dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 020 000 zł191 m² 5 348,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowy do odbioru dom w zabudowie szeregowej na Klecinie! Dom z garażem podziemnym to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrzosowa

Marki,mazowieckie

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy Państwa do zakupu domu w zabudowie szeregowej (segment) o powierzchni całkowitej 160 m2 z naszej najnowszej inwestycji. Zakup bez 2% podatku pcc. Przewidywany termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiepury

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy Państwu osiedle domów energooszczędnych, usytuowanych w Matysówce, około 7 km od centrum Rzeszowa. Domy znajdują się w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

792 000 zł101 m² 7 841,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Cena zawiera usługę budowy domu z gazobetonu ( 326 tys. zł - projekt: 'w zielistkach 2_343' ) z elektrownią słoneczną, pianą pur w dachu, w pełnym stanie deweloperskim wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

sprzedam lub zamienię na nieruchomość hotelową ,agroturystykę,mieszzkanie w Warszawie.Zalesie Górne, gmina Piaseczno, powiat piaseczyńskiDom wolnostojący o powierzchni 200 mDziałka 950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kołczewo

Kołczewo,zachodniopomorskie

519 000 zł137 m² 3 788,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Przedmiotem sprzedaży jest stylowy dom jednorodzinny z bali położony w Kołczewie - do plaży nadmorskiej to zaledwie 4 kilometry - gotowy biznes z bazą turystów. Dom z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący mieszczący się w Warszawie. Budynek znajduje się na bardzo dużej działce o powierzchni 2000 m. Piękna willa z basenem dla osób które kochają zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

348 000 zł115 m² 3 026,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu 5-pokojowy środkowy segment zabudowy szeregowej wybudowany na podstawie funkcjonalnego projektu domu. Nieruchomość usytuowana na osiedlu Biała. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Junony

Gdańsk,pomorskie

1 790 000 zł373 m² 4 802,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy wśród okazałych rezydencji. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 372 m2 składa się z z dwóch pięter. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

452 676 zł89 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca skrajny segment szeregowca w Dąbrówce k. Poznania. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika! Atuty nieruchomości: funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł500 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:384 m²

8 kawalerek przy Opolskiej - doskonała inwestycja! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Borek

Nowy Borek,podkarpackie

420 000 zł97 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okazja! Jedyny taki dom. Na sprzedaż wykończony i częściowo umeblowany dom do wejścia z działką 12 ar! Na sprzedaż dom wolnostojący o pow 97 m2 + działka o pow 12ar zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

460 000 zł190 m² 2 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 200 m 2 położony na osiedlu z zabudową jednorodzinną. Działka o powierzchni 430 m 2 z wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikołów

Mikołów,śląskie

489 000 zł136 m² 3 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Nowe domy szeregowe kupujący nie płaci pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy) Powierzchnia użytkowa- 136 m2 Stan surowy zamknięty! Parter składa się z:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiercieńskiego

Nałęczów,lubelskie

799 000 zł239 m² 3 343,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

agencja nieruchomości Lublin * 1. Dom Atrakcyjna rezydencja mieszkalna, usytuowana ok. 500m od Parku Zdrojowego, wykonana z materiałów wysokiej jakości (projekt Loris) 2. Rok budowy: 2008 (wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

325 000 zł135 m² 2 403,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta bez prowizji! Oferujemy Państwu domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z działkami w miejscowości obora, 3min. od Lubina. Lokalizacja: obora, gm. Lubin, 4 dogodne lokalizacje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchom

Tuchom,pomorskie

527 000 zł131 m² 4 022,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Dom według Twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'kasjopea_122' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanów

Polanów,zachodniopomorskie

399 000 zł140 m² 2 854,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:19 742 m²

Rezerwacja! Malowniczo położona posiadłość idealna pod agroturystykę, stadninę koni. Położona 2 km od Polanowa, graniczy z czystą pstrągową rzeką Grabowa w otoczeniu lasów. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

569 800 zł129 m² 4 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy do sprzedaży - Zapraszamy na Prezentację- dom- 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim, o powierzchni ok. 129 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 300m2 , Rozkład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

690 000 zł350 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 558 m²

Opis publiczny: duży stylowy dom w Jeleniej Górze pow. 350 m2 dwie niezależne części mieszkalne , dwa garaże , działka 1558 m2 ogrodzona ładnie zagospodarowana brama automatyczna w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Dom wolnostojący do zamieszkania na Poniatowie. Rozkład pomieszczeń: parter - duży salon z kominkiem, kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd oraz wydzieloną jadalnią, 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudno

Rudno,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Nowoczesny, piękny dom W kameralnej okolicy, doskonały dla rodziny! Nieruchomość położona w miejscowości Rudno gmina Kołbiel, blisko Mińska Mazowieckiego, w pobliżu trasy 50, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy Państwu 2 poziomowy apartament z ogródkiem w centrum Czrarnochowic w pobliżu przystanku oraz sklepu. Dwustronny, w zabudowie szeregowej, położony w zielonej strefie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielgowo

Szczecin,zachodniopomorskie

979 000 zł350 m² 2 797,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Bardzo ładny dom w Wielgowie, na pięknej działce o pow. 2400m2. Dom ma pow.całkowitą 350m2 i jest podpiwniczony - 60m2 piwnicy. Na parter domu składa się duży salon ok 60m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pokrzywnica,mazowieckie

435 000 zł116 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Pułtusk/okolice dom na sprzedaż 435 000 zł Jeśli poszukujesz niestandardowego domu całorocznego z pięknie zagospodarowaną działką,z dala od miasta, ta oferta jest dla Ciebie! Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

405 000 zł105 m² 3 859,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących oferta dotyczy szeregów zewnętrznych Witam serdecznie, polecam na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krasowy

Mysłowice,śląskie

875 000 zł150 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:881 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego jednorodzinnego z poddaszem użytkowym z 2017 r. Nieruchomość dwukondygnacyjna o powierzchni około 150 m2, położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Swoszowice

Kraków,małopolskie

659 000 zł146 m² 4 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Więckowice,małopolskie

550 000 zł104 m² 5 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

230 000 zł150 m² 1 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Parterowy, podpiwniczony dom o pow. 150 mkw. posadowiony na ogrodzonej działce o pow. ok 28 arów. Budynek z lat 50-tych posiada murowane z kamienia i cegły piwnice, pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodworska

Wrocław,dolnośląskie

791 085 zł138 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kołaczkowskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł123 m² 5 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:115 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olkusz

Olkusz,małopolskie

395 000 zł220 m² 1 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:583 m²

Twój Dom oferujemy na sprzedaż dom w miejscowości Olkusz (glinianki) o powierzchni ok 220m2 na działce 583m2. Budynek wybudowany na przełomie lat 80-tych i 90-tych z pustaka od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

680 000 zł128 m² 5 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:123 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

630 000 zł128 m² 4 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:64 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

660 000 zł128 m² 5 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²