dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

669 000 zł155 m² 4 316,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż przepiękny, nowy, komfortowy dom w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu lasu i zalewu Nakło Chechło. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, z 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żapniowska

Połaniec,świętokrzyskie

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę domu w zabudowie szeregowej, który posiada ogromny potencjał, ponieważ: - dom może służyć w 100% funkcjom mieszkalnym i może zaspokoić potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Świercze,mazowieckie

260 000 zł110 m² 2 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Gm.Świercze Sprzedam zabudowane siedlisko o pow.0,5 ha, cena 260 000 pln Sprzedam gospodarstwo rolne w gm. Świercze woj. mazowieckie o powierzchni 0,5 ha z budynkami. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom w Skórzewie! Budynek z lat 80-tych, dom typu kostka , do generalnego remontu, usytuowany na działce o pow. 766 m2. Powierzchnia ok. 200 m2, dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turze Pole

Turze Pole,podkarpackie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Marzysz o własnym domu? Cenisz sobie ciszę i spokój? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? To ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Oferowana nieruchomości znajduje się w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł130 m² 4 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Atrakcyjna lokalizacja , domu w zabudowie bliźniaczej w centrum miasta z garażem o pow.130 m2 pow. użytkowej, położony na działce 373 m2 z 3 pokojami i salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł152 m² 4 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży Komfortowy, przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 150 m2, usytuowany na dużej działce ok 750m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wicko

Wicko,pomorskie

220 000 zł105 m² 2 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 022 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom wolnostojący , podpiwniczony, parterowy z poddaszem (strych do adaptacji) oraz przyległą obórką (którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Drążek

Drążek,wielkopolskie

387 000 zł71 m² 5 450,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom w parterze ma 71m2, salon z kominkiem, łazienka z podgrzewaniem podłogowym, pomieszczenie gospodarcze, duża nowoczesna kuchnia, korytarz. Na piętrze sypialnia, dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podlesie

Katowice,śląskie

529 000 zł133 m² 3 977,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Katowice - podlesie (klucze w biurze) Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni 133 m2. Nowoczesny budynek postawiony na działce o powierzchni około 330.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

440 000 zł128 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 128m2 w doskonałej lokalizacji na granicy Bielska-Białej i Czechowic przy ulicy Świerkowickiej. Do Dworca Głównego 5 km, błyskawiczny wylot na Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 200 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 1534 m2, zdjęcia to wizualizacja. Prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaczerlany

Zaczerlany,podlaskie

997 000 zł175 m² 5 697,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertę wspaniałego domu wolnostojącego z basenem, na działce o powierzchni 3005 m2 w Zaczerlanach, gm. Choroszcz, 11 km od Białegostoku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konin

Konin,wielkopolskie

320 000 zł140 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam bezpośrednio nieruchomość położoną w centrum Kawnic, przy głównej ulicy. Nieruchomość stanowi działka o powierzchni 24 ary zabudowana domem mieszkalnym oraz budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kotuń,wielkopolskie

760 000 zł248 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 653 m²

Dom w miejscowości Kotuń! Atrakcyjny dom wolnostojący na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana na nowym osiedlu domów jednorodzinnych, kilka minut od granic Piły. Spokojna i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Imbirowa

Banino,pomorskie

460 000 zł75 m² 6 134,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Banino, przy ul. Imbirowej na Osiedlu Familijnym. Segment środkowy o powierzchni 74,98m2. Do domu przynależy 50m2 ogród od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Ludomy

Ludomy,wielkopolskie

1 090 000 zł400 m² 2 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:33 698 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zespołu dworkowo-parkowego wybudowanego w pierwszej połowie XIX wieku, o łącznej powierzchni niemal 3,37 ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

290 000 zł310 m² 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:726 m²

Rezerwacja Budynek mieszkalny murowany , trzykondygnacyjny, wybudowany w 1940 roku, posadowiony na działce o powierzchni 7, 26 ara. Budynek podpiwniczony. Piwnice o wysokości 2 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 500 000 zł352 m² 4 261,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:592 m²

Do sprzedania piękny dom w Szklarskiej Porębie o pow. 352m2. Na powierzchnie nieruchomości składają się: klatka schodowa, z której to wchodzimy do części wspólnej domu. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karkonoska

Dziwiszów,dolnośląskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bardzo atrakcyjny, nowo wybudowany i wykończony dom w spokojnej okolicy z pięknymi widokami blisko centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość położona na bardzo ładnej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marki

Marki,mazowieckie

590 000 zł146 m² 4 041,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:776 m²

Oferta specjalna dla klientów biura brik Nieruchomości Przy zakupie mieszkania gratis! 10% rabat * na zakupy w sieci Leroy Merlin i kilka dodatkowych korzyści. * szczegóły w regulaminach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Warszawska

