dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

1 790 000 zł186,76 m² 9 584,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Dom z dużym ogrodem i nowoczesnymi rozwiązaniami | Kiełczów, ul. Ogrodowa lokalizacja Dom położony jest w cichej i zielonej części Kiełczowa, przy ul. Ogrodowej zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Kożyczkowo, gm. Chmielno, powiat kartuski, województwo pomorskie. Wszystkie zdjęcia oferty ( 37 ) znajdziecie Państwo na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł109 m² 6 412,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne osiedle - segment środkowy z szybkim dojazdem do Rzeszowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego osiedla 4 domów w zabudowie szeregowej, łączącego spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł270 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wygodny, duży dom na rozległej działce w centrum miasteczka Olsztyn Dom idealny dla dwóch rodzin - nieruchomość posiada dwie niezależne kuchnie, na parterze i na pierwszym piętrze. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł105 m² 10 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

Okazja inwestycyjna: gotowy biznes turystyczny na Mazurach Kozin, jezioro Jagodne Na sprzedaż dochodowy kompleks trzech nowoczesnych domków letniskowych, położony w malowniczej miejscowości Kozin,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł141 m² 9 858,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro White Estates prezentuje wykończony i klimatyczny dom (połowa bliźniaka) w miejscowości Zelczyna, znajdującej się w odległość 2,5 km od Skawiny. Gotowy do zamieszkania. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł141,15 m² 3 010,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Do sprzedaży pięknie położony dom w miejscowości Podlubień w Gminie Sulejów. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu. Dojazd drogą asfaltową. Szybki dojazd do Piotrkowa Trybunalskiego. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:804 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, praktyczny, jednorodzinny, dom w atrakcyjnej okolicy. Budynek wyróżnia się ergonomiczną bryłą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym o powierzchni 100 m , zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Do budowy oraz wykończenia użyto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł145,37 m² 7 566,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesny, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem. Położony bezpośrednio przy stawie, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Długa Kościelna 1,5 km od pkp.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł405 m² 6 419,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 900 m²

Polecam do zakupu nieruchomość składającą się z domu wolnostojącego z 2003 roku o powierzchni 165 m oraz budynku wolnostojącego z 2012 roku o powierzchni 240 m. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł100,70 m² 8 540,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Patron Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim zadowoli w największym stopniu 5 osobową rodzinę. Każdy szereg ma swój ogródek i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł238 m² 3 991,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

***zamieszkaj W nowoczesnym domu nad biebrzą *** wyjątkowe wnętrze *** piękny widok na biebrzę Z przestronnego tarasu *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację wolno stojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,57 m² 8 011,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:797 m²

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż dom letniskowy o powierzchni użytkowej 38 m , usytuowany na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 797 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł170 m² 2 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Nr oferty2091 Babiak Cena 440 000 pln Powierzchnia 170 m2 Cena za m2 - 2 588,24 zł/m2 Działka 846m2, ogrodzona, uzbrojona. Dojazd z drogi gminnej asfaltowej Na sprzedaż Dom piętrowy w Babiaku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł103 m² 9 223,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, całkowicie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Witkowa Drugiego ul. Cyprysowa, końcówka osiedla Pyrzyckiego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł165,60 m² 6 032,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Zapraszam na prezentacje domu wolnostojącego Z antresolą użytkową! blisko torunia! przepiękny dom Z antresolą użytkową zlokalizowany na pograniczu rozgart I górska. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł650 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Okazja- bardzo ładny Dom-Pensjonat z olbrzymim potencjałem Do remontu, rozbudowy, są wz na dodatkowe 3 domy na działce. Piękny pensjonat w Rabce- zdrój Zaryte, pięknie położony nad Potokiem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł63,30 m² 8 688,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom rekreacyjny, położony w Linowie nad jeziorem Sasek Wielki. To idealne miejsce dla osób szukających gotowej bazy wypoczynkowej, która łączy bliskość jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł88 m² 2 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 050 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży siedliska w malowniczej mazurskiej wsi Słabowo, gmina Ryn idealne miejsce na Twój własny kąt na Mazurach!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 900 zł105 m² 8 475,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 105m2, zlokalizowany w miejscowości Adamów. Usytuowany na działce o powierzchni 1000m2 Media : woda miejska + studnia głębinowa, szambo 10m3, prąd Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Oferta na wyłączność! tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży domu w Atrakcyjnej Lokalizacji o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł188,20 m² 15 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 188,1 m, położony w kameralnej, zielonej okolicy. Budynek został zrealizowany według indywidualnego projektu, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł116 m² 6 465,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Blanka Bobo(parterowy) -salon z kuchnią, trzy sypialnie, dwie łazienki, kotłownia, spiz arka oraz garaz. Dom posiada strop z elbetowy Powierzchnia domu Blanka Bobo: 116m2 ( w tym garaż).

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł140 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Nowoczesny parterowy dom zlokalizowany w okolicy Głowaczowa w pobliżu Warki - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż nowy, komfortowy dom o powierzchni 140 m, zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

! rezerwacja! Dom 100 m2 - do wprowadzenia - spokojna i dogodna lokalizacja - Aleksandrów Kujawski Oferta tylko w Naszym Biurze Oferuję Państwu piętrowy dom wolnostojący, typu "klocek -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł291,60 m² 3 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Ten przestronny, elegancki dom położony w jednej z najbardziej cenionych, zielonych części Ostrołęki to propozycja dla osób, które szukają komfortu, prywatności i przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł92 m² 7 597,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej `nad Strumykiem` na Jędrzychowie w Zielonej Górze - gotowe do zamieszkania! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji ani pcc! To.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł421 m² 6 650,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Wyjątkowa nieruchomość villa znajdująca się w województwie warmińsko - mazurskim, w miejscowości Biskupiec,850 m od centrum miasta. Nieruchomość jest po gruntownej termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł109,94 m² 6 094,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 109,94 m , położony na 300-metrowej działce w malowniczych Barcicach, gmina Stary Sącz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Agent prowadzący: mirosław zięba   Ustroń - Do sprzedaży dom W topowej lokalizacji. Dom jest o pow. ok.160 mkw, składający się z: Parter : otwarta przestrzeń do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł495 m² 9 898,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 822 m²

Oferta: nieruchomość premium funkcjonujący, nadmorski pensjonat w Jantar na Mierzei Wiślanej. Nowy, całoroczny obiekt w idealnym stanie, oddany do użytkowania w połowie 2021 r. Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł94 m² 9 457,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Zakup od Dewelopera. Bez pcc i prowizji! Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. O ofercie lokale mieszkalne o pow. 94mkw.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł3 219 m² 1 335,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Niezwykle piękny obiekt pełniący funkcję ekskluzywnej agroturystyki oraz stadniny koni. Cały budynek stylizowany na zabytkową chatę ze wspaniale odrestaurowanymi belkami konstrukcyjnymi, licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł57 m² 7 893 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka 1500 m z nowoczesnym domkiem letniskowym zaledwie 800 m od jeziora Ruda Woda! Szymonówko, gm. Małdyty | Warmia i Mazury Marzysz o własnym miejscu na wypoczynek w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł500 m² 1 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 970 m²

Opis Zapraszamy do kupna budynku dawnego młyna wodnego, malowniczo położonego nad niewielką rzeką , który może stać się świetną lokalizacją dla Twojego biura, gospodarstwa agroturystycznego lub.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu opt przy ul. Rożanowicza w Katowicach. Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł200 m² 1 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:119 m²

Ta urokliwa kamienica, położona w samym sercu Gryfowa, stanowi kuszącą okazję do inwestycji. Położona pośród szeregu podobnych kamienic, emanuje osobliwym urokiem, oferując jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł400 m² 2 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny zlokalizowany przy ulicy Władysława Jagiełły w Grudziądzu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł189,70 m² 7 907,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:898 m²

Wyjątkowy dom pasywny W ciężkowie komfort, oszczędność I luksusowy bonus! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w Ciężkowie, dynamicznie.