dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 480 ogłoszeń

2 899 000 zł323 m² 8 975,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Nowoczesny dom siedliskowy z 2014 roku - 300 m | działka 8600 m ze stawem | bezpośrednie sąsiedztwo lasu Natura 2000 To nieruchomość łącząca nowoczesną architekturę, dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł362,66 m² 2 702,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

Do sprzedaży podpiwniczona kamienica o pow. całkowitej 362,66m2, pow. użytkowej 229,48m2 zlokalizowana w centrum Skały. Nieruchomość ulokowana w I linii zabudowy przy drodze publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 948 m²

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, dom wolnostojący, 8 pokoi, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gorąco polecam Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł243 m² 9 876,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! nieruchomość Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom w północnej części Milanówka, blisko miasta. Ten uroczy budynek oferuje 5 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł250 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Cena 575.000. Dom w Serbach z dużą działką. Na sprzedaż: kamienica w malowniczej miejscowości Serby idealna inwestycja z potencjałem! Jeśli szukasz przestronnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł129,31 m² 3 673,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Na sprzedaż nowy parterowy dom z garażem o powierzchni 129,31 m2 ( stan surowy otwarty ) ze strychem o pow. 15,98m2, usytuowany na działce 9,50 ar. Projekt domu "cztery Kąty2 " firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom Sólce o powierzchni 200 m2. DO zamieszkania od zaraz. Oferuję dom w Sólcach o powierzchni 200 m2 w skład domu wchodzi : - 7 pokoi -2 łazienki - korytarz - garaż 30 m2 - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł91,40 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 90 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł132 m² 3 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Klepaczka w gminie Starcza w powiecie częstochowskim.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:628 m²

0% prowizji dla kupującego,całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 840 zł109,60 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Sprzedane kolejny etap gotowy na jesień 2026 Dom z ogrodem pod klucz przy parku w Rogalinie. Kameralne osiedle Refugium Natura przy Rogalinie rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w unikatowym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł134,92 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w latach 2010-2015 r. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 200 m 2 , który usytuowany jest na urokliwej działce o powierzchni 8100 m 2 , w bardzo ładnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł190 m² 4 994,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż oferowany jest solidny dom wolnostojący z 1982 roku, położony w spokojnej okolicy na terenie gminy Dąbrowa Białostocka. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł175,78 m² 5 404,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

W naszej ofercie kolejny piękny dom, wyróżniający się rewelacyjnym projektem architektonicznym. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:20 787 m²

Zespół Pałacowo - Parkowy Unikatowa oferta! Piękny Pałac w stylu neobarokowym, o powierzchni ok. 500 m2, z pięknym parkiem i stawem, posadowiony na działce o powierzchni 2,08.

Szczegóły ogłoszenia

629 999 zł100 m² 6 299,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Załakowo, gmina Sierakowice, powiat kartuski, województwo pomorskie. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:601 m²

Bresdom Nieruchomości oferuje Państwu domek rekreacyjny o powierzchni zabudowy ok. 50 m2. Nieruchomość położona jest w bardzo spokojnej i niewielkiej miejscowości Zgniłocha nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

Oferta dostępna wyłącznie W biurze royal group nieruchomości Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina - Dziesiątej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł92,20 m² 3 459,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:721 m²

Dom z dużym poddaszem i piwnicą Siemień-Rowy, 10 km od Łomży. Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 92,2 m2 (powierzchnia zabudowy 119 m2), położony na działce 721 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł171,12 m² 4 026,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej miejscowości Ustrobna, zaledwie kilka minut od Krosna. Inwestycja obejmuje 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł127,50 m² 5 168,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł250 m² 3 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:833 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł280,50 m² 5 276,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Cesja Praw do Nowoczesnego Domu Wolnostojącego Janczewice, gmina Lesznowola Inwestycja w Spokój i Komfort dom pod Warszawą. Koniec budowy w Listopadzie 2026 roku. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł250,60 m² 8 774,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej wynoszącej ok. 342,2m 2 położony na działce o pow. 15,74a w okolicy ul. Rycerskiej. Teren wokół ogrodzony i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł64 m² 5 140,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:895 m²

Jeśli szukasz domku z ogródkiem dla małej rodzinki polecam do kupna wolnostojący domek na ogrodzonej 9-arowej działce w miejscowości Stare Morzyce powiat kolski. Budowany w latach 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł180 m² 5 555,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Mam do zaoferowania fantastyczny dom wolnostojący zlokalizowany w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy. Dom posiada nie tylko trzypoziomowy, świetny rozkład, który umożliwia łatwe oddzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł120 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 120 m , położony w samym centrum miasta. Budynek murowany, wybudowany w latach 70-tych z pustaka, dach pokryty blachą. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł122,51 m² 5 705,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Blisko lasu I morza | spokojna lokalizacja | malownicze tereny spacerowe | szybki dojazd do miasta Duża działka | Garaż w bryle budynku | Malownicze tereny | Blisko morza Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł102 m² 9 009,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu piękny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej dzielnicy Redy. Powierzchnia domu wynosi 93,34 m2. Powierzchnia działki dla każdego lokalu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 772 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 60 m2 na działce o powierzchni 2772 m2 w zacisznym zakątku Kałuszyna. Dom z lat 60 -tych , po generalnym remoncie w 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 800 zł189,80 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł129 m² 12 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość Nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021 roku. Ten wyjątkowy dom charakteryzuje się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł186,47 m² 5 309,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany według cenionego projektu Nasturcja 2 (firmy archon), położony w spokojnej i zielonej okolicy w bliskiej odległości od Radziejowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 700 zł106,40 m² 6 369,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy Państwu naszą kolejną planowaną inwestycję Osiedle Łączyska". Jest to atrakcyjny projekt, który łączy walory nowoczesnej architektury, dbałość o detale, funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł89 m² 8 865,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

*** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji: czerwiec 2026 r. *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 89 m2 (+15 m2 poddasza) położony.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł128 m² 6 242,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Super okazja dom żory kleszczówka do zamieszkania 799 tys tylko W solid taka oferta. Licencjonowane biuro nieruchomości Solid. Posiadamy w swojej ofercie dom do zamieszkania o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł170,39 m² 8 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Szczodrowo, gmina Skarszewy, przy ulicy Głównej. Dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł385 m² 1 506,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 306 m²

Proponujemy nieruchomość pod inwestycję. Budynek został rozbudowany, więc część nieruchomości jest całkiem nowa! Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na mieszkanie w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł241,38 m² 8 078,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:369 m²

Dom wolnostojący Z funkcją mieszkalną I pod wynajem gotowiec inwestycyjny przynoszący solidny dochód W pełni umeblowane I wyposażone pokoje Z łazienkami pod wynajem parter.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij