dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

750 000 zł276 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:435 m²

Oferujemy do sprzedania jednorodzinny, wygodny dom wolnostojący położony w Opolu (czarnowąsy). Budynek o powierzchni około 270m2, położony na działce o pow. 435m2. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

448 000 zł133 m² 3 358,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

0% prowizji! 0% podatku pcc! Szeregówki od dewelopera! Duże doświadczenie na rynku! Na sprzedaż szeregówki o pow. 132,3 na działkach od 3 do 6,49 ara na os. Porąbki w Rzeszowie. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

545 000 zł142 m² 3 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Segment o powierzchni ok. 142 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 182 m2, z miejscem postojowym przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jacinki

Jacinki,zachodniopomorskie

1 499 000 zł350 m² 4 282,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:38 984 m²

Prezentujemy wolnostojący dom z możliwością rozbudowy. W najbliższym otoczeniu lasy, stawy, pola i łąki. Lokalizacja idealna dla osób lubiących ciszę i spokój a zwłaszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

1 690 000 zł432 m² 3 912,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:941 m²

Dom Z działalnością gospodarczą. Na sprzedaż budynek usługowo- mieszkalny o powierzchni użytkowej 432 m2 całkowitej ok. 475 m2 usytuowany na działce o powierzchni 941 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Rokitnica,pomorskie

670 000 zł160 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji - Rokitnicy. Dom wykonany z wysokiej jakości materiałami z pompą ciepła! na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościan

Kościan,wielkopolskie

420 000 zł98 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Sprzedam dom wolno stojący, parterowy położony w Betkowie koło Czempinia. Dom o pow. 98m2 położony jest na działce o pow. 778m2 Nazwa projektu Celozja. Budynek składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rynek

Września,wielkopolskie

1 100 000 zł501 m² 2 195,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:424 m²

Jedna z najpiękniejszych kamienic w Rynku. Po1f/00011380/1 Ilość mieszkań: 9 (łącznie 426 m2) Mieszkania niezajęte: 2 (215,5 m2 i 75,3 m2) Lokale użytkowe 2: 55,2 m2 i 19,6 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

495 000 zł191 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:952 m²

Dom Wolnostojący, składa się z jasnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, trzech niezależnych sypialni, garderoby przy jednej z sypialni, dużej łazienki z oknem, kotłowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ziemlin

Ziemlin,wielkopolskie

269 000 zł170 m² 1 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 858 m²

Na sprzedaż dom do remontu mieszczący się w miejscowości Ziemlin w powiecie gostyńskim, gminie Krobia. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest możliwość jej adaptacji według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł133 m² 5 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom W zabudowie szeregowej na ołtaszynie! klucze już W 2021 roku! Opiekun oferty: tel. Dom w zabudowie szeregowej, z garażem, o powierzchni całkowitej 133 m2, z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

475 152 zł125 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja ul. Lwowska. Nasze doświadczenie oraz pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

549 000 zł52 m² 10 563,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta w trakcie sprzedaży Dom w niebywale kameralnej lokalizacji Inwestycja zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i urokliwej części miasta,bezpośrednio przy trasach biegowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wesoła

Wesoła,podkarpackie

169 000 zł100 m² 1 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom do wykończenia, z pięknym widokiem, prywatnością a zarazem w centrum miejscowości Wesoła-Ujazdy z dogodnym dojazdem do Błażowej (5 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł95 m² 4 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Nowy, ładny dom-bliźniak zlokalizowany w Dobroszowie Oleśnickim, zaledwie 8 km od północnych granic Wrocław - Długołęka W pobliżu piękny las - park ze stawami rybnymi Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

670 000 zł315 m² 2 126,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Okazja! dom wysoki standard, tylko W dream house Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana domem wolnostojącym w Łabiszynie, powiat żniński, w odległości 22 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł295 m² 7 457,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piwnica: sauna , pralnia, kotłownia - [ogrzewanie - nowoczesny piec gazowy] pomieszczenie ze studnia głębinowa - (filtr Wody) + 2 duże pomieszczenia, wc z prysznicem, (suma = ok. 80m2), garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśmiana

Legionowo,mazowieckie

540 000 zł93 m² 5 780,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Wyjątkowa Okazja! Przedsprzedaż Nowej Inwestycji bezpośrednie biuro sprzedaży dewelopera. Atrakcyjny dom jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej w Legionowie. Nowoczesna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

673 000 zł112 m² 6 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Umowa przedwstępna Przedstawiam Państwu piękny nowocześnie zaprojektowany dom jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, skończony pod klucz. Lokalizacja - Jagodnik, przy pięknych zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Kielce,świętokrzyskie

679 000 zł3 309 m² 205,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

! okazja! * * * tylko W naszym biurze * * * W ofercie posiadamy działkę 3309m2 na której stoi dom oraz garaż na dwa samochody. Osoby prywatne Dom: - podpiwniczenie o rozmiarze ok 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chechło

Chechło,małopolskie

349 000 zł65 m² 5 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:580 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom w miejscowości Chechło gmina Klucze. Ładna, zadbana działka o powierzchni 580m2 na której znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

660 000 zł152 m² 4 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 500 zł152 m² 4 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Zapraszamy na Prezentację, przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom o powierzchni ok. 152,5 m2, usytuowany w Nowej inwestycji, na Peryferiach Grodziska Maz. Dom - 1/2 bliźniaka usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł245 m² 5 097,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Okazały dom - willa, zbudowany z cegły Porotherm, kryty dachówką ceramiczną Roben, wykończony wysokiej jakości tynkiem akrylowym, okna plastikowe, drzwi wejściowe antywłamaniowe, w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowa cena! Krzyki, klecina to miejsce na południu miasta, gdzie chciałaby mieszkać większość Wrocławian. Idealne połączenie z centrum jak i dogodny dojazd do Węzła Bielańskiego. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostoja

Ostoja,zachodniopomorskie

1 699 000 zł215 m² 7 902,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:971 m²

Dom przy stawie! Jeśli chcesz mieszkać w cichym, spokojnym miejscu nad wodą, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum miasta, to ta oferta jest dla Ciebie. Świetne miejsce do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

670 000 zł165 m² 4 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:225 m²

Kupujący bez prowizji Dom o powierzchni 165m2 z wysokim, użytkowym poddaszem w cichej, zielonej części Sulejówka. W bliskiej okolicy szkoła (3,7km) przedszkole ( 600m) skm (1,8km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kręczki,mazowieckie

758 440 zł133 m² 5 709,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Nowy projekt Eco domów powstał w odpowiedzi na oczekiwania Klientów, coraz częściej zwracają na środowisko i prowadzą życie dużo bardziej ekologiczne, zdrowe i zgodne z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tuwima

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

450 000 zł152 m² 2 960,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Dom jednorodzinny typu bliźniak przy ulicy Tuwima w Bartoszycach. Dom znajduje się na osiedlu działki, w bardzo przyjaznej i spokojnej okolicy. Powierzchnia zabudowy 152m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowe Zawodzie

Sosnowiec,śląskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący położony pięknej okolicy przy lesie w Sosnowcu. Budynek w bardzo dobrym stanie, może być wykorzystany jako dom dwurodzinny.Dom o powierzchni 250m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Kaputy,mazowieckie

739 118 zł112 m² 6 569,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania 31 grudnia 2021 roku. Oze - odnawialne źródła energii Pompa ciepła Rekuperacja Ogrzewanie podłogowe całego domu Dom przystosowany pod montaż fotowoltaiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra

Góra,pomorskie

333 000 zł104 m² 3 201,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję tą konkretną działkę oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 208 tys. zł - projekt: 'w cieszyniankach 10_826' ) jest w stanie surowym zamkniętym - mini -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł296 m² 6 753,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:537 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w świetnej lokalizacji, blisko centrum Wrocławia (rok budowy: 2001) Dom położony jest w cichej, spokojnej okolicy. W najbliższej okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

888 500 zł184 m² 4 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 554 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 185 m2, usytuowany na ogrodzonej, przestronnej działce o powierzchni ok. 1554 m2. Rozkład Domu : Parter : - duży.