dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

729 000 zł170 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w Łochowie w bardzo dobrej lokalizacji, znajdujący się w okolicy domków jednorodzinnych. Powierzchnia 170 m2, pozwoliła wyodrębnić: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zaczernie,podkarpackie

450 000 zł84 m² 5 328,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Na sprzedaż nowy dom (bliźniak) o pow. 84,45 m2 w kameralnej inwestycji 4 domów w zabudowie bliźniaczej w Zaczerniu. Projekty domów zostały starannie przemyślane tak, aby na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chrzanowska

Poznań,wielkopolskie

764 000 zł134 m² 5 722,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowa inwestycja z przedsprzedaży W tym momencie możliwa negocjacja harmonogramu płatności! Inwestycja składa się z 12lokali, wolnych pozostało już tylko 10! Zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 100 zł121 m² 5 620,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana na Miedzyniu usytuowana na działce o powierzchni 270m2. Budynek postawiony w1991 roku a oddany do użytku w 1994. Dom podpiwniczony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł124 m² 5 565 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Funkcjonalne mieszkanie/dom w stanie deweloperskim z ogrodem, miejsca parkingowe, bez skosów! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży skrajnego segmentu cztero-lokalowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba Wielka

Poręba Wielka,małopolskie

750 000 zł115 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Koninkach - inwestycja "domy Lunety Koninki". Na budynek składa się: - podziemie (przedsionek, komunikacja, pomieszczenie techniczne) - powierzchnia 18,48 mkw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

440 000 zł180 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Makler poleca Dom w Szubinie w zabudowie bliźniaczej skrajny.Powierzchnia działki to 420m.Dom do remontu w wielkim potencjałem.Dół domu to bardzo przestronny przedsionek, obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

329 000 zł200 m² 1 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący lata 70-te, jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m2 zlokalizowany w bęczkowie, gm. Górno. Doskonała lokalizacja, dogodny dojazd do centrum miasta Kielc około 14 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Głuszyca,dolnośląskie

649 000 zł224 m² 2 890,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:461 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Głuszycy o powierzchni 224,5m2. Parter to obszerny salon z jadalnią z wyjściem na ok 20m2 taras, widna kuchnia, łazienka z wc, wiatrołap oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wisła

Wisła,śląskie

1 100 000 zł253 m² 4 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:769 m²

Duży dom położony 400m od wyciągu narciarskiego. Komfortowy dojazd również w okresie zimowym. Bezpośrednie sąsiedztwo szlaków turystycznych i nowego ośrodka sportowo-rekreacyjnego (m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł83 m² 5 143,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowy dom bliźniak w stanie deweloperskim o pow. 83,40 m2 + strych ok. 10 m2 powierzchni użytkowej w nowej inwestycji bliźniaków zlokalizowanych na Załężu. Projekty domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skrzetuskiego

Kobyłka,mazowieckie

820 000 zł105 m² 7 809 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Housing Market przedstawia Państwu bardzo elegancki i gotowy do zamieszkania dom w przepięknej, cichej i spokojnej okolicy w podwarszawskiej Kobyłce. Dom jest wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wleń

Wleń,dolnośląskie

319 000 zł66 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Do zaoferowania dom wolnostojący we Wleniu z piękną dużą działką 3700 m2 Sprzedam dom wolnostojący z dużą działką położony we Wleniu w spokojnej i klimatycznej dzielnicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Pracze Odrzańskie

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł86 m² 7 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 86mkw, z ogrodem 30mkw oraz podjazdem 38mkw. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 500 zł127 m² 4 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

W ofercie piękny Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 127,5 m2, usytuowany w malowniczej na peryferiach Grodziska. Kształtna działka ok. 645m2. Nieruchomość znajduje się cichej malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciszyca

Ciszyca,mazowieckie

1 499 000 zł240 m² 6 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Bezpośrednio Dom bliźniak połączony garażami,wybudowany w 2019r. o powierzchni 240m2 usadowiony na działce o powierzchni 650m2, położony 5 km od Konstancin Jeziorna w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

870 000 zł227 m² 3 832,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Makler poleca tylko U nas Dom w Łochowie w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 140m składający się z czterech pokoi, oddzielnej kuchni, wc, łazienki, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Komfortowy dom typu bliźniak z 2021 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy Stradom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęgowo

Łęgowo,pomorskie

585 000 zł112 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, w prężnie rozwijającej się miejscowości graniczącej z Pruszczem, w Łęgowie. W miejscowości zaplecze handlowo-usługowe, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krasowy

Mysłowice,śląskie

699 000 zł135 m² 5 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:712 m²

T ylko W naszym biurze Szukasz nowoczesnego domu z dużą działką z dala od zgiełku miasta. Chcesz mieć wpływ na aranżację przestronnego wnętrza. Ta nieruchomość jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec,kujawsko-pomorskie

969 000 zł220 m² 4 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

DO sprzedaży nietuzinkowy dom nad jeziorem dla wymagającego klienta! Prezentujemy Państwu fantastyczny dom w Jasińcu o powierzchni całkowitej 223 m, a użytkowej 143m. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goławice Pierwsze

Goławice Pierwsze,mazowieckie

550 000 zł141 m² 3 895,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wygodny jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, średniej wielkości w/g projektu E-114 projektu pracowni "ekstra Dom". Na parterze zaprojektowano reprezentacyjny otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Figowa

Sobótka,dolnośląskie

686 000 zł144 m² 4 779,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wyjątkowe mieszkania Z ogrodem W zabudowie szeregowej Z widokiem na ślęże Lokale mieszczą się w kameralnej inwestycji w Sobótce przy ul. Figowej. Aktualnie przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, dom jednorodzinny, wolnostojący, 6 pokoi, pow. działki 1400m2, sprzedaż Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7 dom wielopokoleniowy lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żbików

Pruszków,mazowieckie

849 900 zł180 m² 4 721,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dla dużej rodziny lub rodziny dwupokoleniowej, układ pomieszczeń i wewnętrzna klatka schodowa pozwala na wydzielenie 2 odrębnych, niezależnych mieszkań. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Częstochowa,śląskie

695 000 zł130 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z najnowszej inwestycji, zlokalizowany w Częstochowie, dzielnica Północ. Segment B o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jabłońskiego

Gdańsk,pomorskie

1 680 000 zł215 m² 7 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom szeregowy na gdańskim Chełmie, 5 km od Gdańskiej starówki doskonale skomunikowany z reszta miasta. Dom z ogrodem, położony w cichej części dzielnicy. Powierzchnia domu ponad 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagrody

Zagrody,świętokrzyskie

849 900 zł200 m² 4 249,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż przestronny wyremontowany dom jednorodzinny o pow. około 200 m2 z bezpośrednim dojściem do terenów leśnych, duża działka leśna W cenie domu! C E N A podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 500 zł232 m² 3 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej ok. 230 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 730 m2, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłecko

Kłecko,wielkopolskie

390 000 zł102 m² 3 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:876 m²

Przedmiotem oferty jest dom całoroczny , wolnostojący, zlokalizowany bezpośrednio nad jeziorem Łopienno. Działka ma bezpośredni dostęp do jeziora, istnieje możliwością wybudowania pomostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

889 999 zł181 m² 5 413,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim (o podwyższonym standardzie) i powierzchni użytkowej 142m2. Dom położony w cichej, spokojnej i zielonej i prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obórznia

Obórznia,kujawsko-pomorskie

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko U nas tylko W maklerze Zapraszam do zakupu domu w Obórzni koło Łabiszyna w bardzo fajnej lokalizacji z komunikacja miejską.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 140m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

339 000 zł92 m² 3 684,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Makler poleca Dom w Brzozie o powierzchni około 90 m składający się dwóch lokali o powierzchni jeden 40m a drugi około 60m.Dom posiada dwa niezależne wejścia.Pierwszy lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

890 000 zł159 m² 5 597,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowe wolnostojące domy N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe wolnostojące domy. Inwestycja zakłada budowę czterech nowoczesnych domów. Budynki parterowe z użytkowym poddaszem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobieszczyn

Dobieszczyn,zachodniopomorskie

760 000 zł159 m² 4 769,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy Państwu dwupoziomowy dom z dużą działką (ok. 1000 m2), znajdujący się na nowo powstałym i kameralnym osiedlu (w otoczeniu 6 domów) w miejscowości Dobieszczyn, 137,5 m2 - 760.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Gniechowice,dolnośląskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 720 m²

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości, tel: dom z lat 30-tych,wraz z pomieszczeniem gospodarczym oraz dużą działką po drugiej stronie drogi przy ul. Lipowej w Gniechowicach. We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruklanki

Kruklanki,warmińsko-mazurskie

415 000 zł259 m² 1 602,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

0 % prowizji od kupującego! Kruklanki to miejscowość wypoczynkowa położona w północno-wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Nieruchomość położona jest w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mirsk

Mirsk,dolnośląskie

285 000 zł500 m² 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Oferuję do sprzedania dom z dużym potencjałem w miejscowości Mirsk. Nieruchomość o powierzchni ok. 500 m2, posadowiony na działce o powierzchni 2012 m2. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wydmowa

Trzciany,mazowieckie

1 650 000 zł659 m² 2 503,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Imponująca trzykondygnacyjna rezydencja, wkomponowana w naturalną wydmę na zalesionej działce o powierzchni 4100 m2. Dom znajduje się w otulinie Lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

610 000 zł132 m² 4 603,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ostatni segment! Dom w zabudowie bliźniaczej (projekt Konrad), o powierzchni użytkowej 112,60 m2, w stanie deweloperskim, z ponad 6 a działką przypadającą na segment,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

1 600 000 zł261 m² 6 130,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Mam do zaoferowania dwa domy na jednej działce w tym jeden z warsztatem wulkanizacyjnym prosperującym. Powierzchnia całkowita działki wynosi 1289 m.kw. Pierwszy dom został wybudowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij