dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Krasne

Krasne,podkarpackie

599 000 zł137 m² 4 363,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na osiedlu nowej zabudowy w Krasnem Okolica: - 5 km od granicy Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 500 zł400 m² 3 751,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:682 m²

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia dużego, pięknego i przestronnego domu na bydgoskich Glinkach. Ten mierzący 400 m2 dom składa się pięciu poziomów: poziom 0 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

529 000 zł87 m² 6 080,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 87 m2 w Bielkówku, powiat Pruszcz Gdański. Segment prawy. Umiejscowiony na optymalnie dopasowanej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pogodna

Bolesławiec,dolnośląskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Tylko u nas! Zamieszkaj już dziś! Prezentuję Państwu dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 120 m 2 + poddasze użytkowe 45 m 2 przy wysokości 2,50 m. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł300 m² 4 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom po całkowitym generalnym remoncie w 2019 r. wszystko nowe, wszystkie instalacje nowe tynki wewnętrzne i zewnętrzne, schody, posadzki, ocieplony nowym styropianem,nowa elewacja, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 049 000 zł140 m² 7 487,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Marzy Ci się idealny dom lub segment w pięknej okolicy, wśród sympatycznych sąsiadów? Szukasz spokoju i dzikiej przyrody, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Warszawy? Oto nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudniki

Rudniki,świętokrzyskie

690 000 zł135 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom mieszkalny o powierzchni 135 m2, położony na działce o powierzchni 20 arów, w miejscowości Rudniki, gmina Połaniec. Na parterze domu znajduje się duża kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

700 000 zł193 m² 3 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

W spokojnej lokalizacji wokół zabudowy jednorodzinnej przestronny I do zamieszkania natychmiast Wolnostojący z garażem, o pow 193 m2 na działce 914m2 Ściany z pustaków ceramicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł139 m² 6 835 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Na kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej zbudowane w technologii tradycyjnej. Droga dojazdowa do posesji jest przeznaczona do wyłącznego korzystania przez przyszłych mieszkańców. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Falenica

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Atrakcyjny segment w stanie deweloperskim, zabudowa bliźniacza, wykonany z wysokiej jakości materiałów: szczegóły prześlę na maila wszystkim zainteresowanym. Parter: piękny przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Działka zabudowana o powierzchni 1119 m2 o wymiarach 23 m X 50 m położona w Przecławiu, składa się z dwóch działek geodezyjnych. Na działce znajduje się 1/2 domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fabryczna

Tarnów,małopolskie

350 000 zł136 m² 2 571,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nieruchomość z możliwością wykorzystania jako dom, lokal użytkowy lub biuro. Tak wiele perspektyw daje ten niepozorny budynek. Nieruchomość, której zdjęcia przykuły Twoją uwagę znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piwniczna

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł238 m² 5 840,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka na Brochowie o powierzchni 238m2. Dom składa się z: - sześciu pokoi - Osobnej kuchni - Łazienki z wc - wc - Pomieszczenia gospodarczego z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdrowia

Jankowice,małopolskie

399 000 zł171 m² 2 330,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:938 m²

Opis nieruchomości Nowoczesny dom parterowy, z użytkowym poddaszem oraz garażem w bryle budynku. Cicha i spokojna okolica we wsi Jankowice zaledwie 10 min drogi od Zatora i 15 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przecznica

Bieruń,śląskie

472 666 zł1 400 m² 337,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji: nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym położonym w miejscowości Bieruń, przy ul. Przecznica 13. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 799 000 zł350 m² 7 997,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu elegancki, przestronny i energooszczędny dom mieszczący się w spokojnej części gminy Piaseczno- kamionce. Budynek został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej, na którą składają się cztery segmenty. Inwestycja atrakcyjnie położona, blisko Tężni i Parku Zdrojowego. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

719 000 zł120 m² 5 985,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż dom 120mkw w zabudowie bliźniaczej, blisko lasu. Do domu przynależy ogród około 250mkw. Termin oddania iq roku 2022. Lokalizacja 6km od wschodnich granic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakrzewo Kościelne

Zakrzewo Kościelne,mazowieckie

550 000 zł230 m² 2 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam atrakcyjny dom o pow. użytkowej 230 m2, położony w miejscowości Zakrzewo Kościelne, gm. Mała Wieś. Posiada on cztery kondygnacje w tym 3 mieszkalne, na każdej (o pow. ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

589 000 zł124 m² 4 732,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! podwyższony standard deweloperski! ogrzewanie podłogowe W całym budynku! ocieplnenie pianą poddasza! rolety elektryczne W całym budynku! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość, którą jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m , znajdujący się w miejscowości Mysiadło, usytuowany na działce 1100 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miodowa

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

598 000 zł209 m² 2 859,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Bez prowizji od klienta kupującego i 2% podatku pcc. Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny, piętrowy, typu bliźniak, z garażem w bryle budynku w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudzica

Rudzica,wielkopolskie

410 000 zł102 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w stanie deweloperskim. Szukasz doskonałej nieruchomości w bardzo dobrej lokalizacji z szybkim dojazdem do Konina? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Oferuję na sprzedaż dom parterowy w zabudowie bliźniaczej w uroczej prężnie rozwijającej się miejscowości Świerklaniec. Dom powstał w 2015r. jego powierzchnia wynosi 75m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Miłoszyce,dolnośląskie

599 000 zł127 m² 4 716,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Bez Podatku pcc, bez Prowizji 0% osiedle pod lasem oferują piękne, komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej w otoczeniu zielonych terenów. Do każdego domu przynależy działka w wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł252 m² 2 774,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Przedstawiam Państwu dom do własnej aranżacji w urokliwej, cichej oraz zalesionej dzielnicy miasta jaką są Prądy. Znajduje się on na ogrodzonej działce o powierzchni 654m2. Parter domu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzenica

Dobrzenica,mazowieckie

1 395 000 zł180 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom razem wraz z wszystkimi zabudowaniami, z sauną , ruską banią, domkiem grillowym i kozią zagrodą Dom o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z zagospodarowanym ogrodem z możliwością szerokiej aranżacji oraz rozbudowy, z dwoma miejscami garażowymi pod budynkiem. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł180 m² 4 161 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

- rezerwacja- na sprzedaż ładny i zadbany dom jednorodzinny, o pow. 180 mkw, w bardzo dobrej lokalizacji, a zarazem w spokojnym miejscu Sobótki centralnej. Osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zawady

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł260 m² 13 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom wykończony został przy użyciu najlepszych materiałów z wnętrzem od początku zaaranżowanym przez architekta. Położony jest przy cichej wewnętrznej uliczce na zamkniętym kondominium dla 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ogrodniki

Ogrodniki,warmińsko-mazurskie

620 000 zł220 m² 2 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Bresdom Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego, położonego w cichej, spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Idealne miejsce dla osób pragnących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

999 900 zł295 m² 3 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 290m2. Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 292m2, usytuowany w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielgowo

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 000 zł230 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom wolnostojący, położony w urokliwej i spokojnej części miasta, z bliskim dojazdem do autostrady. Dom o powierzchni 230m2 osadowionyi na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Działki,mazowieckie

882 000 zł139 m² 6 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do sprzedania dom o pow.139m2 na zielonej działce 860m2 w towarzystwie brzóz i lasów! Dom składa się z : Parter Salonu z Kuchnią otwartą , kominek z rozprowadzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Markusy

Markusy,warmińsko-mazurskie

111 400 zł80 m² 1 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 824 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Jezioro koło miejscowości Markusy z ogromnym ogrodem, oborą i stodołą. Każdy człowiek chcąc funkcjonować we współczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

600 000 zł240 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 240 m2 usytuowany na 15 arowej działce w Rzeszowie. Budynek nadaje się do zamieszkania. Kondygnacja mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzierżawna

Lublin,lubelskie

375 000 zł120 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:985 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni mieszkalnej około 120 m2 wraz z budynkami przylegającymi tj. komórka, gołębnik, drewutnia i dwa garaże całość usytułowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

589 000 zł99 m² 5 938,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Segment narożny! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu Nowoczesne osiedle w Kamieńcu Wrocławskim! Polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Węgry

Węgry,opolskie

750 000 zł180 m² 4 178,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, jednorodzinny, parterowy z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia, usytuowany na działce o powierzchni 1098 m2, zlokalizowanej w cichej, urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strączkowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł125 m² 7 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka z lat 30' położona na wrocławskim Ołtaszynie. Na całkowitą powierzchnię około 125 mkw składają się: parter: salon, 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Turów,dolnośląskie

600 000 zł113 m² 5 309,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Rozpoczynamy kolejny etap inwestycji Nowy Turów- nowy Turów 2. Tylko teraz promocja aż 50 tysięcy! Podana cena tylko dla.