dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Koźla

Koźla,lubuskie

450 000 zł230 m² 1 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:723 m²

Biuro Zachód Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch domów położonych w miejscowości Koźla- gmina Świdnica. Proponowana nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gostchorze

Gostchorze,lubuskie

199 000 zł64 m² 3 109,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży dom poniemiecki usytuowany na działce O pow. 1800 M.KW. W gostchorzu! W skład nieruchomości wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 1800 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stradom

Częstochowa,śląskie

460 000 zł110 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy, położony w dzielnicy Stradom. Powierzchnia działki 256m2. Działka płaska, zadbana, ogrodzona. Dom wzniesiony w latach 60-tych z pustaka, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowy, poniemiecki dom na Starym Pogodnie, położony na spokojnej uliczce. Dom dobrze utrzymany, ale do częściowego remontu, usytuowany na dużej, około 500-metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipinki Łużyckie

Lipinki Łużyckie,lubuskie

500 000 zł600 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Zabytkowy pałac pochodzący z 1860 roku wybudowany w stylu neoklasycystycznym, z cegły na planie prostokąta. Budynek dwukondygnacyjny z czterospadowym dachem. Po 1945 roku obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

898 800 zł133 m² 6 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Przestronny, bardzo ładny Dom, po Remoncie kapitalnym w 2012 roku, o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na przestronnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sikorskiego

Stargard,zachodniopomorskie

869 000 zł360 m² 2 413,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:531 m²

Dom z możliwością zamieszkania dwóch rodzin położony w spokojnym miejscu w okolicach Starego Miasta w Stargardzie. Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 531 m.kw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

689 900 zł154 m² 4 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy Serdecznie na Prezentację- przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo Ładny, przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 155 m2, usytuowany na ładne zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł84 m² 4 677,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój - ul. Miejska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

410 000 zł81 m² 5 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom bliźniaczy na nowym, w pełni zagospodarowanym osiedlu około 8 km od Wrocławia w Chrząstawie Małej. Nowe osiedle, drogi asfaltowe, jednolite ogrodzenia, działki wyrównane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wolbromska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta specjalna dla klientów biura brik Nieruchomości Przy zakupie mieszkania gratis! 10% rabat * na zakupy w sieci Leroy Merlin i kilka dodatkowych korzyści. * szczegóły w regulaminach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

529 000 zł103 m² 5 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Oferta działu deweloperskiego sdp Na sprzedaż domki w zabudowie bliźniaczej położone w atrakcyjnej lokalizacji na przedmieściach Wrocławia. Powstaje tam kameralne, rodzinne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

960 000 zł350 m² 2 742,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjny i zarazem luksusowy dom wolno stojący o pow 350m2, zlokalizowany w gm Tarnów Opolski.Dom zbudowany został z cegły i wykończony materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

2 400 000 zł642 m² 3 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży budynek zlokalizowany w Łagiewnikach, blisko centrum Krakowa. W budynku znajduje się 6 samodzielnych lokali, 4 mieszkalne i 2 usługowe ( z możliwością przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowalewo

Kowalewo,pomorskie

549 000 zł189 m² 2 897,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 308 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowo wybudowany dom piętrowy o powierzchni użytkowej 116 m2 m2 usytuowany na dużej działce o powierzchni 1308 m2 położony w spokojnej i cichej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

810 000 zł107 m² 7 570,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:533 m²

Na sprzedaż dom z garażem na Bezrzeczu Domy znajdują się na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Osiedle zostanie zagospodarowane pasami zieleni, drogami i chodnikami, zamontowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

500 000 zł134 m² 3 742,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 170 m²

Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej położony w miejscowości gminnej Kalinowo (19 km od miasta Ełk). Dom o pow. użytkowej 133,6 m2, podpiwniczony. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

350 000 zł101 m² 3 482,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

na regularnej ,równej ,dozbrojonej w media działce.Stan domu: surowy otwarty-wszystkie dokumenty do dokończenia domu aktualne .Na tym etapie możliwa zmiana aranżacji wnętrza.Media na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Portowa

Słupsk,pomorskie

429 000 zł117 m² 3 653 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja osiedle błękitne - Słupsk ul. Portowa kupując nieruchomość nie ponosisz kosztów pośrednictwa Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł129 m² 4 249,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:263 m²

Osiedle sikorskiego komfort w Rzeszowie to nowoczesny i funkcjonalny zespół 13 budynków położonych w świetnej lokalizacji przy Al.Sikorskiego i ul. Bajecznej z komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Kiekrz,wielkopolskie

459 000 zł93 m² 4 939,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ostatni wolny lokal w sprzedaży! W przypadku tej oferty nie ma podatku pcc oraz wynagrodzenia biura. Na sprzedaż bliźniaki w nowopowstającej inwestycji w Kiekrzu, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

