dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 480 ogłoszeń

1 880 000 zł114 m² 16 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 000 m²

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu jedyne takie i niepowtarzalne miejsce w całych Karkonoszach! Niegdyś Matejkowice, dzisiaj Przesieka - mała turystyczne wioska znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł55 m² 1 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:747 m²

7,5 arowa działka ze starym domem zaledwie 10km od centrum Jarosławia. Działka na której stoi stary murowano-drewniany budynek mieszkalny z nadanym nr ewidencyjnym. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł220 m² 2 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Dom z ogromnym potencjałem 220 m na działce 1,18 ha Kolonia Hutki Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 220 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Polecamy dom jednorodzinny położony w cichej dzielnicy Paszki miasta Hajnówka, przy ul. Siewnej o powierzchni użytkowej 180 m2, zlokalizowany na działce 893 m2. Działka zadbana, posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł167,75 m² 8 166,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

!Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 167,75m2 , pow. użytkowej 151,99m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Budzów - po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania! Jeśli marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł237,50 m² 2 905,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kamienica z mieszkaniem oraz lokalem usługowym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł143 m² 6 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w gminie Żelechów (powiat grodziski). Najważniejsze atuty: nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł203 m² 5 660,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 902 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w malowniczej okolicy, otulony lasem. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, zaprojektowanego z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł400 m² 4 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:800 m²

Duży dom aktualnie zaadoptowany na hostel, wybudowany w 1996r o powierzchni 400 m2. Podpiwniczony z dwoma odrębnymi garażami. Zagospodarowany ogród na 800 metrowej działce. Hostel składa.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł105 m² 5 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

W ofercie sprzedaży jest wyjątkowy, przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczej miejscowości Radęcin w gminie Dobiegniew w województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł147,59 m² 4 980,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej w Zieleniewie! Jeśli zależy Ci na: jasnych, dobrze doświetlonych wnętrzach Własnym ogrodzie idealnym do odpoczynku Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł125,49 m² 6 853,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o pow: 125,49 m2 położony na działce o pow: 5,04 arów w miejscowości Siedliska. Obiekt zaprojektowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł600 m² 33 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 936 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość łączy nowoczesną funkcjonalność z ponadczasową elegancją, zapewniając idealne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł252 m² 6 150,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Szukasz przestronnego domu w cichej okolicy, który technologicznie i wizualnie wyróżnia się od innych ? Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Dom znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł126 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom na prestiżowym osiedlu willowym Zgorzelec, ul. Chopina. AS Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny dom z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi- smulsko- ul. Hippiczna 40. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł580 m² 21 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 661 m²

Zdjęcia poglądowe-wizualizacje.Do sprzedaży przedwojenny wolnostojący dom typu rezydencjonalnego położony na działce 1450m.Dom po gruntownej renowacji, wykonanej ze szczególną dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł142,20 m² 7 734,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko w biurze prospace. Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim według projektu "dom w Cieszyniankach" (archon) odbiór początek 2026! Na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł285 m² 6 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

< rezerwacja > american Dream w zasięgu Twoich możliwości! Brzmi ciekawie? To zaproszenie do miejsca które oddaje klimat willi niczym z Beverly Hills. Luksusowe wnętrze na wzór tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł124 m² 7 895,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

gm.Michałowice- Pielgrzymowice -przedstawiamy do sprzedaży wygodny dom wolnostojący z garażem - to wygodny dom dla rodziny z 3 sypialniami i przestronnym salonem BEZ PROWIZJI DLA BIURA.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:583 m²

Na sprzedaż nieruchomość po byłym gospodarstwie rolnym, położona w turystycznej miejscowości, zapewniającej całoroczny dojazd i doskonałe połączenia z okolicami. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł144 m² 10 069,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny, przestronny Dom - 1/2 bliźniaka o metrażu ok. 144 m2, posadowiony na działce o powierzchni 312,5m2 zlokalizowany na na nowym osiedlu, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł450 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:48 000 m²

Crystal house S.A. Luksusowe nieruchomości warmia - mazury - mrągowo - linia brzegowa Prezentujemy na sprzedaż absolutnie unikatową posiadłość na mazurach stylizowaną na śródziemnomrską rezydencje.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 458 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż klimatyczna leśniczówka z 1930 r. - spała Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość z duszą - drewniana leśniczówka o powierzchni ok. 90 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł260 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż | Luksusowa rezydencja w prestiżowym osiedlu Ventana Walendów pod Warszawą Elegancja, nowoczesność i komfort zamknięte w wyjątkowej rezydencji położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 000 zł169 m² 6 857,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Ostatni dom nr 2! budowa zakończona - dom oddany do użytkowania "osiedle fiedlera" - Gliwice Żerniki ul.Fiedlera Domy w wysokim standardzie deweloperskim! pompa ciepła, rekuperacja, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 999 zł260 m² 6 923,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący W miejscowości puc Z dodatkowym budynkiem na działce do prowadzenia własnego biznesu lub przearanżowania na dodatkowy dom/domek gościnny atuty: - 10 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł520 m² 8 557,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 200 m²

Rezydencja w Bydlinie, to nietuzinkowa nieruchomość położona w odległości 9 km od uzdrowiska Ustka - `z piękną, szeroką plażą nad Bałtykiem i 9 km od Słupska - miasta na prawach.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł260 m² 21 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:174 m²

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł99,13 m² 6 203,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:779 m²

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową okazję! Do sprzedaży został jeden dom z kameralnego osiedla które w chwili obecnej składa się z 6 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny przestronny dom z dużym potencjałem w spokojnej okolicy - dzielnica Bieżanów Prokocim Ta rozwojowa nieruchomość o powierzchni 150 m2,została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł119 m² 4 025,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:826 m²

Na sprzedaż tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 84m2 z garażem oraz pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł96,22 m² 7 690,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96,22 m2 położony w wyjątkowej lokalizacji - bezpośrednio nad rzeką Wirynką w miejscowości Gołuski po Poznaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł138,09 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny 5 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 151m2 (użytkowej 138 m ), usytuowany na ponad 13 ar działce! Dom w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący, oferta tylko u Nas. Na spokojnej, kameralnej ulicy w miejscowości Wojkowice, zaledwie kilka minut od autostrady A4, znajduje się dom, który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:393 m²

Tarnów, ul. Adama Mickiewicza! jest ogromne zapotrzebowanie na zakup I najem mieszkań W tarnowie Zainwestuj w piekną kamienice - Przedwojenną , okazałą bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł99 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domów jednorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w miejscowości Kłaj. Dom o powierzchni użytkowej 102 m2. Projekt domu - Archon w Malinówkach 2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 320 m²

Rezerwacja! wolnostojący dom W połomi oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży dom parterowy wolnostojacy jednorodzinny w Połomi o powierzchni użytkowej ok.100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Opis możliwość negocjacji! Przestronny dom idealnie nadający się dla rodziny, pod wynajem bądź działalność gospodarczą. Jego największym atutem jest wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej, położonego w zielonej i spokojnej okolicy w Bąkowie przy ul. Wieczornych Mgieł,.