dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

599 000 zł93 m² 6 427,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: komorniki Dojazd do centrum Poznania zajmuje 15 minut Przystanek autobusowy w odległości 700m Inwestycja: szereg składający się z 4 segmentów Termin oddania inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górna

Łódź,łódzkie

670 000 zł102 m² 6 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferujemy do sprzedania dwupoziomowy apartament z własnym niezależnym wejściem o powierzchni mieszkalnej 102,58 m2 z własną wydzieloną do wyłącznej dyspozycji działką 180 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Knurowska

Gliwice,śląskie

590 000 zł128 m² 4 594,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Nowe osiedle mieszkaniowe W zabudowie szeregowej przy ul. Knurowskiej W gliwicach. 0 % prowizji brak podatku pcc prowadzimy biuro sprzedaży dewelopera Nowoczesne osiedle składające się z 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

889 900 zł165 m² 5 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 164 m2 posadowiony na działce ok.400 m2 Dom znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Parter: - wiatrołap - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Porosły

Porosły,podlaskie

590 000 zł126 m² 4 701,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 125,5 m2 na działce o 350 m2 Porosłach. Istnieje możliwość kupienia domów w deweloperskim (cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ludwikowice Kłodzkie

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

450 000 zł199 m² 2 259,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Do sprzedanie nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym usytuowany u podnóża Gór Sowich (10 minut od wyciągów narciarskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

790 000 zł142 m² 5 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom dwurodzinny z ogródkiem położony w spokojnej okolicy blisko lasu. Dom piętrowy, podpiwniczony, składający się z dwóch niezależnych mieszkań o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komorów

Komorów,mazowieckie

979 900 zł151 m² 6 489 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Zapraszamy na Prezentację Domu wolnostojącego o powierzchni ok. 151 m2, usytuowanego na działce o powierzchni ok. 900 m2, zlokalizowanego na pograniczu malowniczego Komorowa , Cena Domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

619 900 zł150 m² 4 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

W ofercie stylowy dom 150m2 w Milanówku. Dom piętrowy z wewnętrznym i zewnętrznym tarasem oraz garażem jednostanowiskowym w bryle. Rozkład: parter: salon Kuchnia Łazienka 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:829 m²

Szukasz dla siebie domu, a najlepiej gdyby dodatkowo było miejsce na lokal usługowy? Mam coś dla Ciebie w dobrej lokalizacji Jeleniej Góry w bardzo dobrej cenie! Zapraszam Cię na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Lutynia,dolnośląskie

699 288 zł131 m² 5 331,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Zakup bez prowizji I bez pcc Zadzwoń i umów się na spotkanie w celu przedstawienia pełnej oferty. tel. Większość lokali już została sprzedana Zapraszam na prezentację nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

5 250 000 zł350 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:810 m²

Nieruchomość położona w spokojnej części Karpacza dolnego przy potoku. Składa się z 7 apartamentów dwupoziomowych, w każdym salon z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

510 000 zł160 m² 3 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:627 m²

Przedstawiam nową inwestycję Ekodomów o powierzchni 160 m2 w stanie surowym zamkniętym z elewacją i pełnym ogrodzeniem. Istnieje możliwość doprowadzenia domu do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

651 000 zł116 m² 5 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 215 m2 Parter: ok 57 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

798 000 zł212 m² 3 764 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Więcej informacji Martalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz dużego, wygodnego domu, z przeszkleniami, na sporej działce, 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Knurowska

Gliwice,śląskie

570 000 zł126 m² 4 534,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

934 900 zł174 m² 5 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Przedstawiam do sprzedaży ostatni wolny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 173 m2 usytuowany na działce ok. 452 m2 w atrakcyjnej lokalizacji miasta Brwinowa. Rozkład domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Księginice Małe

Księginice Małe,dolnośląskie

385 200 zł57 m² 6 757,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:862 m²

Oferta przedstawia: 1) działkę budowlaną z dopusczeniem funkcji usługowej o powierzchni 862m2 cena 26.800zł 2) propozycję budowy domy w wersji standard w systenie szkieletowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

529 000 zł209 m² 2 531,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Szanowni Państwo , z radością przedstawiamy ofertę domu prawdziwej perły zlokalizowanego u podnóża pasma Beskidu Śląskiego położonego w miejscowości Goczałkowice - Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościuszki

Ząbki,mazowieckie

1 100 000 zł119 m² 9 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piękny, zadbany, II poziomowy dom o powierzchni niespełna 119 m2 (118,77 m2), położony w cichej, zielonej i spokojnej części podwarszawskich Ząbek. Dom typu bliźniak podzielony na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siemianicka

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

696 000 zł110 m² 6 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Rezerwacja. Rezerwacja.REZERWACJA Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc ? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Księginice Małe

Księginice Małe,dolnośląskie

372 600 zł57 m² 6 536,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:723 m²

Oferta przedstawia: 1) działkę budowlaną z dopusczeniem funkcji usługowej o powierzchni 723m2 cena 72.300zł 2) propozycję budowy domy w wersji standard w systenie szkieletowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł235 m² 6 378,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| wrocław, okolice, dom z basenem, 6pokoi, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7 oferta na wyłączność nie szukaj dalej Na sprzedaż piękny, rodzinny a zarazem komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wieprzyce

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

880 000 zł230 m² 3 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący na os.Wieprzyce w okolicy sklepu Delikatesy Centrum. Dom jest w wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

2 250 000 zł385 m² 5 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:704 m²

Dom jednorodzinny z 2005 r. o charakterze dworku, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem w bryle. Nowe Żerniki, tuż za ul. Legnicką, w sąsiedztwie kąpieliska Glinianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Rydzyna,wielkopolskie

670 000 zł160 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Przedstawiam Tobie nową ofertę domu w bardzo atrakcyjnym miejscu. Lokalizacja: leszno, rydzyna, ul. Kościuszki Nieruchomość znajduje się na osiedlu atrakcyjnych domów w bliskim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dąbrowa,wielkopolskie

1 440 000 zł135 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Nowoczesny,wolnostojący budynek mieszkalny(r. bud. 2016) niepodpiwniczony, posadowiony na pięknie i ciekawie zagospodarowanej działce (808m) w Dąbrowie (200m do ul. Bukowskiej, 1,5 km od węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 169 700 zł191 m² 6 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Don wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok 1040 m2 Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 700 000 zł218 m² 7 798,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:861 m²

Jeśli szukasz domu, który nie będzie drogi w utrzymaniu, w ślicznej okolicy a dojazdy nie będą zajmowały większości dnia to jest oferta dla Ciebie! Dom znajduje się niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieprz

Wieprz,małopolskie

890 000 zł268 m² 3 320,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom z sauną i basenem gotowy do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony dom, zlokalizowany w spokojnym miejscu w bliskiej odległości od miejscowości Andrychów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandria

Aleksandria,śląskie

599 000 zł156 m² 3 839,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:701 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący, w miejscowości Aleksandria Druga. Położony na działce o powierzchni 701 metrów kwadratowych. Dom o powierzchni 156 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

610 000 zł120 m² 5 074,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Przedstawiam nową inwestycję kameralnego osiedla obejmującą 4 domy w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku przy ul. Bystrzyckiej. Inwestycja jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Suraż,podlaskie

495 000 zł135 m² 3 655,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

A żeby tak zamieszkać w mieście królewskim, jednym z najmniejszych miast w Polsce w sąsiedztwie Narwiańskiego Parku Narodowego? Dom idealna dla ludzi szukających: otoczenia natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

390 000 zł137 m² 2 846,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Świetna oferta domu jednorodzinnego W lwówku śląskim! Proponuję Państwu dom jednorodzinny w cichej i spokojnej okolicy w Lwówku Śląskim. Na jego powierzchnię składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazuń-Bielany

Kazuń-Bielany,mazowieckie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Lubisz ciszę i spokój. Potrzebujesz więcej przestrzeni ? Marzy Ci się grill w ogrodzie ale nie chcesz tracić kontaktu z miastem i jego atutami? Szukasz domu dla siebie i swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Motycz

Motycz,lubelskie

630 000 zł130 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom dla rodziny (4 sypialnie oraz salon z kuchnią) - nowoczesny i komfortowy Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny, wolno stojący niepodpiwniczony z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

784 900 zł153 m² 5 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.153 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

2 788 667 zł154 m² 18 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zewnętrzne biuro sprzedaży- expander- bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż apartament 5 pokojowy, jednopoziomowy z tarasem w kameralnej willi wśród zielonych terenów Dolnego Mokotowa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Opis Szanowni Państwo , Mam Państwu przyjemność zaprezentować środkowy lokal z ogródkiem o pow. 58,64m2 - alternatywa 3 pokojowego mieszkania w bloku ;) na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Kłucka

Wólka Kłucka,świętokrzyskie

425 000 zł167 m² 2 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2000r. o powierzchni użytkowej 167,40m2 + dobudowany wiatrołap zlokalizowany w Wólce Kłuckiej ( stara Wiązowa), gm. Mniów. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 670 000 zł169 m² 9 881,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam dom w zabudowie segmentowej. (środkowy) zlokalizowany na nowoczesnym i najładniejszym osiedlu wilowym wysoka-Wrocław "ville Murano" (sąsiadujące z ołtaszynem-50 metrów).