budy

Sade Budy,mazowieckie

685 000 zł113 m² 6 044,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Teren wolny od cpk! Możliwość wykończenia pod klucz! Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 113.33m2 w okolicy Jaktorowa na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:525 m²

Do sprzedania klimatyczny dom drewniany z 13 pokojami dla turystów, przy głównej ulicy w ścisłym centrum. Doskonała lokalizacja - wszędzie blisko. Rozkład pomieszczeń: przyziemie - sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Konstytucji 3 Maja

Środa Śląska,dolnośląskie

862 000 zł245 m² 3 518,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:509 m²

Na sprzedaż oferuje duży wolnostojący dom z kominkiem, gotowy do zamieszkania, z dwoma niezależnymi wejściami. Powierzchna nieruchomości 244 m2. Lokalizacja: samo centrum Środy Śląskiej,.