535 491 zł90 m² 5 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nieruchomość na nowoczesnym zamkniętym osiedlu w zacisznej okolicy Krakowa. Inwestycja znajduje się w Mogilanach przy ul. Świątnickiej. Jest to idealne miejsce dla osób, które pragną chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłaj

Kłaj,małopolskie

399 000 zł84 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę domów wolnostojących położonych miejscowości Kłaj. Budynki będą budowane wg .projektu "Dom w Borówkach" Archonu, charakteryzują się zwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ludowa

Łask,łódzkie

320 000 zł82 m² 3 890,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:713 m²

Szanowni Państwo! Zachęcam do zapoznania się z ofertą ciekawej nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Ludowej w Łasku- kolumnie. Oferuję dom parterowy, 2 pokojowy z oddzielną, otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

850 000 zł350 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Przepiękna posiadłość z Widokiem na Wisłę! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości znajdującej się w miejscowości Grabowiec. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

530 000 zł170 m² 3 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osowa góra świetna oferta! Polecam Państwu dom na Osowej Górze. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł224 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zewnętrzne biuro sprzedaży- expander- sprzedaje bez prowizji. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na czterech poziomach z ogródkiem. Ogródek w sezonie letnim, będzie dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luboszyce

Luboszyce,opolskie

855 000 zł149 m² 5 738,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ciekawy i ustawny nowy i nowoczesny dom jednorodzinny, zlokalizowany w Luboszycach z garażem jednostanowiskowym. Dom wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolności

Leszno,wielkopolskie

349 000 zł94 m² 3 700,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 290m2 na ul. Wolności w Rydzynie-doskonała lokalizacja- spokojne, zielone miejsce na swoją oazę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wirki

Wirki,dolnośląskie

528 000 zł200 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 826 m²

Dom poniemiecki po kapitalnym remoncie w Wirkach gm. Marcinowice o pow. całkowitej 200m2 Nieruchomość niepodpiwniczony na działce 3826 m2, parter- salon z wyjściem na taras , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Przeczyce

Przeczyce,śląskie

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Sprzedam komfortową wille tuż nad Zalewem w Przeczycach. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy Państwu komfortową wille nad Zalewem w Przeczycach o powierzchni 190 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Braniborskie

Zielona Góra,lubuskie

850 000 zł288 m² 2 953,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom o pow. 287,79m2 (piwnica o pow. 95m2), który znajduje się na działce o pow. 594m2 na osiedlu Braniborskim w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

900 000 zł384 m² 2 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o wyjątkowym przestronnym wnętrzu, położony w atrakcyjnej, spokojnej dzielnicy. Salon połączony z jadalnią i kuchnią o powierzchni ok. 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tczew

Tczew,pomorskie

2 498 705 zł454 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:826 m²

Na sprzedaż działka narożna w kształcie trójkąta o powierzchni 826m2 zabudowana dużym obiektem mieszkalno - użytkowym. Budynek wolnostojący o łącznej powierzchni 454,31m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ubrzeż

Ubrzeż,małopolskie

347 000 zł178 m² 1 943,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferta bezpośrednia, bez prowizji od kupujących Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym, w miejscowości Ubrzeż koło Łapanowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Słupsk,pomorskie

460 000 zł264 m² 1 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomości o rzadko spotykanym potencjale biznesowym. Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe zabudowane, stanowiące działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

1 715 000 zł241 m² 7 116,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Wyjątkowy | Prestiżowy | Kiełczów | Ogród | Basen | Altana | Garaż ***** for english scroll down ***** 5-pokojowy, przestronny, doświetlony, duży (241 m2) dom dla Twojej rodziny. Unikatowe wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Potoczek

Potoczek,lubelskie

1 150 000 zł248 m² 4 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:24 343 m²

Sprzedam dobrze prosperujący całoroczny pensjonat oraz dom mieszkalny na Roztoczu. Pensjonat w pełni wyposażony kompletnie urządzony, położony na dużej działce zagospodarowanej pięknym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chabrowa

Dachowa,wielkopolskie

539 500 zł115 m² 4 700,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper! Brak pcc! Polecam ofertę nowego domu położonego na południe od Poznania. Dobrze przemyślany sposób oddzielenia budynków sprawia, że ściany przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustowo

Ustowo,zachodniopomorskie

3 490 000 zł340 m² 10 264,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni 340 m2 położony w Ustowie na działce o powierzchni 1700 m2. Na parterze salon z aneksem kuchennym, pokój gościnny, łazienka, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 000 zł152 m² 4 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Zapraszamy na Prezentację Nowego Domu do sprzedaży o powierzchni ok. 152 m2, usytuowanego w Nowej inwestycji, na Peryferiach Grodziska Maz. na dużej przestronnej działce o powierzchni ok.