dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł459 m² 4 575,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność przedstawić Państwu przepiękny dom z ogromnymi możliwościami w skład którego wchodzi : Przyziemie : - przedsionek (4.2 m2) - hall (37.6m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł91,48 m² 6 985,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez Prowizji! W ofercie domy parterowe w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł300 m² 5 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Ciosowa, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. Otoczenie domów.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł77 m² 7 519,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom parterowy, zlokalizowany w Gorliczynie, w powiecie przeworskim, w gminie Przeworsk. Nieruchomość z całą pewnością zauroczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł164 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy z garażem dwustanowiskowym komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł182 m² 1 813,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 195 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 181,5 m położony w malowniczej okolicy w pobliżu natury. Nieruchomość znajduje się w stanie surowym otwartym, co daje przyszłemu właścicielowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 435 570 zł216,10 m² 6 643,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowy dom z garażem w Wieliczce 5 pokoi N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł140,14 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 600 m2 w spokojnym rejonie Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż skrajny segment o wyjątkowym charakterze, położony w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Dom z 1910 roku o powierzchni 240 m usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł84,10 m² 8 311,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom parterowy w otoczeniu zieleni- sączów/ gm. Bobrowniki Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom parterowy o powierzchni użytkowej 84,10 m2 (powierzchnia bez kotłowni 80,40 m2).

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Idealna oferta dla osób szukających siedliska z dużą działką, zapleczem gospodarczym i potencjałem do własnej aranżacji. Na sprzedaż gospodarstwo o pow. 0,54 ha | blisko Konina,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjny dom szeregowy, położony w sercu Nowego Miasta Lubawskiego. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla tych, którzy szukają wygody mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

349 360 zł3 245 m² 107,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 245 m²

Na sprzedaż nieruchomość o charakterze siedliskowej położona w miejscowości Polichno, w gminie Wolbórz, powiat piotrkowski- w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł600 m² 3 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Na sprzedaż duży budynek wielofunkcyjny o powierzchni około 600,0m2 na działce o powierzchni 1378 m2 położony w Łomiankach - Burakowie blisko granicy z Warszawą blisko lasku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł106,40 m² 7 039,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w miejscowości Borowina (ul. Wesoła), w gminie Przywidz. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł66,70 m² 7 331,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony na malowniczym osiedlu domków Ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 000 zł261 m² 11 490,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu stylowy, rodzinny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o standardzie premium, położony na działce o powierzchni około 1000 m2. Nieruchomość Pełen uroku dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł470 m² 2 872,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowite 470m2 usytuowany na działce o powierzchni 950 m2 położony w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza osiedle Wólki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł450 m² 4 442,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:956 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 450 m, położony na 9,56-arowej działce, zaledwie kilka minut od granic Krakowa. Nieruchomość łączy komfort dużego domu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 352 m²

Emmerson prezentuje, dom o powierzchni 100m2 znajdujący się na działce o numerze 426 która ma powierzchnię 11560m2. Budynek wzniesiono w latach 60 XX wieku i znajduje się przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł215 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! dom wolnostojący W spokojnej okolicy nowego chechła Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 177,60 m2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł200 m² 2 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

Do sprzedania duży dom na działce o powierzchni 1,45 ha nowa niższa cena - 485 000 zł (poprzednia - 595 000 zł) Mokre, gmina Rossosz, powiat bialski, województwo lubelskie Powierzchnia domu 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł99 m² 6 050,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:313 m²

Złota miejscówka. W punkt! Dlaczego? