dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

1 375 000 zł320 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

| hipolitów gm. Halinów Dom z dużym potencjałem i lokalem usługowym przy głównej ulicy. Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 320 m (w tym lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 200 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 050 m²

Duża zabytkowa nieruchomość - idealna na cele branży medycznej. Nieruchomość położona jest w pięknym miejscu w Konstancinie-Jeziornej w części uzdrowiskowej miasta, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł97,65 m² 8 294,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Solidnie wybudowany, wolnostojący dom jednorodzinny, położony na spokojnym osiedlu, zabudowanym głównie wolnostojącymi budynkami jednorodzinnymi. Budynek umożliwia zamieszkanie od zaraz i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł182,61 m² 2 546 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Szukasz domu z ogrodem w spokojnej, cichej okolicy, gdzie Twoja rodzina będzie mogła zamieszkać komfortowo i bezpiecznie? Marzysz o przestrzeni, którą możesz urządzić według.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł145,10 m² 9 993,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

<!-startfragment->nowoczesny dom bliźniaczy z garażem i ogrodem | Banino | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 283 000 zł178 m² 7 207,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej ( skrajny ) o powierzchni całkowitej 178 m z działką o powierzchi 1.222 m . Termin odbioru domu III kwartał 2026r. Standard wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł105 m² 11 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Dom wolnostojący o pow. 105m2 położony na działce o pow. 1369m2,budynek jest parterowy ze skośnym dachem, z możliwosćia adaptacji poddasza, budowany z cegły( z roku 1934.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł130 m² 5 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom 112 m2 budowany w zabudowie bliźniaczej z działką 680 m2. Data rozpoczęcia budowy: 2025 r. Media: woda własna, prąd, szambo. Powierzchnia działki: każdy dom posiada działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:509 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Dom wolnostojący na działce 450 m położony w cichej, zielonej okolicy, przy bocznej uliczce, w bezpośrednim sąsiedztwie wałów nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tarnów , dom dla małej rodziny za 550 000 zł! na ul.Nowodąbrowskej - 2 minutki od Galerii Gemini - murowano drewniany o pow. 90 m2 - dla 3 osobowej rodziny ze względu powierzchnię i układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł192 m² 6 765,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Proponuję do sprzedaży dom wolnostojący ,parterowy. Położony na dużej działce ca 1350 m2 daje intymność i swobodę korzystania z ogrodu z daleka od sąsiadów. Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy Leśna Polana, ul. Porzeczkowa. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 000 zł242,50 m² 7 319,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:823 m²

Dwa symetryczne bliźniaki w Radości wybudował kierownik budowy z 40-letnim doświadczeniem - z założeniem, że zamieszkają tu jego dzieci z wnukami. Dlatego kluczowe decyzje nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł133 m² 10 218,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133 m , położony przy ul. Przytulnej w poznańskiej dzielnicy Spławie-Szczepankowo cichej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł113 m² 8 831,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 113.00 m2, z 4 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 2117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

898 900 zł128,82 m² 6 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Dom z ogromnym potencjałem na prestiżowym osiedlu Mickiewicza w Białymstoku Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 200 m (pow. użytkowa ok. 160.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny budynek dwulokalowy Mościska | 130 m | działka 750 m | 1 170 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy budynek dwulokalowy położony w spokojnej, zielonej części Mościsk, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł171,25 m² 4 788,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta W naszym biurze U W A G A - dom jest wybudowany w Kębłowie koło Gościcina. Na sprzedaż bliźniak 5-pokojowy z garażem, na działce z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł135,40 m² 8 485,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic. Lok.2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 900 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł315,95 m² 4 744,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:585 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Rumi przy ul. Dąbka, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł135 m² 10 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Dom o pow. ok 135 m2 z dwoma garażami. Jeżeli szukasz ciepłego i zarazem słonecznego domu o niskim koszcie utrzymania z ładnie zagospodarowanym ogrodem a do tego czuwającą.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 170 m² 448,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Buduj marzenia i mieszkaj od zaraz! Działka z domkiem na start Jeziora, gm. Pniewy Biuro 4 Kąty Nieruchomości Grójec ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę, która rozwiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł287 m² 12 543,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:819 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkowy, wielopoziomowy dom o wysokim standardzie wykończenia, który łączy elegancję z funkcjonalnością i komfortem codziennego życia. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 229 zł96,48 m² 6 853,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:149 m²

661 229 zł | sprzedaż | 87,58 m2 | Segment środkowy | Marylka | gmina Tarczyn bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Opłata rezerwacyjna 1% - rachunki powiernicze. 0% prowizji! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł250 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:869 m²

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia całkowita: około 250 mkw. Powierzchnia działki: 869 mkw Rok budowy: 1993r Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem po.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł165 m² 2 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej blisko 165 m2 położonego w miejscowości Bogucice w gminie Bochnia znajdującej się na wschód od.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł203,56 m² 14 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu nieruchomość z potencjałem położoną ok. 500 m od plaży, w znanym i lubianym Sarbinowie. Na nieruchomość składa się - jeden domek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Pruszcz Gdański- dom stworzony dla rodziny, która chce żyć wygodnie, spokojnie i blisko wszystkiego, co ważne. Sauna opalana drewnem, garaż 2-stanowiskowy! *bez prowizji* tylko U nas*.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Klimatyczny dom w Przesiece wyjątkowy ogród, skałki, japońska część ogrodu, dawny obiekt turystyczny Cena: 1 800 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia domu: ok. 250 300 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł94,24 m² 6 992,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Dostępny ostatni dom W zabudowie szeregowej. Przedstawiamy wyjątkową okazję - dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na sprzedaż, którego zakup nie obciążą Państwa dodatkowe koszty.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł75,44 m² 6 614,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 490 m²

NA sprzedaż: urokliwy dom w Helenowie, gm. Wodynie, woj. mazowieckie Szukasz ciszy, natury i prawdziwego spokoju z dala od miejskiego zgiełku? Ten dom to idealna ucieczka od miasta położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł76,70 m² 6 375,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Nowy dom na sprzedaż W skokach dom parterowy na sprzedaż skoki, ul. Kościuszki Nowoczesny Dom wg. projektu Dom w Lilakach - Nowa Inwestycja w Centrum Skoków Zamieszkaj komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł164,91 m² 7 276,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne W panthers estate. To nie jest kolejny dom z oferty. To przestrzeń, która wygrywa z konkurencją już na starcie - nowoczesny, wolnostojący dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł600 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowe Parterowe Domy Jednorodzinne ul. Mirowska Częstochowa Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży 4 domy z II etapu budowy Nowego Osiedla domów jednorodzinnych w Częstochowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł131,37 m² 9 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Marzysz, aby obcować z naturą? Chcesz stworzyć idealne warunki do życia dla siebie i swojej rodziny? Chciałbyś mieć dom, ale nie chcesz jego budować, tylko wprowadzić się na gotowe? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł333,12 m² 11 707,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

: krótko: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 333 m2, zlokalizowany na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza. Stan deweloperski. 7 pokoi, 3 kondygnacje, piwnica, garaż, działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł615 m² 5 691,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:741 m²

NA sprzedaż działający pensjonat Z restauracją W sercu krynicy morskiej! gotowy biznes - świetna inwestycja Z wysokim roi! pensjonat: na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł111,20 m² 7 643,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:484 m²

Energooszczędny dom dwulokalowy Jęczydół / gmina Kobylanka Opis Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy, położony w miejscowości Jęczydół (gmina Kobylanka) w spokojnym,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij