dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

719 000 zł119,78 m² 6 002,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

W sprzedaży parterowy dom wolnostojący wykonany z bali, położony na 11.5 arowej działce, w znakomitej lokalizacji - Tyczyn, ul. Kameliowa. Opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: 90m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł136 m² 9 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej połozony przy ul. Kurpiowskiej w Gliwicach. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 301m. Na parterze budynku duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł153,48 m² 4 300,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nowoczesny dom typu stodoła w stanie deweloperskim działka 860 m Lokalizacja: m. Szczepanowice, gmina Słomniki. Powierzchnia działki: 860 m Projekt: dom w trzcinnikach 4 archon Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł110 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 110 m , położony na działce 300 m , oferowany w stanie deweloperskim. Budynek został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 990 zł70 m² 10 714,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Nowa oferta, wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania, 3 pokoje ,2 łazienki, ogródek, 2 miejsca postojowe. Cena segmentu środkowego w standardzie pod klucz; 750 000 zł brutto. Cena segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł168,41 m² 10 088,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m , położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł93,93 m² 6 909,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Nowa super lokalizacja, sprawdzony projekt Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji w Trąbkach Wielkich lokalizacja: trąbki Wielkie to malownicza wieś, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł151,69 m² 9 552,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 5 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł158 m² 6 259,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Rewelacyjny budynek mieszkalny o powierzchni około 150mkw położony jest w Przeciszowie niedaleko Zatora i Energilandii. Budynek powstał w latach 80 tych XX wieku, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł172,44 m² 8 060,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W naszej ofercie pojawił się Dom o pow. użytkowej 172,4 m2, usytuowany przy ul. Sportowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Na parterze znajduje się duży salon (kominek) z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł165 m² 5 448,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Duży dom niedaleko Warszawy w klimatycznej miejscowości Somianka, nieopodal rzeki Bug. Dookoła piękne tereny, leśne, dzikie plaże, łąki i niezliczone trasy pieszo/rowerowe. Do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł74,90 m² 12 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

= kontakt magdalena cecotka   = dom wolnostojący , drewniany W stylu skandynawskim wykonany Z wysokiej jakości materiałów sprowadzonych ze skandynawii, certyfikowane drewno - C-24, 3.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł320 m² 24 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Górny Sopot to prestiżowa lokalizacja, spokojne miejsce do życia, zaciszna z uwagi na bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i wygodna, gdyż centrum Sopotu jest na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Na sprzedaż ,ranczo Natura, to dwa domki drewniane o powierzchni 70 m2 i 35 m2, ocieplane całoroczne usadowione na działce o powierzchni 918 m2 wraz całą małą architekturą altanką,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł250 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom w Iwoniczu Zdroju w cichej i spokojnej zabudowie domów jednorodzinnych. Na 5,35 arowej, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 000 zł126 m² 8 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Parterowy, przestronny, jasny dom wzniesiony w technologii tradycyjnej i z wysokiej jakości materiałów budowlanych, położony w gminie Skawina. Sprzedawany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł133,96 m² 3 359,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości komplex przedstawia na sprzedaż unikatową nieruchomość położoną w Durągu, graniczącą z zabytkowym parkiem. Oferta sprzedaży obejmuje kompleks 3 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł137,70 m² 3 050,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Stargard | na sprzedaż dom wolnostojący | 108m2 Zamieszkaj w brzozowym zagajniku! Twój wymarzony "dom w kosaćcach 7" z możliwością własnej aranżacji wnętrz. Szukasz ucieczki od.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł128 m² 6 867,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim, położony w Tuchomiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnej architektury, wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł165 m² 5 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Bilbo 2 (bez garażu), położony w spokojnej i zielonej części Radawy. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł110 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wyróżnia się nowoczesną bryłą oraz bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Sercem nieruchomości jest przestronna, jasna strefa dzienna, w której znajduje się salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 920 000 zł193,27 m² 9 934,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom 193 m W bobrowcu - design, komfort I natura pod warszawą 0% prowizji | bez podatku pcc | zakup od dewelopera Szukasz idealnego balansu między ciszą a wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł82 m² 9 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż. Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.82 m2. Cały w stanie deweloperskim, posadowiony na dużej działce ok. 600 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł76 m² 2 828,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny w spokojnej miejscowości Jastrzębowo gmina Trzemeszno. O p i s : Oferowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł6 500 m² 507,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Oferta skierowana jest do osób, które mają sprecyzowane marzenia i poszukują wyjątkowej nieruchomości na Mazurach, składającej się z romantycznego domu na dużej działce z linią.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł500 m² 1 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 803 m²

Międzylesie. Malownicza posiadłość ze stylowym budynkiem położony na działce o pow. z 1 ha (możliwość kupienia dodatkowo sąsiedniej działki o pow. 8100 m kw. tj. 81 arów).

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł106 m² 6 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - funkcjonalny układ pomieszczeń Na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o praktycznym i wygodnym układzie pomieszczeń. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł240 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przestronny dom Z oddzielnym budynkiem Z dwoma mieszkaniami W pobliżu świebodzina! Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow.240m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 947 000 zł186,37 m² 10 446,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Dom z charakterem przy ul. Pałacowej - klasyczna elegancja w nowoczesnym otoczeniu. W sercu dynamicznie rozwijających się Kowal koło Gdańska, przy spokojnej i kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł320 m² 4 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom przy samym lesie - Jagniątków, jelenia Góra Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Karkonoszy - Jagniątkowie, w otoczeniu lasu i natury.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł163,53 m² 2 929,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, trzebiatów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł140,44 m² 5 660,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Świetna oferta dla osób poszukujących komfortowego domu w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż domy wolnostojące położone w Cisewie, gmina Kobylanka, nieopodal urokliwego lasu gdzie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł80,72 m² 10 344,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł185 m² 6 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną w Otominie gm. Kolbudy, przy ul. Malinowej nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 951 m²

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa z zabudową mieszkalną i gospodarczą w miejscowości Ciosaniec, gmina Okonek. Kształt działki - zbliżony do prostokąta - sprzyja dalszemu podziałowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł161,57 m² 12 069,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:491 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr 7. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 000 zł170 m² 8 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:515 m²

1 389 000 zł | sprzedaż | 170 M2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | bobrowiec kameralna inwestycja! wszystkie media miejskie! oba lokale dostępne! Przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł240 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Wyjątkowa agroturystyka W sercu natury | prywatne jeziorko | 2,1 ha | gotowy biznes Na sprzedaż unikatowa nieruchomość agroturystyczna położona w miejscowości Warkałki, gmina Miłakowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł303 m² 5 280,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 721 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny położony na dużej działce z garażem. Dom położony na atrakcyjnym osiedlu z nowymi zabudowaniami w Jerzmanowej,. Na pierwszej kondygnacji znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł138,94 m² 4 958,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu Pełna Własność Przedstawiamy nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny o pow. całkowitej ok. 138,87 m2 na działce 1000 m2, położony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij