dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Złotno

Łódź,łódzkie

630 000 zł176 m² 3 579,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom Łódź-Polesie Numer oferty w biurze: ds-842 Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 176 m 2 usytuowany na działce 635 m 2. Składa się z: parter. -salon o pow.36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklany

Świerklany,śląskie

429 000 zł242 m² 1 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 760 m²

Rezerwacjakomfortowy dom odremontowany w 2015r. o powierzchni użytkowej 242 m2 w Świerklanach położony na działce 62 ar. Budynek ekonomiczny, funkcjonalny, gustownie wykończony, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł105 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w dzielnicy Poniatów o powierzchni 105m2. Do częściowo podpiwniczony składa się z: *na parterze: sień, salon, kuchnia, dwie sypialnie, łazienka *na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ruska

Łódź,łódzkie

270 000 zł190 m² 1 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży udziały w posesji składającej się z : 2 budynków mieszkalnych, murowanych z lat 30 o powierzchni 120 mkw i 70 mkw. Nieruchomość z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

249 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom w bliźniaczej zabudowie zlokalizowany w Świdnicy na Kolonii. Dom składa się z wiatrołapu, dwóch pomieszczeń pod garderobę, salonu z kominkiem z płaszczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

260 000 zł180 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom stan surowy Gmina Zabierzów bardzo ładnie położony działka prostokąt dojazd asfalt rozkład domu zgodnie z załączonymi planami wszystkie media przewidziane ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogórze

Gdynia,pomorskie

375 000 zł102 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedany! sprzedany! Uroczy parterowy bliźniak powierchnia 102,50 m2 wybudowany w 2006 roku, ocieplony styropianem 10 mm, tynk akrylowy, dach wykonany z blachodachówki.Składa sie z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Chwaszczyno,pomorskie

470 000 zł166 m² 2 839,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Domy wolnostojące na granicy Gdyni i Chwaszczyna na działce 520 m2, dojazd do centrum Gdyni zajmuje zaledwie 12 minut do Sopotu 15 minut. Na parterze znajduje się otwarty salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

529 000 zł240 m² 2 204,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Marki ok. Granicznej, dom wolnostojący, piętrowy , 5 pokojowy bardzo dobrze położony o pow. 180m2 z garażem ok.20m2. Dom wybudowany w latach 90-tych z cegły. Bardzo łatwa adaptacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Buczka

Lębork,pomorskie

299 000 zł140 m² 2 140,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - w cenie mieszkania. Usytuowany w Lęborku przy ul. Buczka z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzęcin Duży

Borzęcin Duży,mazowieckie

990 000 zł257 m² 3 852,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom z licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami. Zbudowany "dla siebie" z najlepszym możliwych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych. Dom wolnostojący z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Polesie

Łódź,łódzkie

650 000 zł345 m² 1 884,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Wolnostojący dom w rejonie ulic: złotno, huta Jagodnica Numer oferty w biurze: ds-761 Do sprzedaży wolnostojący, murowany dom (odbiór w 2005r.) o powierzchni użytkowej 180m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osiek

Osiek,dolnośląskie

275 000 zł178 m² 1 544,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Dom w Osieku w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 130 m2 + garaż 23m2 + pom.gosp 7m2 m2 do sprzedaży w stanie surowym otwartym. Działka 411m2. Projekt domu zb3 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

510 000 zł142 m² 3 591,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Polecamy Państwu do kupna Dom wolnostojący znajdujący się w Gryficach na działce o powierzchni 742 m2 , nieruchomość ta oddalona jest w odległości 15 minut spacerem od centrum Gryfic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Różanka

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł393 m² 2 138,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Oferta na wyłączność :nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącym o pow. 148,44 mkw oraz dobudowanym do niego budynkiem użytkowym o pow. 244,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

820 000 zł221 m² 3 710,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

0% prowizji od kupującego 0% Przedmiotem oferty jest willa miejska położona w cichej i spokojnej dzielnicy Poznania - Umultowie. Całkowita powierzchnia domu wynosi 221 m2 (użytkowa 188 m2) Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł119 m² 4 115,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie położone w budynku dwurodzinnym w dzielnicy Podjuchy. Najbliższe sąsiedztwo stanowi 6 domów o podobnej architekturze, tworząc małe osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czarkowo

Zielona Góra,lubuskie

498 000 zł165 m² 3 018,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Oferta bezpośrednia, 0% prowizji od kupującego. Do sprzedania osiem domów w zabudowie szeregowej wyróżniających się nowoczesną, lekką architekturą i prostotą położonych na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

310 000 zł118 m² 2 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Solidny i przestronny dom w Ciechanowie. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela nieruchomości. Dom w cenie mieszkania? tak! Na sprzedaż piętrowy dom położony w środku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Sprzedam bezpośrednio dwukondygnacyjny dom w dzielnicy domków jednorodzinnych zor. o całkowitej powierzchni 200m2. W skład domu wchodzą kolejno: 2 kuchnie, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

760 000 zł177 m² 4 286,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Poznaniu. Układ : -salon z aneksem kuchennym -5 pokoi -2 łazienki -wc -garaż -pomieszczenia dodatkowe (pralnia/suszarnia, schowek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

819 000 zł150 m² 5 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Wyjątkowo ładny dom typu dworek w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony położony w Wilczycach , gmina Długołęka. Układ domu : Parter : Duży Salon 35 mkw z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Obielewo

Obielewo,kujawsko-pomorskie

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

! okazja! Dom o powierzchni 120m 2 , gospodarstwo 3ha! Przy budynkach mieszkalnych i gospodarczych znajduje się 1 ha ziemi rolnej, dwa hektary łąk w dwóch częściach znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Myślenice

Myślenice,małopolskie

650 000 zł245 m² 2 653,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedania pół bliźniaka położonego w świetnej lokalizacji Myślenic. Połowa budynku składa się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 230m2 oraz piwnicy i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący w cichej części Białego kamienia. 6 pokoi, kuchnia, łazienka, wc, weranda, piwnica pod całym budynkiem. ogrzewanie co gazowe i węglowe, okna wymienione częściowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

69 000 zł100 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Do sprzedania działka z murowanym budynkiem gfospodarczym nadającym się do adaptacji na budynek mieszkalny. piękna okojica. media na granicy działki. :dodatkowe informacje Prąd: na działce Woda:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyrhli

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł175 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:201 m²

Skrajny szeregowiec na zamkniętym osiedlu - Ursynów Grabów. Cicha i spokojna część osiedla, teren niskiej zabudowy, znakomita lokalizacja i dojazd do Centrum miasta. Segment - 3,5 kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

369 000 zł220 m² 1 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Krasne. Składa się pięciu pokoi, kuchni, dwóch łazienek i strychu o łącznej powierzchni ok. 180 m2. Budowa rozpoczęta w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzyżawa

Strzyżawa,kujawsko-pomorskie

360 000 zł270 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszam do zakupu domu o pow. 270 m2 zlokalizowanego w Strzyżawie. Dom znajduje się na działce o pow. 1600 m 2. Nowa niższa cena! Dom w stanie częściowo wykończonym. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzezińska

Łódź,łódzkie

575 000 zł150 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim zamkniętym z częściowym wykończeniem w Łodzi w okolicy Nowosolnej. Działka na której powstanie dom znajduję się w małym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kakawa-Kolonia

Kakawa-Kolonia,wielkopolskie

360 000 zł166 m² 2 168,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 956 m²

Sprzedam nieruchomość gruntowa zabudowaną domem jednorodzinnym. Powierzchnia 0,1956 ha, o pow. użytkowej 166 m2. Wkład własny 60 tys. Pozostała kwota płatna w miesięcznych równych ratach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Taneczna

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:201 m²

Ursynów grabów, segment skrajny, dobra komunikacja Dom, położony na terenie Ursynowa, w rejonie ulicy Tanecznej. W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna. Pełna infrastruktura: szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławów

Władysławów,lubelskie

89 000 zł1 100 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam drewniany dom we wsi Władysławów gmina Tuczna. Dom drewniany w cichej spokojnej okolicy, zadbane podwórko, dużo zieleni, cisza i spokój. Powierzchnia działki 1100mkw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Ząbki,mazowieckie

779 000 zł523 m² 1 489,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom w centralnej częsci Ząbek w budynku na parterze znajduje się powierzchnia pod działalność gospodarczą. Jest to budynek dwupiętrowy niepodpiwniczony z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Luksusowa

Józefów,mazowieckie

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przepiękny dom w zabudowie szeregowej na terenie Józefowa w pobliżu domków jednorodzinnych. Działka o pow. 500 m2 z pięknymi sosnami. W okolicy nie ma hałaśliwych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący 300 m2 w Swarzędzu, otoczony zadbanym ogrodem. Dom piętrowy, składa się z dwóch kondygnacji plus piwnica. Na parterze znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

49 000 zł80 m² 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Kłodzko okolice. Koniec Aukcji - sprzedany!dom do remontu o pow. ok. 80 m kw. , dwa pokoje, kuchnia, ogród 500 m kw. szopka. Dojazd droga asfaltowa. Cena 49 000 zł sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozimek

Ozimek,opolskie

190 000 zł120 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom Ozimek, piętrowy, powierzchnia użytkowa ok. 120 m2, 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki, 2 pomieszczenia gospodarcze, garaż. Dom piętrowy, w otoczeniu innych domków jednorodzinnych. Działka 5,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Piaseczno,mazowieckie

810 000 zł175 m² 4 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak na zamkniętym strzeżonym osiedlu.Wysoki standard wykończenia budynku,w ogrodzie profesjonalny basen. Ładny rozkład: na parterze znajduje się salon połączony z kuchnią,łazienka,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Blizanów

Blizanów,wielkopolskie

495 000 zł138 m² 3 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny o pow. ok. 138m2 usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. ok. 1100m2 w odległości ok.15 km od centrum Kalisza. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mazurska

Puszczykowo,wielkopolskie

648 000 zł169 m² 3 835,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:761 m²

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. Ma przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż, niepowtarzalny dom położony w Puszczykowie pod Poznaniem. Budynek wolno stojący.