dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Rudunki

Zgierz,łódzkie

785 000 zł180 m² 4 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży dom dla 1 dużej lub 2 , a nawet 3 rodzin. Nieruchomość z dostępem do dwóch dróg publicznych, zabudowaną dwoma budynkami mieszkalnymi, jeden z nich posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

1 040 000 zł160 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: lesznowola k/ Grójca i Tarczyna / Dom wolnostojący z 2005r. w otulinie lasu | Wykończony w wysokim standardzie |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olszanka

Olszanka,lubelskie

699 000 zł126 m² 5 540,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Olszanka woj. Lubelskie Trasa Lublin > Biłgoraj okazja bez prowizji! bez podatku pcc! Możliwość wyboru jakiej wielkości będzie działka od 2500m do 5000m. Prestiżowe osiedle domków w Olszance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 040 000 zł160 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: lesznowola k/ Grójca / Dom wolnostojący z 2005r. w otulinie lasu | Wykończony w wysokim standardzie | Umeblowany | 160 m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Relaksowa

Zgierz,łódzkie

319 000 zł100 m² 3 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: dom w zabudowie bliźniaczej położony jest w Zgierzu przy ulicy Relaksowej ( okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Józefów

Józefów,mazowieckie

1 700 000 zł538 m² 3 159,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Nieruchomość, składająca się z budynku jednorodzinnego wolnostojącego oraz budynku mieszkalno - usługowo - produkcyjnego na działce 1363 m2. Dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 78 m2: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 040 000 zł160 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

299 000 zł205 m² 1 458,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż dom w Modlinie Nowym o powierzchni docelowej netto 205 m2 na działce budowlanej 601 m2. Powierzchnia użytkowa wynosi 143,5 m2. Materiał: cegła, pustak Obecny stan budowy to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

780 000 zł111 m² 7 054,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Dostępny od zaraz nowy (z 2021r) wykończony pod klucz bliźniak z rynku pierwotnego, czyli zakup bez 2% podatku pcc. W idealnej cenie 7 tys/m2 (taniej niż mieszkania w bloku). Taki dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szewieńska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

285 000 zł210 m² 1 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Bez prowizji od Kupującego! Merkury Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży dom bliźniak przy ul. Szewieńskiej na działce o pow. 1016 m 2. Dobra lokalizacja, vis-a-vis parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poradzew

Poradzew,łódzkie

429 000 zł150 m² 2 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecam do zapoznania się z ofertą i kupnem domku o pow. użytkowej 123m2, usytuowanym na 13-arowej - ogrodzonej działce woj. łódzkim gm. Goszczanów, pow. Sieradz ( granica woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Staniątki

Staniątki,małopolskie

610 000 zł107 m² 5 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania wolnostojący dom idealny dla wymagającej rodziny położony w Staniatkach koło Niepołomic. Cicha, spokojna okolica, mało zabudowana z dużą ilością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

1 040 000 zł160 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

999 000 zł440 m² 2 270,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Na sprzedaż niepowtarzalny dworek z 2000 roku, położony w zacisznym miejscu Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni całkowitej 440m2, posadowiony na działce o powierzchni 2001 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

285 000 zł134 m² 2 126,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Super okazja! dom I zabudowania gosp. Cena 285 tys.! oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Suchaniu, powiat stargardzki, stanowiącą zabudowaną działkę o powierzchni 1447.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warka

Warka,mazowieckie

1 040 000 zł160 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: lesznowola k/ Grójca i Warki / Dom wolnostojący z 2005r. w otulinie lasu | Wykończony w wysokim standardzie |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śladów

Śladów,mazowieckie

325 000 zł129 m² 2 519,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Dom na wsi lub siedlisko jako, że przy budynku mieszkalnym znajdują się także zabudowania gospodarcze takie jak obora, stodoła, piwnica ziemianka, garaże i tzw letnia kuchnia. To wszystko znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Modra

Mirków,dolnośląskie

1 299 000 zł130 m² 9 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości tel: dom położony 11 km od Rynku we Wrocławiu, w Mirkowie przy ul. Modrej. Dogodny dojazd do miasta samochodem. Niskie miesięczne koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabowskiego

Białystok,podlaskie

880 000 zł179 m² 4 916,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Okazja Nowoczesny dom w Białymstoku * Tylko u Nas * Oferta na Wyłączność* Oferujemy Państwu Nowy, solidnie wykonany dom jednorodzinny przy ul. Grabowskiego w Białymstoku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Niewodnica Korycka,podlaskie

1 200 000 zł346 m² 3 468,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Czy chciałbyś mieć wyjątkowy dom z widokiem na las i łąki?. Jeśli tak to jeżeli dodasz do tego lokalizację,która jest na tyle blisko,aby być w mieście za 20 min,a na tyle daleko aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

520 000 zł100 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 499 m2 zlokalizowana w Ząbkach. W pobliżu LIDL, przystanek autobusowy, czy pkp Ząbki. Dobry dojazd do Warszawy. Działka nadaje się na 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

875 000 zł144 m² 6 056,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Wołczkowie. Budynek mieszkalny o powierzchni 144,48 m2, na działce 458 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Przeworsk,podkarpackie

300 000 zł180 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż niezwykły dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

675 000 zł118 m² 5 731,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w Kiełczówku, jedynie 10 minut od ch Korona na wrocławskim Psim Polu. W ramach kameralnej inwestycji powstały 4 domy o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaputy,mazowieckie

895 000 zł133 m² 6 729,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

0% prowizji. 0% podatku pcc. Możesz obejrzeć dom pokazowy. Przedsprzedaż! Teraz wystarczy tylko 5 000 zł opłaty rezerwacyjnej (zwrotnej). Umowa deweloperska w maju. Idealny dla Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

790 000 zł125 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Czarnochowicach gm. Wieliczka o powierzchni 125m2 na działce 4 ar. Dom budowany według projektu dom w Lucernie 8 odbicie lustrzane. Dom w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

740 000 zł128 m² 5 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Atrakcyjnie położony dom zabudowie szeregowej o pow. 128 m2 na działce o 1 Ar 39 m2 wraz z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Dom z roku 2016 składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słonowice

Słonowice,zachodniopomorskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom Słoneczny I Słonowice I Idealna lokalizacja 7 km od Świdwina Zabudowa szeregowa - dom brzegowy Powierzchnia użytkowa domu: 120m2 Działka: 850m2 Piwnica Garaż Dom w świetnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Działdowo

Działdowo,warmińsko-mazurskie

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 910 m²

Na sprzedaż dom oddalony od głównej drogi na działce o powierzchni 4910 mkw. w miejscowości Gruszka. Wymiary działki około 44m. x 112 m. Rozkład mieszkania: -przedpokój, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł116 m² 8 621 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment po remoncie generalnym, można według własnego uznania zaaranżować, ale bebeszki ma wymienione:) wszystkie media mały uroczy ogródek skm falenica 1 minuta piechotą autobus miejski do warszawy 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królewska

Reguły,mazowieckie

1 109 030 zł190 m² 5 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Elegancka, nowoczesna bryła, dobrze doświetlone wnętrza to niewątpliwie atuty tej nieruchomości. Osiedle Michałowice to spójny kompleks 26 budynków położnych na ponad 6 ha ziemi. Nie płacisz pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł136 m² 4 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w centrum Dobrzykowic około 2 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

600 000 zł210 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Makler nieruchomości poleca Dom w Szubinie na osiedlu Bydgoskim , powierzchnia całkowita 210m , mieszkalna 140m , działka w kwadracie 509 m. Opis domu : Dom piętrowy podpiwniczony ,zadbany ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 109 030 zł190 m² 5 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedsprzedaż domów, ostatnia szansa przed podwyżkami. Elegancka, nowoczesna bryła, dobrze doświetlone wnętrza to niewątpliwie atuty nieruchomości. Nie płacisz pcc 2% Przestrzeń mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malarska

Koninko,wielkopolskie

509 000 zł107 m² 4 761,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper - Brak pcc! Posiadam na sprzedaż także inne domy i mieszkania w tej inwestycji! Polecam ofertę czteropokojowego lokalu w zabudowie 4 - lokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walcownicza

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł900 m² 1 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący w Wawrze. Przy bazarku w Falenicy. Działka 900 m2. Bogato zalesiona w tuje, cisy i irysy. - podpiwniczenie po całości domu. Kilka pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

990 000 zł323 m² 3 064,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na Wyłączność!). Marzysz o wygodnym domu dla swojej Rodziny w Malowniczej lokalizacji, gdzie mamy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 119 000 zł136 m² 8 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Opiekun Patryk Wojtowicz top Nieruchomości Tel. *Dom z 2019 roku *umeblowany i wyposażony *dwa balkony i ogródek *dwie łazienki *garaż dwustanowiskowy *teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zielona Góra,lubuskie

520 000 zł119 m² 4 373,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

W trakcie sprzedaży - cztery segmenty 72C, 72D, 72e I 72f W zabudowie bliźniaczej W zielonej górze. Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (segment zewnętrzny) parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żyzna

Kaputy,mazowieckie

999 500 zł112 m² 8 919,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Domy z garażem w bryle budynku i ogródkiem od strony południowej. Przestrzeń domu i garażu to ponad 133 m2 - idealna dla rodziny. Do dyspozycji parter z obszernym salonem,.