dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mysłów

Mysłów,dolnośląskie

329 000 zł120 m² 2 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom z działką 57 ary położony w miejscowości Mysłów o powierzchni użytkowej 120 m2, składający się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 800 zł127 m² 4 565 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie piękny dom. Połówka bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany w malowniczej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł152 m² 5 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera : przedstawiamy : Bardzo Ładna Bryła Budynku. do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka, przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok. 151 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 200 000 zł169 m² 7 100,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w realizowanym obecnie kolejnym etapie inwestycji na podwrocławskich Karwianach (3 km od południowej granicy Wrocławia). Proponujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Turów,dolnośląskie

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Rozpoczynamy kolejny etap inwestycji Nowy Turów- nowy Turów 2. Tylko teraz promocja aż 50 tysięcy! Podana cena dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żółwin

Żółwin,mazowieckie

890 000 zł132 m² 6 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie wykończonym o powierzchni ok. 132m2, w bardzo dobrej lokalizacji na działce o powierzchni ok. 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Chełm,lubelskie

590 000 zł250 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

W kilku słowach: przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z zadbanym ogrodem w zacisznej części Chełma. Dokładny opis: jeśli poszukujesz gotowego do wprowadzenia domu, który pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 011 333 zł147 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany w podwrocławskiej miejscowości Szymanów, w ofercie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

750 000 zł151 m² 4 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo ładny - wolnostojący i parterowy z poddaszem użytkowym pow 145m2 na działce 1000 m2 z dużym garażem wolnostojącym Na parterze hol. salon 36,5m2 połaczony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

860 000 zł130 m² 6 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Witam, na sprzedaż oferuje segment narożny o powierzchni ok. 130 m2. W skład osiedla wchodzą 4 takie segmenty. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji; 1. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Kaputy,mazowieckie

990 751 zł133 m² 7 449,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

0% prowizji. 0% podatku pcc. Przedsprzedaż. Teraz wystarczy tylko 5 000 zł opłaty rezerwacyjnej (zwrotnej). Umowa deweloperska w maju. Możesz obejrzeć dom pokazowy. Energooszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

795 000 zł156 m² 5 096,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta dostępna wyłącznie w ' mk prestige nieruchomości " Zdjęcia gotowego budynku mają charakter poglądowy. Sprzedaż budynku powstającego - gotowy do odbioru W maju! 0 % prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł156 m² 5 096,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

795 000 zł157 m² 5 073,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

620 000 zł127 m² 4 884,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Tylko U nas wysoki standard - droga Z kostki, pełne media, światłowód, ogrzewanie podlogowe, rolety elektryczne na parterze bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Prażmów

Prażmów,mazowieckie

149 000 zł55 m² 2 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:399 m²

Szukasz swojego miejsca, z dala od miejskiego zgiełku, pośród dziewiczej przyrody, blisko Warszawy? Marzysz o domku i działce wśród przemiłych sąsiadów, na której można komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł140 m² 6 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

W pobliżu Psiego Pola z bardzo dobrym połączeniem do miasta, na autostradę A4 łącznikiem obwodnicy z wylotem na Poznań lub Warszawę. Nowiutki jeszcze nie zamieszkały dom o pw 140m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł127 m² 4 723,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 126,8 m2 wraz z przynależnym skrajnym ogrodem o powierzchni ok. 120 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

359 000 zł94 m² 3 838,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:606 m²

Aleksandrowice, bielsko-biała super cena! wysoki parter domu blisko centrum miasta Z możliwością zrobienia miejsc parkingowych na posesji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł67 m² 8 946,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na sprzedaż niewielki dom wolnostojący usadowiony na działce 884m2 (działka ze skarpą) zlokalizowany w spokojnym miejscu Podjuch. Dom z ok 1920 roku, o powierzchni 66,95m2, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biórków Wielki

Biórków Wielki,małopolskie

380 000 zł138 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Więcej informacji: martalub biuro: w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku ; e-mail -. Wszystkie oferty na stronie: ; kupujący nie płaci podatku pcc! Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

800 000 zł131 m² 6 088 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok 350 m2. Cena Segmentu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł152 m² 3 953,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej znajdujące się na osiedlu Załęże Okolica Cicha i spokojna okolica domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pęclin

