dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł48 m² 1 141,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:482 m²

Domek położony w doskonałym miejscu mokotowa. Działka zielona, zagospodarowana. W miejscowym planie zagospodarowania działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne lub usługi. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Włochy

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł135 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:559 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Okęciu. Budynek częściowo podpiwniczony. Z klatki schodowej osobne wejścia na każdą kondygnację ( dwa oddzielne mieszkania) , na każdej kondygnacji 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

599 000 zł126 m² 4 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ładny dom z garażem wolnostojącym oraz wiatą - o powierzchni całkowitej zabudowań 191m2. Powierzchnia mieszkalna 102m2 - 3 sypialne (dwie sypialnie po 14m2, jedna -11m2), salon 32m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

520 000 zł150 m² 3 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

"centrum sikorska" nieruchomości i Budownictwo Aneta Sikorska z siedzibą w Zgierzu ul.Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży: domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Burszty

Poznań,wielkopolskie

547 000 zł120 m² 4 558,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:184 m²

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: dom z 2000 roku w zabudowie szeregowej usytuowany w Poznaniu na Świerczewie. Nieruchomość położona na terenie zamkniętego osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okrężna

Siedlce,mazowieckie

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:666 m²

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje na sprzedaż dom o pow. 180m2, na działce o pow. 666m2 przy ul. Okrężnej 63 w Siedlcach. Dwa lata temu wykonany został remont budynku: nowa elewacja plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł180 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

*Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gieczno

Gieczno,łódzkie

99 000 zł240 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sikorska Nieruchomości Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą w Zgierzu przy ulicy Piotra Skargi 12, przedstawia ofertę sprzedaży zabudowanej działki o pow. 1600 m2 w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zaczarnie

Zaczarnie,małopolskie

700 000 zł340 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% oferta bez prowizji od kupującego Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni 340m2 którego zakończenie prac planowane jest na kwiecień 2016 roku. Wykonany został przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

650 000 zł195 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Nieruchomości sikorska z siedzibą w Zgierzu ul.Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży domu o pow. 195m2 wybudowanego w 2010 roku w Konstantynowie Łódzkim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sokolniki-Las

Sokolniki-Las,łódzkie

129 000 zł70 m² 1 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:960 m²

Sikorska Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki budowlanej zabudowanej domkiem letniskowym. Nieruchomość zlokalizowana około 8km od Zgierza, 15km od Łodz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nieruchomości sikorska z siedzibą w Zgierzu przy ulicy Piotra Skargi 12, przedstawia ofertę sprzedaży domu wolno stojącego w Zgierzu, osiedlu domków jednorodzinnych. Powierzchnia domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz,łódzkie

800 000 zł214 m² 3 738,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:730 m²

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu , ul. Piotra Skargi 12 prezentuje ofertę sprzedaży - domu mieszkalnego, wolnostojącego w Zgierzu ok. osiedla 650- lecia. Budynek z końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł610 m² 4 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowo wybudowany budynek biurowy zlokalizowany an Ursynowie w pobliżu ul Puławskiej. Idealny Idealny hostel , dom spokojnej starosci dom kompletnie umeblowny i wypsosazony do takiej dzialalnosci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł214 m² 7 009,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym Wydzielone dwa niezależne mieszkania po ok 75m2. Na parterze znajduje się przedsionek/ klatka schodowa o powierzchni 4,47 m2, kotłownia 5,6 m 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

6 500 000 zł700 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom wolnostojący w Starej części Wilanowa.Ładna zagospodarowana działka obsadzona drzewami,zupełnie nie widać sąsiadów.Cisza i spokój,dom po remoncie. Dom w całości podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zgierz

Zgierz,łódzkie

205 000 zł56 m² 3 660,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Witam! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży: nieruchomości gruntowej zabudowanej domem letniskowym. Powierzchnia domu to 56m2, parterowy plus poddasze użytkowe. W domu mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rosanów

Rosanów,łódzkie

280 000 zł126 m² 2 228,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomości sikorska Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą w Zgierzu przy ulicy Piotra Skargi 12, przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Rosanowie, w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

229 000 zł100 m² 2 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

| polecam kupno domu w stanie deweloperskim o pow. 100m 2 w Przecławiu koło Pamiątkowa na działce 350m 2. Dwu kondygnacyjny budynek wolnostojący mieści się na nowo powstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowa

Swarzędz,wielkopolskie

420 000 zł190 m² 2 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Swarzędz dom rezydencjonalny o powierzchni 190m2 na pięknej działce 236m2 pod samym lasem z zaprowadzonym ogrodem, układ pomieszczeń : Piwnica-ok. 63m2 4 pomieszczenia + pralnia Parter- ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

399 000 zł110 m² 3 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Całoroczny dom po generalnym remoncie wykonanym w 2010 roku. Parter murowany, a poddasze użytkowe w drewnie. Całość wycieplona (15 cm) i oblicowana szalówką. Wewnątrz 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brańszczyk

Brańszczyk,mazowieckie

400 000 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Centrum Brańszczyka - Dom trzy kondygnacje piwnica , parter 3 pokoje , kuchnia i łazienka do zamieszkania , poddasze użytkowe do adaptacji i wykończenia .Garaż wolnostoiący na 2 samochody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sokolniki-Las

Sokolniki-Las,łódzkie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Centrum Sikorska Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu ul.Piotra Skargi 12 przedstawia do sprzedaży okazję - dom w Sokolnikach LOKALIZACJA: Miejscowość: Sokolniki - Las Gmina: Ozorków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 051 m²

Dom typu kanadyjczyk zbudowany z zastosowaniem technologii lekkiego szkieletu drewnianego z warstwą izolacyjną grubości 15 cm. Parterowy z użytkowym poddaszem z elewacją wykonaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

345 000 zł161 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nieruchomości sikorska z siedzibą w Zgierzu ul. Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży domu o powierzchni 101m2 + 60m2 strych. Domek wolnostojący wybudowany w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:437 m²

Segment środkowy w cichej i spokojnej okolicy Targówka - Zacisze. Prestiżowa okolica, osiedle monitorowane. Budynek w dobrym stanie technicznym. Idealny na cele mieszkalne jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 800 000 zł440 m² 4 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy z poddaszem użytkowym. Początek budowy 09.2006r. W chwili obecnej wykończony parter. Parter (220m kw): garaż (40m kw) na dwa samochody, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hornówek

Hornówek,mazowieckie

1 990 000 zł260 m² 7 654 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Duża działka - 1650 m kw. Dom z 2004 roku. Parter: 140 m kw. Salon i jadalnia - 52 m kw. Kuchnia - 20 m kw. Gabinet. Łazienka. Pomieszczenie gospodarcze. Duży holl. Kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łask

Łask,łódzkie

450 000 zł142 m² 3 169,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:628 m²

Dom jednorodzinny o pow. użytkowej 142 m2, na działce 628 m2. Położony w cichej, spokojnej okolicy, niedaleko lasu, dworca pkp i przystanku pks. Dom parterowy, z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zgierz

Zgierz,łódzkie

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:586 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej , w centrum Zgierza. Powierzchnia prezentowanej nieruchomości to ok. 65m2 plus możliwość zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 500 000 zł575 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję w na granicy Kierszku - w Julianowie - w pobliżu Lasu Kabackiego. Dom zbudowany i wykończony gustownie, materiałami najwyższej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ludwinowo Zegrzyńskie

Ludwinowo Zegrzyńskie,mazowieckie

372 000 zł103 m² 2 836,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

| 24b18975 - nr oerty, która zawiera wartość działki + budowa domu w nowoczesnej technologii pustaka styropianowego według projektu " Miniaturka " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rudunki

Zgierz,łódzkie

589 000 zł240 m² 2 454,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu , ul. Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Zgierzu, na osiedlu Rudunki. Powierzchnia oferowanej nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jodłów

Jodłów,lubuskie

160 000 zł72 m² 2 234,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Do sprzedania dom letniskowy o powierzchni 71 m2, częściowo podpiwniczony, składający się z 4 pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki z wc. Dom wybudowany z bali drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,podkarpackie

569 000 zł360 m² 1 580,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

- dzialka 26 arow - przy trasie 985 Debica - Mielec - Przy Autostradzie A4 - 1km do zjazdu - 8 pokoi - 3 kuchnie - 2 lazienki - poddasze mozeliwe do zaadoptowania - garaz - powierzchnia uzytkowa 350 m2 - Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rząśnik

Rząśnik,mazowieckie

279 000 zł90 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Drewniany budynek rekreacyjny położony w odległości 50 m od rzeki Narew. Dom o konstrukcji szkieletowej ocieplony wełną mineralną, podłączony do wodociągu i sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chorzeszów

Chorzeszów,łódzkie

650 000 zł198 m² 3 282,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z bala o wysokim standardzie. Dom znajduje się w województwie łódzkim, gmina Wodzierady, chorzeszów - bliskie okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł150 m² 5 233 zł/m²