dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 428 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 428 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

590 000 zł113 m² 5 221,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Zakup od dewelopera, bez pcc I prowizji Domy bliźniaki 113m2 o ciekawych i bardzo funkcjonalnych układach na nowo powstającym osiedlu zlokalizowanym w otulinie Lasu Magdalenki. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 000 zł330 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolnostojacy , II kondygnacyjny, położony na atrakcyjnej dzielnicy Pogodno. Powierzchnia całkowita 330mkw, użytkowa 280mkw, dach domu kopertowy. W 2007roku dom przeszedł kapitalny remont -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

30304. Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. 110 m użytkowych położony w Ciechocinku, cicha i spokojna okolica. Działka o pow. 1500 m2 w całości zagospodarowana, na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bojany

Bojany,mazowieckie

199 999 zł35 m² 5 714,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam domek letniskowy w kameralnej, ekskluzywnej inwestycji. Inwestycja przewiduje 7 domków o powierzchni 35 mkw kazdy, na dzialkach 500 mkw. Zapraszam na strone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł134 m² 2 390,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój ul. Miejska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowa inwestycja. Nowoczesny parterowy dom. Od centrum Piaseczna 15 min w cichej spokojnej okolicy a zarówno niedalekiej odległości (około 4 km) od węzła S7 co zapewni dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

955 000 zł200 m² 4 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Nieruchomość blisko centrum Sulejówka działka 1860m2 dom ok 200m2. Dom murowany. W domu wyodrębnione zostały dwa lokale z osobnymi kw. Rozkład pomieszczeń Lokal I - parter pokój 21m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobieszowice

Dobieszowice,śląskie

620 000 zł232 m² 2 672,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 166 m²

Kontakt W sprawie oferty: agnieszka Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanegho w Dobieszowicach. Dom położony jest w bardzo atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaczorów

Kaczorów,dolnośląskie

67 990 zł80 m² 849,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 766 m²

Sprzedam stodołę murowaną, z cegły o powierzchni 80m 2 na działce o powierzchni 1766m 2 w Kaczorowie. Możliwość przerobienia na dom! Możliwość podłączenia do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

3 290 000 zł1 000 m² 3 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

: krótko: piękny dom wielorodzinny o powierzchni 1000 mkw na Krzykach. Parter domu, to lokale usługowe z dużymi witrynami. : atuty: cicha, bezpieczna okolica. Dom wykonany z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 190 000 zł135 m² 8 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie wolno stojącej o powierzchni użytkowej 135m3 a całkowitej 196m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 908m2. Całość ogrodzona, liczne nasadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

795 000 zł190 m² 4 185,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Dom wolnostojący W doskonałej lokalizacji gorzowa wielkopolskiego W obrębie dzielnicy chwalęcic Z pięknym widokiem na lasy pola I panoramę miasta oferta zarezerwowana umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

299 990 zł120 m² 2 499,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący w Czernicy o powierzchni 120m 2 , znajdujący się na działce o powierzchni 9000m 2. Garaż oraz wiata na dwa samochody idealnie sprawdzą się dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł74 m² 6 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

448 000 zł75 m² 5 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Segment na parterze o powierzchni ok. 75 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego z ogródkiem ok.100m2 Do każdego segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

618 800 zł143 m² 4 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 142,5m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 450m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Katowice

Katowice,śląskie

586 000 zł99 m² 5 943,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferta bez prowizji! kupujący nie płaci pcc! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w Katowicach, piotrowicach. Prezentowana inwestycja to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 900 m²

Gospodarstwo rolne- gmina szczytniki gospodarstwo rolne o pow. 2,39ha, zabudowane murowanym budynkiem mieszkalnym o pow. ok. 90m2. Dom częściowo podpiwniczony. Na dachu blacha cynkowana. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

480 000 zł220 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

| b.N.WILLA. - nowa cena - do negocjacji. Do sprzedania dom wolnostojący położony w miejscowości sąsiadującej z uzdrowiskiem Jedlina Zdrój. Nieruchomość wymaga częściowego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wasilków

Wasilków,podlaskie

575 000 zł150 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom na cichej ulicy w Wasilkowie. Przewidywane zakończenie budowy koniec 2021 r. Na dole salon z kuchnia, łazienka, garaż i kotłownia (ogrzewanie na pallet). Na górze cztery pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

2 090 000 zł280 m² 7 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 15minut od Warszawy bliskość trasy s8 powoduje bardzo dobrą komunikacje w każde miejsce Warszawy Sprzedam dom wolnostojący + Działka 1000 m2. Dom jest świeżo wykończony i umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Reda,pomorskie

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przestronny dom wolnostojacy zlokalizowany w cichej części Redy. Polecany dla rodziny z dziećmi, w pobliżu znajduje się i przedszkole i szkoła. Sklepy z artykułami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Sady,wielkopolskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie online

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stabika

Katowice,śląskie

695 000 zł202 m² 3 440,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez pcc! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Katowicach, kostuchnie przy ulicy Karola Stabika. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stołczyn

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł87 m² 5 919,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż idealnie położony dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w górnej części dzielnicy Stołczyn. Nieruchomość znajduje się z dala od szumu miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

: krótko: dom 200 mkw wraz z krytym basenem 70 mkw na Psim Polu. : o inwestycji: w domu mieszczą się; - 3 pokoje, - kuchnia, - 3 łazienki, - biuro. : co jeszcze? - klimatyzacja, - kominek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

460 000 zł136 m² 3 381,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Funkcjonalny dom wolnostjący W atrakcyjnej lokalizacji gorzowa wielkopolskiego 4 pokoje Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym położony w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 970 000 zł320 m² 6 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 320 mkw na którą składa się 7 pokoi, oraz 3 łazienki, usytuowany w Podkowie Leśnej. Bardzo dobra komunikacja, do stacji wkd Podkowa Leśna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bolszewo

Bolszewo,pomorskie

539 000 zł300 m² 1 796,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom wolnostojący, pięciopokojowy o powierzchni mieszkalnej 220 m2 z garażem, na zagospodarowanej narożnej działce 608 m2 w Centrum Bolszewa. Doskonały dom dla rodzin z dziećmi, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

489 000 zł153 m² 3 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 153,4 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 940 m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

540 000 zł196 m² 2 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:186 m²

Zapraszamy na prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom - bliźniak o powierzchni ok. 195 m2, usytuowany w pięknej okolicy miasta. Pierwsze zdjęcia są wizualizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

554 900 zł143 m² 3 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.472 m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Świder

Otwock,mazowieckie

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:672 m²

Sprzedam samodzielny, funkcjonalny dom o pow. użytkowej ok. 150 m2, położony na niewielkiej działce o pow. 657 m2 w cichej, kameralnej części Świdra. Dom budowany w końcówce lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

650 000 zł166 m² 3 910,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:347 m²

Bez prowizji! bez pcc! narożny! duża działka! podwyższony standard deweloperski! zakup bezpośrednio od dewelopera! na zdjęciach przykłądowe realizacje! Gorąco polecam dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 800 000 zł350 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 703 m²

Oferujemy do sprzedaży stylowy dom góralski o powierzchni całkowitej około 350 m2 oddany do użytkowania w latach 90-tych położony na widokowej działce o powierzchni ok. 1700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

675 000 zł135 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zapraszam do zakupu nowoczesnego bliźniaka wykonanego z wysokiej jakości materiałów. Dom znajduje się w zielonej okolicy, do trasy s8 1,1 km, do pkp od 2,5 km. Każda połowa bliźniaka (135 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Karwia

Karwia,pomorskie

799 000 zł205 m² 3 891,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:192 m²

Okazja! na sprzedaż prosperujący rodzinny nadmorski dom W karwii! mieszkaj I zarabiaj nad polskim morzem! Na parterze mieści się pokój z łazienką, kuchnia, kotłownia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 100 zł140 m² 3 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Przedstawiamy - Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 141,5m2, oddawany do użytkowania w Stanie Deweloperskim, usytuowany na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

360 000 zł141 m² 2 559,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach w rejonie ul. Na Piaski! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4, trasie N-S i trasie dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam, na sprzedaż dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie. Niedawno została odmalowana elewacja dzięki czemu dom zyskał świeższy wygląd. Dom składa się z dwóch pięter plus.