Pęclin,mazowieckie

958 001 zł190 m² 5 042,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania lokal odpowiadający połowie bliźniaka w budynku dwulokalowym w miejscowości Pęclin gminie Wiązowna. Powierzchnia całkowita 189,67 m2, powierzchnia użytkowa 145,45 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stawiguda

Stawiguda,warmińsko-mazurskie

999 000 zł310 m² 3 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Rezerwacja! Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży piękny, funkcjonalny i nietuzinkowy dom zlokalizowany w zacisznym miejscu w gminie Stawiguda. Powierzchnia użytkowa domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybnik,śląskie

399 900 zł210 m² 1 904,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o pow.użytkowej około 140 m2 posadowionego na działce o pow. 850 m2. Budynek w całości podpiwniczony, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztanowa

Mirków,dolnośląskie

1 399 000 zł500 m² 2 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Luksusowa willa 20 minut do Centrum Wrocławia Opiekun oferty: tel. Luksusowa willa w stanie surowym zamkniętym przy stawie. 30 minut do Centrum Wrocławia, 15 minut do ch Korona Luksusowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakrzowiec

Zakrzowiec,małopolskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja. Do sprzedania dom do zamieszkania w miejscowości Zakrzowiec, położony ok. 7 km od rynku w Niepołomicach , 8 km od rynku w Wieliczce 1, 5 km od zjazdu z autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

980 000 zł80 m² 12 316,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Polecam na sprzedaż pół bliźniaka położonego w cichej i spokojnej lokalizacji - w Dobrej. Nieruchomość wybudowana w 2021 r. Oferta przeznaczona dla tych, który cenią naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Czechów

Lublin,lubelskie

1 070 000 zł110 m² 9 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Ekskluzywny, prestiżowy dom z 2021r w stanie deweloperskim do wykończenia we własnym zakresie. Wybudowany z materiałów wysokiej jakości. Na parterze salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bukowiec

Legionowo,mazowieckie

950 000 zł135 m² 7 027 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, położony w Legionowie, wybudowany w 2007 roku. Budynek przeznaczony na cele mieszkalne z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Dom murowany/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

470 000 zł156 m² 3 012,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż nowy, 4 pokojowy dom o pow. 156,03 m2 + strych 70 m2 z garażem w bryle budynku. Dom posadowiony na ok. 2 arowej działce w kameralnym osiedlu domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Działka 4900 m2 , ogrodzona z domem murowanym 52 m2 (z poddaszem użytkowym) , garażem dobudowanym do budynku 12m2 i kotłownią 4m2 , wśród drzew sosnowych i brzóz (przez środek działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeźce

Brzeźce,śląskie

435 000 zł130 m² 3 355,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:714 m²

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym, mieszczącego się w malowniczej miejscowości Brzeźce w powiecie Pszczyńskim. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

779 000 zł105 m² 7 390,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom w zabudowie szeregowej - 4 pokoje z ogródkiem na osiedlu avenue, położony w Rumi, przy ulicy Dębogórskiej. Osiedle avenue usytuowane jest w zacisznym miejscu, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Skrzetuskiego

Kobyłka,mazowieckie

820 000 zł105 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Bezpośrednio sprzedam wykończony skrajny segment na kameralnym osiedlu (12 segmentów) przy ul. Skrzetuskiego 12 w Kobyłce. Rok budowy 2014. Pierwszy właściciel. Deweloper: a.M.M. Mazurek sp. k. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

800 000 zł132 m² 6 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 132,5 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok 354.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzybrodzie Żywieckie

Międzybrodzie Żywieckie,śląskie

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:997 m²

Duży dom z potencjałem, działka 997m2, w Międzybrodziu Żywieckim z widokiem na jezioro oraz góry! Główne atuty nieruchomości: piekny widok po remoncie instalacji blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kołłątaja

Pogórze,pomorskie

819 000 zł129 m² 6 364,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej na pogórzu dom: do sprzedaży oferujemy domy bliźniacze o powierzchni 128,69 m2, wykończone w wysokim standardzie oraz dodatkowym strychem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

760 000 zł142 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 142,50m, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Domaniewice

Domaniewice,łódzkie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Domaniewice w pow. łowickim. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 14, łącząca Łódź z Łowiczem. Dojazd do Łodzi zajmuje niecałe.