dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzewo

Radzewo,wielkopolskie

515 000 zł143 m² 3 601,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Polecamy do zakupu piękny, nietuzinkowy dom w okolicach Rogalina położony w otulinie Parku Krajobrazowego. W domu znajdują się aż 4 sypialnie, salon, kuchnia, 2 łazienki oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Motylewo

Piła,wielkopolskie

498 000 zł260 m² 1 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Piła Motylewo dom o powierzchni około 260 m2 (powierzchnia użytkowa 205 m2) wraz z dwoma działkami o powierzchni łącznej 5595 m2 na jednej działce znajdują się zabudowania gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Grabina

Grabina,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Sprzedam trzyletni dom o pow. 100 m2 na działce 830 m2. Dom znajduje się w Grabinie (dojazd do Płocka 10 minut bez korków), do jeziora 300 metrów. Na dole salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stobrawa

Stobrawa,opolskie

160 000 zł180 m² 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Zachęcamy Państwa do zakupu domu wolno stojącego o powierzchni ok. 180m2 wraz zabudowaniami gospodarczymi usytuowanego na działce gruntu ok. 35 arów we wsi Stobrawa, gmina Popielów. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hołody

Hołody,podlaskie

85 000 zł50 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Polecamy Państwu siedlisko położone w bardzo bliskiej odległości od Bielska Podlaskiego. Zabudowane jest drewnianym domem do remontu. Działka duża o powierzchni 4500 m2 z murowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

156 990 zł104 m² 1 509,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferuje do sprzedania Poniemiecki dom położony 3 km od Dziwiszowa. Dom na wsi położony na działce o powierzchni 1800 m2. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 104 m2. Dodatkowo do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

9 990 000 zł900 m² 11 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 339 m²

Przepiękna willa - konstancin Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej willi w Konstancinie, położonej na pięknej, zalesionej działce. Działka leśna, położona na lekkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Dąbrowa

Gdynia,pomorskie

940 000 zł280 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:372 m²

Przestronny wolnostojący Z wielkim potencjałem dom na sprzedaż w Gdyni na Dąbrowie.Pow.użytkowa ok 240m2,całkowita 280m2,działka o pow.372m2. 4kondygnacje:podpiwniczenie: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

639 000 zł175 m² 3 649 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:442 m²

Polecam na sprzedaż trzykondygnacyjny dom wolnostojący z początku lat 80tych na os. Bajkowym o powierzchni 175m2. W przyziemiu znajdują się 2 pokoje, łazienka z toaletą, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zygmunta Starego

Kraków,małopolskie

1 280 000 zł260 m² 4 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania komfortowy dom na Woli Justowskiej o powierzchni 260m2, znajdujący się w malowniczym zakątku prestiżowej dzielnicy Krakowa, jaką jest Wola Justowska. Dom po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borzęcin Duży

Borzęcin Duży,mazowieckie

819 000 zł230 m² 3 554,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

Blisko lasu (300m) i blisko Warszawy (13km) Piękna działka budowlana z segmentem domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 230,4 m2 położona w otulinie Kampinoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom Z zabudowaniami gospodarczymi W okolicach nowogrodu bobrzańskiego. Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 9000 m2. Zabudowana jest domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Anin

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł275 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:862 m²

Nieruchomość ulokowana w bardzo prestiżowej części warszawskiego starego Anina , sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa jednorodzinna bez żadnych uciążliwości. Działka o pow. 862m 2 ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wadowice

Wadowice,małopolskie

385 000 zł120 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Wadowicach. Budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony. W budynku są wydzielone 2 niezależna mieszkania. Mieszkanie na piętrze po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leoncin

Leoncin,mazowieckie

449 000 zł205 m² 2 190,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolnostojący o pow. 165 m2 usytuowany na działce o pow. 3000 m2 w Nowym Secyminie gmina Leoncin. Dom składa się z salonu o pow. 35.9 m2, pokoju o pow. 14.7 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

510 000 zł131 m² 3 907,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Segment narożny Z garażem I ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalny segment składający się z trzech kondygnacji, o łącznej powierzchni użytkowej 99,7 m 2. W cenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł340 m² 7 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Prezentowana nieruchomość to przepiękny Dom z 2002 roku stojący na działce 260 m2, w stanie do zamieszkania od razu lub własnej aranżacji. Dom zaprojektowany bardzo funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem

Buchałów,lubuskie

4 500 000 zł1 056 m² 4 261,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:88 650 m²

Rezydencja w podzielonogórskim Buchałowie położona na wzgórzu stanowiącym najwyższy punkt w okolicy. Budynek główny w stanie surowym zamkniętym z szerokimi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiosenna

Skórzewo,wielkopolskie

549 000 zł112 m² 4 901,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Dom parterowy z dużym ogrodem, brak wymurowanych ścian działowych daje możliwość zmian w projekcie. Dom budowany według projektu biura archon, dom pod jarząbem 8(n). Dach z konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podobin

Podobin,małopolskie

369 000 zł409 m² 902,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom w stanie do wykończenia , zlokalizowany w miejscowości Podobin obok Mszany Dolnej. Dom jest bardzo klimatycznie położony u podnóża góry Podobin, na 18-arowej działce przylegającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Budynek z 2007 roku, wykończony najwyższej klasy materiałami budowlanymi. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chorzów

Chorzów,śląskie

1 100 000 zł900 m² 1 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:514 m²

Okazyjna cena! Piękna kamienica położona w Chorzowie w rejonie skrzyżowania z ulicą Katowicką w okolicy Teatru. Budynek 3 kondygnacyjny + piwnica o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Brwinów

Brwinów,mazowieckie

720 000 zł210 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom w bardzo dobrym stanie ,do zamieszkania, wymaga tylko małego liftingu. Jest położony przy szerokiej i wyłożonej kostką ulicy co jest rzadkością w Brwinowie. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kleszcze,zachodniopomorskie

385 000 zł100 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom woolnostojący o pow. 100m2 po kapitalnym remoncie! Przytulny dom wolnostojący o pow. ok 100m2. Działka o pow. 1.300m2, ładnie zagospodarowana. Sąsiaduje z lasem i polami co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

650 000 zł148 m² 4 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu 6 pokojowy segment domu o pow. użytkowej 120 m2., pow., zlokalizowany w widokowej dzielnicy Miasta. Segment jest częścią budynku dwu lokalowego, budynek podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Julianów

Julianów,mazowieckie

739 000 zł168 m² 4 398,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pilna sprzedaż! segment 168 M2 piaseczno Do sprzedania funkcjonalny i rozkładowy segment skrajny z ogródkiem na granicy Piaseczna i Józefosławia. Segment wybudowany w 2000 r z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł120 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa na dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konarzewo

Konarzewo,wielkopolskie

2 200 000 zł380 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 071 m²

Prawdopodobnie najpiękniejsza nieruchomość w Powiecie Poznańskim! Uśmiech Penelopy to dom wyłożony granitem o powierzchni ponad 300 m 2 wykonany z najwyższej klasy materiałów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kamień

Rybnik,śląskie

400 000 zł165 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Zapraszamy na nowe osiedle domów zasilanych z pompy ciepła. Został ostatni dom, taka oferta się nie powtórzy. Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swoszowice

Kraków,małopolskie

750 000 zł156 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kraków Swoszowice. Nowy, komfortowy dom z 2017 roku wykończony pod klucz w wysokim standardzie na ogrodzonej działce z posianą trawą. Pater: słoneczny salon z miejscem na aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kurdwanów

Kraków,małopolskie

540 000 zł262 m² 2 061,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Duży budynek 262 m2 na działce prawie 16-arowej - blisko A4 (słychać szum). Bardzo dobra lokalizacja na firmę z dużym parkingiem, działka (działki) z możliwością innej budowy. Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Zalesie

Wrocław,dolnośląskie

2 850 000 zł320 m² 8 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Zalesie dom wolnostojący , przedwojenny położony w pięknym miejscu niedaleko Parku Szczytnickiego.Miejsce jest wyjątkowo urokliwe rzadko spotykane ,a dom po remoncie. Kupując tę nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

8 300 000 zł1 545 m² 5 372,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż 46% udziału w przepięknej kamienicy na Starym Mieście blisko Rynku Głównego - znakomita, poszukiwana lokalizacja. Na przedmiotową nieruchomość składa się 845 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sielska

Siedliska,mazowieckie

480 000 zł126 m² 3 810 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom z bali sosnowych o powierzchni 126 m2 na 1000 m2 działce położony w Piasecznie - Siedliska. Dom z bali jak i położenie nieruchomości , w pobliżu rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dębniki

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł230 m² 7 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w centrum Krakowa z wz na rozbudowę! Do uzyskania 200 m2 powierzchni użytkowej. Atrakcyjna oferta dla osoby chcącej mieszkać w centrum Krakowa, a jednocześnie żyć pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Pogodne

Plewiska,wielkopolskie

690 000 zł124 m² 5 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Do sprzedaży w dobre ręce, solidnie utrzymany, bardzo zadbany dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) położony na os. Pogodnym w Plewiskach. Nieruchomość gruntowa (402m2) zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Swoszowice

Kraków,małopolskie

1 220 000 zł295 m² 4 135,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w wysokim standardzie - pu. 220 m2, pc. 295 m2, stojący na czternastu arach. Prąd, woda, gaz, kanalizacja. Wysoki standard wykończenia oraz niestandardowe rozwiązania w budynku. Zastosowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Grębałów

Kraków,małopolskie

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej Budynki zrealizowane będą w stanie deweloperskim. Wykonane w technologi tradycyjnej (murowane - z pustaka z betonu komórkowego termalica),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Swoszowice

Kraków,małopolskie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Do sprzedania zadbany dom położony na dużej pięknej działce 19,5a. Stan budynku bardzo dobry, można zamieszkać od zaraz bez ponoszenia nakładów Parter to wiatrołap, toaleta, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł240 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:690 m²

Do sprzedania dom w cichej części Bronowic 180m2 powierzchni użytkowej nie licząc strychu oraz piwnic Ze względu na lokalizację super propozycja dla firm Polecam Więcej na Pośrednikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włosań

Włosań,małopolskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wg projektu Dom w Klematisach 5b (archonu), okolice Mogilan - ok. 5 km od Krakowa. Teren wybrukowany, ogrodzony. Powierzchni czysto mieszkalnej 100 m2 (całkowita 130 m2) + garaż 17 m2. Cena.