dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 479 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 479 ogłoszeń

1 195 000 zł164 m² 7 286,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Płaski dach, fotowoltaika, duże szklenia, ogród zimowy. Dodatkowy, piąty pokój w miejscu garażu, 600 metrów do przystani nad jeziorem Jamno. Dom o powierzchni 164 m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł169 m² 7 041,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Na sprzedaż niezwykle klimatyczny dom położony w Czernicy, w spokojnej i zielonej okolicy zaledwie około 25 30 minut jazdy samochodem od centrum Wrocławia. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł141,59 m² 4 449,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 501 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny i klimatyczny dom z duszą położony w miejscowości Dębogóra oddalonej od Gryfina około 12 km, odległość do Szczecina około 30 km, do granicy państwa.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł165,17 m² 6 053,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Housing Market Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł94,50 m² 11 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł80 m² 2 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Budynek drewniany W super lokalizacji krosna! dzielnica białobrzegi! Nieruchomość usytuowana jest na 0,1374 ha działce z dostępem do drogi asfaltowej. Podpiwniczenie - piwnica pod 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł123 m² 6 739,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Mdom biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich. Brak podatku pcc i prowizji. Mam przyjemność zaoferować Państwu do kupna dom w zabudowie dwu lokalowej z garaże o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł196 m² 5 841,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 682 m²

Wyjątkowa posiadłość z własnym stawem Giedajty k. Olsztyna Dom z ogrodem i garażem 4682 m natury i spokoju Marzysz o życiu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł148,74 m² 2 420,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka budowlana 1500 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według własnego projektu topaz położona w Jonkowie ul. Leśna. Nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł66,50 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:701 m²

Do zaoferowania mamy budynek mieszkalny, powstały w zaadaptowanej dawnej zlewni mleka. Budynek przeszedł metamorfozę i został przekształcony w funkcjonalne gospodarstwo domowe, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł140,30 m² 9 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż dom - 1/1 bliźniaka o powierzchni ok.140 m położony na działce 760 m. Nieruchomość znajduję się w Międzyborowie w pełni podłączona do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bliźniak dwie połówki do wyboru lub razem Projekt Archonu Willa Klara Pęclin gmina Wiązowna każdy bliźniak ma 140m2 a działka 600m2. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:785 m²

Rezerwacja na sprzedaż mały dom W czapli. Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, parterowym, jednorodzinnym,częściowo podpiwniczonym, znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł88,32 m² 5 310,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom w Ostaszewie 88,32 m z tarasem i pięknym ogródkiem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży półbliźniaka w spokojnej, sielankowej okolicy Ostaszewa, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł129,37 m² 6 949,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Inwestycja Sosnowe Tarasy! Dom w otulinie natury Nowe Grochale | 130 m | działka 1000 m | stan deweloperski Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł460 m² 2 171,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica w centrum miasta z dwoma lokalami usługowymi, częścią mieszkalną, piwnicą oraz trzema miejscami parkingowymi. Na nieruchomość składają się: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Bliźniak do generalnego remontu w willowej części Brochowa. Opiekun oferty Jacek Mamiński Nr licencji pfrn 30802 tel.   Wszystkie media, w tym światłowód. Budynek podpiwniczony, ze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

***puszcza Augustowska*** rzeka Hańcza*** Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Strzelcowizna (gmina Płaska), zaledwie 25 km od Augustowa. Wieś otoczona lasami Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł190 m² 2 889,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Biuro Freedom Nieruchomości zaprasza do zakupu przestronnego domu w zabudowie szeregowej mieszczącego się na jednym z zielonych osiedli miasta Syców. Budynek mieszkalny o pow. około 190 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł520 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:987 m²

Pobierowo, pensjonat, powierzchnia użytkowa obiektu 520 m2, 16 pokoi, 36 miejsc noclegowych, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł129,26 m² 3 403,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,38m2 w stanie surowym zamkniętym. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł178,42 m² 10 643,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 501 m²

Zapraszam Cię na prezentację domu wolnostojącego położonego w Małkocinie pod Stargardem, ok. 40 km od Szczecina. Atrakcyjny, przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Na sprzedaż oferujemy nowy dom wolnostojący w standardzie deweloperskim, zlokalizowany na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w spokojnej lokalizacji tuż pod lasem, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł289,66 m² 5 282,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 987 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość. Przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący zlokalizowany w Przemyślu na dużej 39,87 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 832 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 2023 roku, położony w miejscowości Chrzanów Mały, w spokojnej okolicy z wygodnym dojazdem asfaltową drogą. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł2 000 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Tel.   . Okazja.Do sprzedaży kompleks gastronomiczno-hotelowo-usługowy. Obecnie czynny obiekt dom weselny kompletnie gotowy z pełnym zapleczem gastronomicznym i hotelowym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Professional Nieruchomo ści Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu. Dom o powierzchni 120m2 w zabudowie szeregowej z tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł190 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Oferta bez prowizji od kupujacego! Lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Wola Rzędzińska, zaledwie 10 minut jazdy od centrum Tarnowa. Znajduje się w zacisznym, rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł122,24 m² 9 734,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prawdziwa perła na rynku nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość dom z garażem we Włynkówku, który łączy elegancję, funkcjonalność i wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł137,38 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej parterowej o pow. użytkowej 99,02m2 w Dominowie na działce o pow. ok. 600m2. Garaż dwustanowiskowy w bryle budynku o pow. 33,11m2. za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł142 m² 15 492,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Mazurska harmonia - dom, który łączy luksus Z naturą Całoroczny, wykończony w standardzie premium dom nad jeziorem Kalwa w Pasymiu z własnym pomostem, tarasem i ogrodem wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 600 000 zł348,30 m² 7 464,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Bardzo ciekawa oferta! Nieruchomość w trakcie wykończenia! Możliwość przygotowania i wykończenia pod konkretnego nabywcę. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł380 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 256 m²

Atrakcyjna oferta na sprzedaż, dla dwóch rodzin bądź jako inwestycja pod wynajem. Oferujemy na sprzedaż dwa domy posadowione na jednej działce o powierzchni 2256 m2. Istnieje możliwość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 900 zł125 m² 7 039,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy Parterowy Dom , 1/2 Bliźniaka. Piękna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w okolicy Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

3 970 000 zł510 m² 8 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Nowoczesny dom w otulinie Parku Krajobrazowego Dolinek Krakowskich Ten dom to spójny projekt integracji wszystkich najważniejszych aspektów życia dla wygody codzienności. Miejsce gdzie dynamika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Wilków, dom, 5 pokoi, 180 m2, działka 803 m2, sprzedam, cena 799 000 zł. Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim - cena 799 000 zł. Wilków - powiat głogowski. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł158 m² 4 620,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom położony na pięknie urządzonej, ogrodzonej działce o powierzchni 650 m. Nieruchomość zlokalizowana jest w Dębówce, zaledwie 5 km od Błonia i około 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł198 m² 4 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Radom, osiedle Wacyn, piętrowy dom w zabudowie szeregowej - wolny od zaraz! Segment środkowy oferujący 115 m przemyślanie zaprojektowanej przestrzeni użytkowej oraz 83 m piwnicy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł51,70 m² 3 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Makler poleca Na sprzedaż: kameralny dom z ogrodem - gliszcz, 51,7 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Gliszczynie, która łączy komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł250 m² 12 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:755 m²

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalny i wygodny dom o powierzchni 250m2, na leśnej działce w cichej i dobrze skomunikowanej z miastem lokalizacji. Małe zamknięte osiedle.