dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

810 000 zł222 m² 3 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Dwurodzinny dom W łochowicach Przedmiotem sprzedaży jest okazały, wolnostojący dom posadowiony na bardzo ładnie zagospodarowanej działce o pow. 1219m2. Dom położony jest w Łochowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

420 000 zł102 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:714 m²

Dom w stanie deweloperskim położony w Łochowie w bardzo dobrej lokalizacji. Dom parterowy składa się z trzech sypialni (8,6; 13,4; 9,5) salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kilińskiego

Starachowice,świętokrzyskie

555 000 zł294 m² 1 887,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:538 m²

Do sprzedania dom o pow.ok.300m2, umiejscowiony na działce o pow.538m2 w atrakcyjniej części Starachowic z pięknym widokiem na panoramę miasta. Partner domu murowany, wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sękowo

Sękowo,wielkopolskie

329 000 zł95 m² 3 454,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szukasz niedużego domu w spokojnej i urokliwej okolicy z widokiem na las? Lubisz rodzinne spacery oraz przejażdżki rowerem? Dobrze się składa, ponieważ mamy dla Ciebie odpowiednią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Franciszków

Franciszków,mazowieckie

325 000 zł149 m² 2 185,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Numer oferty w biurze 5317 Polecamy dom na nowo powstającym osiedlu Park Franciszków w urokliwym miejscu na obszarze ponad 5 ha terenu rekreacyjnego integralnie połączonego z Puszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł350 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Witam! Mam do zaoferowania dom. Cena to 800.000 zł netto z całością,sprzętem,meblami. Negocjacja ceny bez sprzętu i mebli. Dom trzy poziomowy w Bydgoszczy przystosowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

890 000 zł200 m² 4 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Budynek skrajny bardzo ładny- klimatyzacja, dobrze wyposażony (2002 r. budowy) położony w Nadarzynie o pow. całkowitej ok.220 m . zbudowany z cegły, okna drewniane ( Urzędowski),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

447 000 zł83 m² 5 385,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 578 m²

Cena zawiera wartość działki oraz domu ( tys. zł) wliczyliśmy panele fotowoltaiczne oraz załatwianie pozwolenia na budowę. Czas budowy to 3 miesiące. Można zmienić projekt domu na inny. Ten,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

475 000 zł101 m² 4 709,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:851 m²

Bardzo ładny i energooszczędny parterowy dom w stanie dwewloperskim. Dom wybudowany zgodnie z projektem Z7 (z500) w nowoczesnej architekturze. Dom postawiony na działce wielkości ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wadowice

Wadowice,małopolskie

643 000 zł149 m² 4 315,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica z końca XIX wieku położona w ścisłym centrum miasta na działce o pow. 2,5 ara. Budynek murowany z cegły, ocieplony styropianem, otynkowany. Nieruchomość po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 000 zł120 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Tylko Z nami kupisz ten piękny dom na osowej górze!nowoczesny dom w zabudowie szeregowej-szereg skrajny o powierzchni 120m2 na działce 395m2. Na dole piękny duży salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowe Kozłowice,mazowieckie

210 000 zł90 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 440 m²

Numer oferty w biurze 618 Niższa cena! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący (drewniany ) o powierzchni mieszkalnej 90 m2 posadowiony na działce o powierzchni 10440 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka Dworska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł240 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesne osiedle budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Kompleks budynków będzie ogrodzony, zamknięty, oświetlony, a dzięki temu bezpieczny. Każdy budynek posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 243 m²

Dom 300 mkw- bardzo wysoki standard, garaż czterostanowiskowy, kute ogrodzenie, 1 duży taras z wyjściem na piękny ogród. Nieruchomość położona 8 km od Bydgoszczy w Przyłękach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Działki

Działki,mazowieckie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Numer oferty w biurze 5186 Jeśli szukacie Państwo przytulnego nie dużego domu w cichej okolicy w niedalekiej odległości od lasu ta oferta jest odpowiednia. Polecamy do sprzedania domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł350 m² 3 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kamiennica na sprzedaż! Cztery kondygnacje! Łączna powierzchnia 350m/2, natomiast powierzchnia działki 600m/2. Powierzchnia na parterze 90m/2, na pierwszym piętrze 90m/2, na drugim piętrze 100m/2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

580 000 zł210 m² 2 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Witam! Mam przyjemność przedstawienia oferty kupna domu jednorodzinnego o pow.210 m2 z działką 509 m2. Dom składa się z części piwnicznej na która składa się: garaż za nim małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bekasów

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł280 m² 8 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:294 m²

SD/3870 Budynek z 2016 roku o pow. użytkowej 280 m2, w tym garaż. Trzykondygnacyjny. Wykonany w tradycyjnej technologii murowanej, cegła, pustak, docieplony styropianem, dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

750 000 zł261 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:899 m²

Numer oferty w biurze 5432 Polecamy do sprzedaży duży dom wolnostojacy typu dworek (3-4 duże pokoje i salon) nie podpiwniczony z poddaszem użytkowym o powierzchni mieszkalnej 243 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:998 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w Michałowicach (michałowice-Osiedle). Powierzchnia działki 998 m2. Dom o powierzchni 300 m2 (powierzchnia mieszkalna 240 m2). Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 400 000 zł248 m² 5 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Oferta z rynku pierwotnego. Kupujący nie płaci podatku pcc ani żadnej prowizji. Dom jednorodzinny lokalowy na kameralnym zamkniętym osiedlu położonym w Konstancinie-Jeziornej bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tenczynek

Tenczynek,małopolskie

1 100 000 zł360 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Dwurodzinny dom na bardzo dużej działce ze stawem 25 km od Krakowa w miejscowości Tenczynek. Na parterze znajdują się: kotłownia, garaż, piwnica (pomieszczenie przylegające do garażu). Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puńców

Puńców,śląskie

630 000 zł184 m² 3 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 m²

Sprzedam dom wolnostojący z warsztatem samochodowym. Cena podlega negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

409 000 zł130 m² 3 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Piaskowej Górze. Dom o powierzchni użytkowej 85m2, w którego skład wchodzi: na parterze wiatrołap, przedpokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

990 000 zł633 m² 1 563,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

Sprzedam! Dom: znajduję się na początku Piaseczna, patrząc pod względem dojazdu do Warszawy. Powierzchnia użytkowa domu posiada około 260 metrów, a w skład tego wchodzi : na parterze ; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Komfortowy i reprezentacyjny dom jednorodzinny, wg indywidualnego projektu. Budowany dla siebie, ?nie na sprzedaż. Solidny, z zachowaniem wysokich standardów budowlanych. Wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Różana

Żuromin,mazowieckie

350 000 zł216 m² 1 620,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:546 m²

Sprzedam dom w Żurominie powierzchnia 216 m2, powierzchnia działki 546 m2, garaże 18 m2. Dom posiada strych oraz 2 piwnice oraz dwie kotłownie. Dół składa się: kuchnia, hol, łazienka, 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Księżyno

Księżyno,podlaskie

999 000 zł268 m² 3 728,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy oraz stylowy dom zlokalizowany na przedmieściach Białegostoku. Dom zbudowany z wysokiej klasy materiałów oraz wykończony zgodnie z wiodącymi obecnie trendami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzeleczki

Strzeleczki,opolskie

275 000 zł170 m² 1 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego,dwukondygnacyjnego, zlokalizowanego w Strzeleczkach,Powiat krapkowicki,Województwo opolskie. D om sześciopokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biesiadna

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł114 m² 3 683,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje Państwu ofertę sprzedaży 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Biała przy ul. Biesiadnej (boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Trzebinia,małopolskie

345 000 zł264 m² 1 307 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Budynek mieszkalny wolnostojący, niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym. Na poziomie parteru znajdują się następujące pomieszczenia: - wiatrołap - kuchnia - salon z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Trzebinia,małopolskie

329 000 zł170 m² 1 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Nowe domy wolnostojące, powierzchnia użytkowa 125 m. Stan surowy zamknięty. Kupujący zwolniony z opłaty pcc - 2%! Budynki zaprojektowane na rzucie prostokąta, parterowe z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Marki,mazowieckie

739 000 zł204 m² 3 622,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Sprzedam! Segment, który posiada sumarycznie 161 metrów powierzchni użytkowej. Jest to segment środkowy, na parterze znajduje się : - garaż - salon z aneksem kuchennym i kominkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

450 000 zł76 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Budynek parterowy o powierzchni 76m2, użytkowej 65 m2 zbudowany w 1975roku z pustaka.Wymienione zostało pokrycie dachu- blachodachówka, okna PCV. Dom składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

370 000 zł400 m² 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 400 m 2 i działce 1500 m 2 w Głuszycy. Dom posiada dwa osobne wejścia oraz dwie kotłownie. Tak więc idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kargowa

Kargowa,lubuskie

395 000 zł280 m² 1 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dom na sprzedaż z poddaszem użytkowym, strychem, piwnicą oraz garażem jednostanowiskowym. Powierzchnia użytkowa 208 m2 (bez piwnicy). Parter: - 1. korytarz, 2. kuchnia, 3. salon, 4. sypialnia, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł360 m² 1 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Wałbrzychu w dzielnicy Rusinowa o powierzchni użytkowej 280 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1600 m2, składający się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strumień

Strumień,śląskie

708 000 zł350 m² 2 022,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Strumieniu. Dom znajduje się w przepięknej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i domów jednorodzinnych (luźno rozmieszczonych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł360 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:379 m²

Szeregowy skrajny dom w świetnej lokalizacji w Fordonie. 3-kondygnacyjny posadowiony na działce niespełna 400m2 w otulinie lasku, dojazd drogą asfaltową. Podpiwniczony na całości (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Muzyczna

Warszawa,mazowieckie

1 410 000 zł350 m² 4 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Ursynów ,muzyczna ,oś. zamknięte ,segment środkowy,350m2 ,salon ,taras , gabinet,1p.3 sypialnie ,dwie łazienki, poddasze -salon 50m2,działka 310m2,media miejskie. Kontakt wyłącznie telefoniczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni 43 m2 usadowiony na działce 425 m2. Nieruchomość obejmuje: -wiatrołap 7 m2 -pokoje 13/11 m2 -przedpokój 2m2 -kuchnia 9 m2 -łazienka8 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij