dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 380 000 zł160 m² 8 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Housing Market przedstawia Państwu unikatowy dom w przepięknej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie puszczy Kampinoskiej. Dom jest wykończony w wysokim standardzie z użyciem najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilków,dolnośląskie

495 000 zł217 m² 2 281,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Gmina Głogów, wilków, ulica Leśna, dom 220m2, 6 pokoi, działka 9 ar, sprzedaż, 495 000 zł Zadbany i dobrze utrzymany Dom na malowniczym zacisznym osiedlu w Wilkowie dwa kroki od lasu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

471 000 zł113 m² 4 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Biuro sprzedaży domów developerskich poleca dom w zabudowie szeregowej: - skrajny segment, działka 287 mkw. - gwarancja prywatności, - garaż i miejsce postojowe naziemne - wygoda dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świdnica,dolnośląskie

890 000 zł214 m² 4 161,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom zlokalizowany w bardzo spokojnej części Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni 213,85 m 2 w stanie deweloperskim- wykończenie według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

660 000 zł124 m² 5 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 124 m2 z działką ok 200 m2. Lokal 1a Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Królowy Most

Królowy Most,podlaskie

180 000 zł55 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:643 m²

Domek letniskowy w ładnej zabudowie całorocznej, możliwość przebudowy lub, wykończenia Bardzo ładna cicha okolica ok.20 km od Białegostoku, zdecydowanie polecam do obejrzenia w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 800 zł132 m² 5 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 132 m2, w Bardzo ładnym Rejonie, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 750 m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Urokliwy domek drewniany na zadbanej działce o pow. 1536 m2. Okolica bardzo cicha. Sąsiedztwo-zabudowa jednorodzinna. Niedaleko stacja pkp oraz wkd. Dojazd do Warszawy ok 30 min. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 190 000 zł168 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Rezerwacja Pruszków na granicy z Komorowem skrajny segment z dużym ogrodem 512m2 tylko 5 min od wkd Komorów pośród cichej zabudowy jednorodzinnej Ten ciekawy dom daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

481 000 zł113 m² 4 245,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Biuro sprzedaży domów developerskich poleca dom w zabudowie szeregowej: - skrajny segment, duża działka - gwarancja prywatności, - garaż i miejsce postojowe naziemne - ważne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Balice,małopolskie

715 000 zł114 m² 6 271,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości Livein prezentuje dla Państwa Dom do sprzedaży w Balicach o powierzchni użytkowej 114 m2 na sprzedaż w Balicach k. Krakowa. Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Gutowska

Wola Gutowska,mazowieckie

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 90 mkw posadowiony Dom posiada trzy pokoje, kuchnię oraz łazienkę z wc. Ogrzewanie gazowe. Dom wybudowany z bala ocieplony i pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

880 000 zł99 m² 8 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

W ofercie bardzo ładny segment ok 98m2 na kameralnym osiedlu blisko stacji wkd - Grodzisk Mazowiecki. Dom wykończony solidnie i ze smakiem, w odległości ok 1,5 km szkoła, przedszkole, rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilkowyje

Tychy,śląskie

670 000 zł125 m² 5 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż proponujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, tychy dzielnica Wilkowyje to idealne miejsce do zamieszkania, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

899 000 zł132 m² 6 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Nowy Bliźniak ok.132m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycję w atrakcyjnej części Brwinowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 132 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Radom,mazowieckie

312 000 zł98 m² 3 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym letniskowym. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Zatopolice w powiecie radomskim, w gminie Zakrzew. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, położony w Krapkowicach, w dzielnicy Otmęt. Budynek murowany, dach płaski, kryty papą. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 200 000 zł200 m² 5 992,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecam serdecznie nowy, sześcioletni dom wolnostojący W gliwicach posadowiony na dużej działce. Dom wybudowany z porotermu, ocieplony styropianem, ze spadzistym dachem krytym dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciepła

Ciepła,mazowieckie

659 000 zł107 m² 6 158,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Ciepła Gm. Orońsko. Dom składa się z parteru oraz poddasza mieszkalnego. całość 107,4 m2. Początek budowy to 2010 r. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 700 zł184 m² 5 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący wykończony pod klucz. Powierzchnia nieruchomości to ok. 180 m2. Dom jest usytuowany na dużej, przestronnej działce o powierzchni ok. 1500m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł255 m² 5 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego domu w stanie do wykończenia pod siebie w centrum Zielonki. 200 metrów od lasu oraz 5 minut od wjazdu na trasę S8! 1,5 km od obu stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Bielska

Cieszyn,śląskie

2 800 000 zł430 m² 6 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość - to budynek o powierzchni użytkowej ok.400mkw plus piwnice. Świetna lokalizacja przy ul.bielskiej w Cieszynie vis á vis Uniwersytetu Śląskiego. Możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą domów w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie gm. Długołęka przy ul. Akacjowej. Inwestycja obejmuje budowę kameralnego osiedla 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł220 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 220m2, działka: 750m2 w wilanowskim Powsinie. Piękny, duży ogród. Dom gotowy do zamieszkania: meble drewniane, na górze jesion, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brody

Brody,świętokrzyskie

660 000 zł220 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 930 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 219 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1930 m2 w miejscowości Brody ul. Nadrzeczna 10. Nieruchomość położona jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 050 000 zł190 m² 5 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! bez prowizji bez podatku pcc! Dobra lokalizacja z uwagi na bliskość do Warszawy, konstancina, piaseczna. Do Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepanika

Korczyna,podkarpackie

699 000 zł118 m² 5 923,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Witam, sprzedam dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 118 m2 w z ogrodem i garażem wolnostojącym przy ulicy Szczepanika w Korczynie. Dom został oddany do użytku w styczniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 000 zł129 m² 1 693,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Witaj nieznajomy! Jeśli szukasz ciszy, bliskości lasu a jednocześnie chcesz być dobrze skomunikowany z cywilizacją to dobrze trafiłeś. Mam dla Ciebie ofertę przytulnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

749 800 zł138 m² 5 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny i bardzo funkcjonalny dom - 1/2 bliźniaka w pełnym stanie deweloperskim o powierzchni ok 137 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

549 000 zł91 m² 6 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony w bardzo ładnej okolicy miasta. Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Łanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 680 000 zł157 m² 10 690,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Nieruchomość dla wymagających! Nawiązującą stylistyką do klasycznych rezydencji, piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

538 900 zł105 m² 5 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 104 m2 posadowiony na działce ok.150 m2 Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji pod Grodziskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

620 000 zł250 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Przestronny dom w doskonałej lokalizacji. Dom w zabudowie szeregowej położony w dzielnicy Tysiąclecie wśród zabudowy jedno rodzinnej. Budynek pochodzi z 1966 roku, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bolesławice,dolnośląskie

199 000 zł115 m² 1 730,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż dom na wsi w malowniczej i spokojnej okolicy, zaledwie 3 km od Jaworzyny Śląskiej i 7 km od Świdnicy, w miejscowości Bolesławice. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolanowska

Bochnia,małopolskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bez pośrednika Sprzedam mały domek wzniesiony w technologi drewniano murowanej w latach 60 tych. W skład domu wchodzą 2 pokoje, 2 ganki, przedpokój i kuchnia. Możliwość rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raciborsko

Raciborsko,małopolskie

690 000 zł103 m² 6 710,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

Proponujemy Państwu nową inwestycję niedużych ( około 103 m2 pow. użytkowej ), wolnostojących domków jednorodzinnych ( 10 domków) położoną koło Wieliczki niedaleko Mietniowa w Raciborsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Wieliczka,małopolskie

499 000 zł78 m² 6 427,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Proponujemy Państwu przestronne mieszkanie położone w Wieliczce przy ul. Lednickiej. Mieszkanie po generalnym remoncie ( m.in. nowe okna dźwiękochłonne od strony ulicy ) składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 900 zł127 m² 4 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 127 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach Grodziska, przestronnej działce ok. 645 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kalinowa

Janków Przygodzki,wielkopolskie

419 000 zł91 m² 4 598,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Już w sprzedaży kolejny etap Osiedla Kalinowego. Prezentuję na sprzedaż jeden z 4 segmentów domów w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu pod Ostrowiem Wielkopolskim. "Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Banino

Banino,pomorskie

620 000 zł114 m² 5 423,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w Baninie. To doskonałe miejsce dla osób, które poszukują własnej oazy spokoju i prywatności, jednocześnie nie chcąc rezygnować z bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strumień,śląskie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą super ładnego domu położonego w Strumieniu. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 usytuowany na działce o powierzchni 812 m2.