Ząbki,mazowieckie

650 000 zł160 m² 4 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. Na parterze znajduje się pokój dzienny z aneksem jadalnym, łazienka, hol, wiatrołap oraz garaż i kotłownia. Wygodną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł122 m² 5 738,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Wyjątkowa lokalizacja na pograniczu Warszewa i Osowa. Niepowtarzalna lokalizacja bliskość Gubałówki, jeziora Głębokiego oraz Puszczy Wkrzańskiej, a zarazem boczna uliczka zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł182 m² 3 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom - Bliźniak o pow. ok. 180 m2 , usytuowany na nowym osiedlu, na działce ok. 800 m2. Rozkład Domu : Parter : - Wiatrołap: 3,24m2; - kuchnia: ok. 7,40m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

449 000 zł115 m² 3 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Gotowy do odbioru! pompa ciepła + rekuperator! tylko U nas 2 000zł W prezencie!* lokalizacja: brzezia Łąka, miejscowość tuż za Kiełczowem. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, tylko 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Kobyłka,mazowieckie

560 000 zł171 m² 3 274,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Kupujący bez prowizji! lokale po odbiorach budowlanych garaż, 25 M2 salon I 58 metrowe użytkowe poddasze Z dociągniętą klatką schodową I instalacją wodno-kanalizacyjną! Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Kobyłka,mazowieckie

560 000 zł114 m² 4 933,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Kupujący bez prowizji! lokale po odbiorach budowlanych garaż, 25 M2 salon I 58 metrowe użytkowe poddasze Z dociągniętą klatką schodową I instalacją wodno-kanalizacyjną, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł637 m² 3 061,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

*** idealny pod hostel lub inną działalność *** Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 637 m2 w Falenicy. Usadowiony na działce 1176 m2. Budynek oddany do użytku w 1996 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł246 m² 7 113,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Wolnostojący dom Z dużą działką ( 1269m2) Dom został wybudowany pod koniec 2019r. Stan surowy zamknięty z pozwoleniem na użytkowanie Dom położony jest w cichej i modnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Biała

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł121 m² 3 835,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:159 m²

Oferujemy nowe segmenty mieszkalne w zabudowie szeregowej w cichej i rozwijającej się części Rzeszowa na osiedlu Biała przy ulicy Karola Wojtyły o powierzchni 121,25 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

659 500 zł143 m² 4 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam do sprzedaży Bardzo ustawny Segment o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce o powierzchni ok. 350 m2, na granicy Grodziska i Milanówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Wołomin,mazowieckie

498 700 zł104 m² 4 780,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kup bezpośrednio od dewelopera! Nie płać prowizji! Nie płać podatku pcc! Jeśli cenisz sobie ciszę, spokój oraz liczne tereny rekreacyjne, a zarazem zależy Ci na dobrej komunikacji to ten segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Byszewo

Byszewo,kujawsko-pomorskie

140 000 zł400 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Marzy Ci się Twój własny zakątek w pobliżu jeziora, lasów, zieleni? Miejsce gdzie jest cisza i spokój ale jednocześnie będzie łatwy dojazd do większych miejscowości? To oferta właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koczargi Stare

Koczargi Stare,mazowieckie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjny dom w bardzo dobrej lokalizacji nieopodal Puszczy Kampinoskiej. Znajduje się w bocznej, cichej uliczce. Jest parterowy, co ułatwia życie jego mieszkańcom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goławice Pierwsze

Goławice Pierwsze,mazowieckie

987 500 zł250 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lubisz ciszę i spokój, bliskość natury ale nie chcesz tracić kontaktu z miastem mamy dla Ciebie piękny ekskluzywny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 250 m2 zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł185 m² 4 810,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, gotowy do zamieszkania, zlokalizowany w dzielnicy Żelechowa, z bardzo dogodnym dojazdem do centrum. Charakteryzujący się dużymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

849 000 zł266 m² 3 185,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu Dom wolnostojący 266,50 m2 z garażem w bryle budynku zlokalizowany w Rzeszowie na osiedlu Projektant - ul. Słoneczny Stok. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Suwałki

Suwałki,podlaskie

820 000 zł421 m² 1 947,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Północ w Suwałkach. Budynek mieszkalno - usługowy o powierzchni użytkowej 421 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dyżewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł328 m² 5 945,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość we wschodniej części Mokotowa. W niedalekiej odległości od Wisły, 5 minut samochodem do trasy siekierkowskiej i 15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 600 000 zł220 m² 7 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do Sprzedania nowoczesny dom zlokalizowany niedaleko Piaseczna około 7 km do Centrum Piaseczna. Blisko węzła nowo budowanej Puławskiej bis około 5 km dobry dojazd do Warszawy również komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Chodzież,wielkopolskie

349 000 zł92 m² 3 793,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Do sprzedania dom bliźniak w skład którego wchodzą pomieszczenia: kuchnia 13,5 m2, pokój 14,7 m2, pokój 15,8 m2 hol 5m2 pomieszczenie gospodarcze 5,5 m2, łazienka 5,08m2, zagospodarowane poddasze:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij