dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

775 000 zł269,80 m² 2 872,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Na sprzedaż: parterowy dom jednorodzinny w Łyścu (woj. śląskie) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowoczesnego domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł110,69 m² 4 968,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowe bliźniaki - Rzeszów dzielnica Budziwój 0% prowizji od kupującego. Stan surowy zamknięty Z elewacją I ogrodzeniem od strony ogrodu - cena od 550 000zł istnieje możliwość domówienia.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł400 m² 1 347,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w Nowym Aleksandrowie, zaledwie 17 min od Białegostoku. Działka o powierzchni 1000 m2 i regularnych kształtach, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł900 m² 443,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Polecamy na sprzedaż dom - budynek usługowy idealny pod inwestycję! Nieruchomość zlokalizowana w Dąbrowie - oddalonej około 10 km od Mogilna. Na powierzchnię obiektu 900 m2 składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł457 m² 5 470,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:928 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę wyjątkowej nieruchomości komercyjnej dostępnej wyłącznie w trybie off market, zlokalizowanej w Kłobucku. Charakterystyka oferty: przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł360 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Bochnia, śródmieście, ul. Poniatowskiego, kamienica z 2 mieszkaniami, lokalem użytkowym i zapleczem gospodarczym na działce o pow. 1020 m 2. Nieruchomość położona bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł240 m² 8 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 853 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł409,38 m² 9 768,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferowany jest na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący z użytkowym piętrem, wybudowany w 2022 roku, o powierzchni całkowitej 409m 2 oraz powierzchni używkowej 247 m2, z urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł195 m² 5 128,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Piękny dom na Konradowie z sauną i jacuzzi w Wałbrzychu Dom położony na osiedlu Konradów. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni prawie 500 mkw. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł123,20 m² 6 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Domy gotowe do odbioru! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położone w gminie Czernica. Dom o pow 123,2 mkw składa się z: parter 61,90 mkw - wiatrołap 4,60 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł146,06 m² 10 605,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

CO sprzedajemy? Skrajny dom w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 146,06 m2, położony na działce o powierzchni 360 m2, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości Działka o powierzchni 21.289 m2 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ * piękny teren z możliwością podziału, * możliwość budowy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł255 m² 4 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:877 m²

Ważne: - kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! - W domu pozostają meble w zabudowie, w pełni urządzone kuchnie i łazienki oraz część.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 434 m²

Dom z duszą, dużą działką, stajnią i potencjałem agroturystycznym - Rozwory, gm. Debrzno, woj. pomorskie Jeśli marzysz o życiu w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł108 m² 18 509,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:769 m²

Agencja nieruchomości Unlimited Sky prezentuje nieruchomość położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych lokalizacji Krakowa na Salwatorze, przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł776 m² 2 061,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Usługowo - handlowy budynek o powierzchni użytkowej 583mkw położony jest w Czańcu na ulicy Kościelnej, w miejscu dobrze skomunikowanym z Bielskiem- białą, andrychowem.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł111 m² 6 801 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w Baczynie. Miejscowość głownie z zabudową jednorodzinną, dobrze skomunikowana z sąsiednimi miejscowościami. Okolica cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł227,53 m² 2 412,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 648 m²

Dom wolnostojący z ogromnym potencjałem | Lipsko, ul. Spacerowa Idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł424,85 m² 4 942,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Żołny na warszawskim Ursynowie, na granicy Natolina i Starego Imielina. To spokojne, kameralne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł282 m² 3 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:812 m²

Gotowy do zamieszkania dom w Michelinie - jedna z najlepszych lokalizacji we Włocławku. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł180 m² 9 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Opatkowice, wolnostojący dom na kameralnym, małym osiedlu! Spokojna okolica, bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura. Dogodny dojazd do centrum Krakowa, w pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Sprzedaż 1/2 bliźniaka W stanie Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł87,20 m² 8 027,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:55 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny segment na kameralnym osiedlu w Białej Podlaskiej przy ulicy Kolonia Francuska. Idealne miejsce dla osób szukających segmentu na terenie Białej Podlaskiej ale.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 662 m²

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania dom wolnostojący, wraz z ogrodem i dwoma garażami, zlokalizowany w poszukiwanej części Jeleniej Góry, tj. na Osiedlu Czarne. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł96,72 m² 6 710,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 146 m²

Na sprzedaż dom w Ostrówku (gm. Szudziałowo) - miejsce, w którym można odetchnąć pełną piersią i poczuć przestrzeń. Murowany, solidny budynek z 2001 roku ma 96 m , na dole.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł170 m² 3 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Solidny dom, w którym od razu poczujesz się u siebie - Pilzno, ul. Niepodległości Masz dość przeglądania domów "do odświeżenia", które wymagają fortuny na start? Biuro Dream House.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł150 m² 5 039,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Budziwój, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Skała - ul. Langiewicza dom wolnostojący w cichej i zielonej okolicy Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 110,00m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł480 m² 5 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w Wiśniowej Górze pod Łodzią Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący wybudowany w 2004 roku, o powierzchni całkowitej ok. 480 mkw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł114 m² 16 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 000 m²

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu jedyne takie i niepowtarzalne miejsce w całych Karkonoszach! Niegdyś Matejkowice, dzisiaj Przesieka - mała turystyczne wioska znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł55 m² 1 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:747 m²

7,5 arowa działka ze starym domem zaledwie 10km od centrum Jarosławia. Działka na której stoi stary murowano-drewniany budynek mieszkalny z nadanym nr ewidencyjnym. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł220 m² 2 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Dom z ogromnym potencjałem 220 m na działce 1,18 ha Kolonia Hutki Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 220 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Polecamy dom jednorodzinny położony w cichej dzielnicy Paszki miasta Hajnówka, przy ul. Siewnej o powierzchni użytkowej 180 m2, zlokalizowany na działce 893 m2. Działka zadbana, posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł167,75 m² 8 166,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

!Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 167,75m2 , pow. użytkowej 151,99m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Budzów - po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania! Jeśli marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł237,50 m² 2 905,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kamienica z mieszkaniem oraz lokalem usługowym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł143 m² 6 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w gminie Żelechów (powiat grodziski). Najważniejsze atuty: nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł203 m² 5 660,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 902 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w malowniczej okolicy, otulony lasem. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, zaprojektowanego z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł400 m² 4 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:800 m²

Duży dom aktualnie zaadoptowany na hostel, wybudowany w 1996r o powierzchni 400 m2. Podpiwniczony z dwoma odrębnymi garażami. Zagospodarowany ogród na 800 metrowej działce. Hostel składa.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł105 m² 5 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

W ofercie sprzedaży jest wyjątkowy, przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczej miejscowości Radęcin w gminie Dobiegniew w województwie lubuskim.