dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 245 000 zł279 m² 4 480,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

W ofercie do sprzedania rezydencja 279 m2, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem. W bryle 8 pokoi, trzy łazienki oraz oddzielna toaleta. Kuchnia z widokiem na ogród, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Otrębusy,mazowieckie

990 000 zł302 m² 3 278,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Otrębusy, dom wolno stojący blisko Centrum o powierzchni 252 m kw na działce 1400 m kw z garażem na 2 samochody o pow. 50 m kw, blisko stacji wkd, zbudowany w 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

123 000 zł120 m² 1 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta wstrzymana! Krosno- oferujemy Państwu na sprzedaż dom drewniano- murowany o powierzchni około 120 m2, budowany z drewna i cegły, kryty dachówką, położony na 11 ar. działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Toruń, wrzosy, szeregowy, 200m2, 6 pokoi, piętrowy, szukasz domu w dzielnicy Wrzosy? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Komfortowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Bardzo dobra lokalizacja centrum. Dom jednorodzinny, murowany(pustak Max), ocieplony, otynkowany z 2000r o powierzchni użytkowej 210mkw. Dach dwuspadowy kryty blachodachówką. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 300 m2, położony na działce 733 m2- to niezwykła nieruchomość Z ogromnym potencjałem. Jego lokalizacja, to serce zielonych karłowic. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zerzeń

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł162 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 104 m²

Przestronny pięciopokojowy dom z tarasem i stawem na pięknie zagospodarowanej działce! Wyjątkowa oferta - tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kosztowy

Mysłowice,śląskie

469 000 zł121 m² 3 876,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej: - salon z kuchnią - 120 m2 - 4 pokoje na górze - 2 łazienki - ogrzewanie podłogowe - piec dwufunkcyjny Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł266 m² 99,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 545 m²

Atrakcyjnie położony dom w Przemoczu gm.Maszewo. Dom o pow.użytkowej 210 m2 oraz dwa budynki gospodarcze z czerwonej cegły. Parter domu - 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki z wc. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rębiszów

Rębiszów,dolnośląskie

90 000 zł250 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Sprzedam dom do remontu we wsi Rębiszów pow. domu ok.120m2 ze stodołą, garażem, sadem. Piękna działka położona u podnóża gór izerskich z panoramą na Karkonosze i Izery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Mokrzyska,małopolskie

650 000 zł242 m² 2 685,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Na sprzedaż niezwykle klimatyczny, w pełni wyposażony i umeblowany dom położony w Mokrzyskach koło Brzeska (przy ulicy Wiślanej). Dom wybudowany w 2007 roku, z oryginalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom do remontu, położony przy zbiegu ulic: sudecka/wiśniowa. Łączna powierzchnia - 200 m2. Działka - 840 m2. Zabudowa- bliźniacza. Dom składa się z 3 poziomów: - poniżej poziomu gruntu: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

1 990 000 zł418 m² 4 760,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Brzezina (oryginalny, nietuzinkowy dom jedno / dwurodzinny / dwupokoleniowy z widokiem na zabytkowy pałac z XVIII wieku). Polecam do sprzedaży dom wolnostojący z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Siedlce

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Ogród z tarasem, dający ogromne możliwości aranżacyjne. Dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów.Dodatkowym atutem nieruchomości jest garaż wolnostojący o dużej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słonimska

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł143 m² 5 944,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 118 m2 i całkowitej 143 m2, zlokalizowny w okolicach ulicy Słonimskiej we Wrocławiu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuźnica Myślniewska

Kuźnica Myślniewska,wielkopolskie

714 000 zł194 m² 3 688,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

***tylko W keller williams*** A gdyby tak rzucić wszystko I zamieszkać pod lasem? Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną wśród pól i lasów, gdzie mikroklimat jest niczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł171 m² 5 251,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy państwu Wille Wielkomiejską w standardzie Premium. (*zostały już tylko 2 lokale na sprzedaż) *oferta dotyczy sprzedaży pierwszej nieruchomości, standardowa cena to 970 000 zł, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Dębica,podkarpackie

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 180 m2 położony w Dębicy przy ul. Słonecznej na działce 183 m2. Dom składa się pomieszczeń: salon (29 m2), 1-pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żeńców

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł127 m² 4 086,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym, kameralnym osiedlu przy ulicy Żeńców w Szczepankowie powierzchnia >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w Krakowianach położony blisko drogi głównej. Budynek wykonany według indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Powierzchnia całkowita wnosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

690 000 zł164 m² 4 204,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny dom wolnostojący, o powierzchni 164 m2, posadowiony na działce o powierzchni 12, 50 ar, znajdujący się w Opolu (żerkowice). Budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębska Kuźnia

Dębska Kuźnia,opolskie

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Jeśli szukasz domu w którym można zamieszkać bez wkładu finansowego, blisko Opola to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 5 pokojowy dom typu "kostka" na 13 arowej działce, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

430 000 zł137 m² 3 120,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Inwestycja przy ulicy Sadowej Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia działki od 430m2 do 260m2 Powierzchnia całkowita domu 137,82m2 Powierzchnia użytkowa domu 92,50 m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

690 000 zł202 m² 3 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej około 200 m2, użytkowej 155 m2 na działce 524 m2. Na parterze duży salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

899 000 zł164 m² 5 478,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Komfortowy, luksusowy dom W bezpiecznej okolicy Piękny, stylowy dom w zabudowie bliźniaczej, w pełni umeblowany i wykończony. Został wybudowany w 2014 roku, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 860 000 zł160 m² 11 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Najwygodniejszy dom w Józefowie - to w pełni uzasadnione twierdzenie, bo tak faktycznie jest: - piękna, narożna działka (ok. 900 m2), z zadbanym ogrodem i pięknymi nasadzeniami. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

2 500 000 zł199 m² 12 562,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym. Bryła domu nawiązuje do tradycyjnej architektury. Dom jednorodzinny parterowy z mieszkalnym poddaszem, wolnostojący z garażem. Dom zawiera plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł319 m² 3 131,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży dom 258m2 połowa bliźniaka na działce 400m2 położony Warszawa- wesoła za 1.000.000zł Nieruchomość położona w pięknej, zielonej okolicy przedmieść Warszawy. Osiedle Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

635 000 zł151 m² 4 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:921 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: wichrowe Wzgórze Czas budowy to 4 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętojańska

Rzeszów,podkarpackie

547 600 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka - ul. Świętojańska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Monte Cassino

Płock,mazowieckie

999 990 zł412 m² 2 427,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

Jeśli chcesz mieszkać w mieście a jednocześnie być otoczony przyrodą - to miejsce jest dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz przestrzeni dla swojej rodziny, albo chcesz pracować w domu - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tenczynek

Tenczynek,małopolskie

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedania dom położny w miejscowości Tenczynek w gminie Krzeszowice. Budynek składa się z 2 pokoi, przechodniej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz spiżarki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

549 000 zł105 m² 5 252,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie Bliźniaczej zlokalizowane przy ul. Topolowej w Mierzynie. Wysoki standard wykończenia: -kolektory słoneczne z zasobnikiem wody do 200l, -piec kondensacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jarzynowa

Mosina,wielkopolskie

560 000 zł390 m² 1 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Pragniesz zamieszkać we własnym domu w cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie zapewnić sobie szybki dostęp do infrastruktury miejskiej? Koniecznie zapoznaj się z naszą wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilanowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 400 000 zł360 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu piękny dom wolnostojący położony w Konstancin-Jeziorna.Dom o powierzchni 360 m2, na działce 1000 m2.Dom posiada garaż na 2 samochody.Dodatkowo na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

799 000 zł175 m² 4 565,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:681 m²

Polecam na sprzedaż duży, nasłoneczniony oraz funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 175,08 m2, z ogrodem w przystępnej cenie, zlokalizowany w Kamionkach wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

520 000 zł157 m² 3 312,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:797 m²

Nowy dom na sprzedaż w Brzozówce pod Toruniem, częściowo w stanie deweloperskim, rok odbioru 2019 roku. Dom 3-kondygnacyjny, 5 pok, pow. użytkowa 157 m2, pow. całkowita 331 m2, wg projektu aps.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lanckorona

Lanckorona,małopolskie

480 000 zł224 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 327 m²

Do sprzedania duży dom o powierzchni całkowitej 224m2(mieszkalna 182m2) mogący pełnić rolę dwóch a nawet trzech mieszkań. Budynek posadowiony jest na bardzo dużej działce wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jeziorki

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł320 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Proponuje duży, przestronny dom jednorodzinny (bliźniak) o powierzchni 320m2 na działce o powierzchni 800m2 przy ul. Jeziorki na Ursynowie. W budynku znajdują się 3 urządzone, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrzosów

Koszalin,zachodniopomorskie

359 000 zł130 m² 2 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, o pow. użytkowej 84,75 m2. Dom do wykończenia, stan surowy zamknięty. Nieruchomość położona na osiedlu Raduszka, ulica Wrzosów. Działka o pow.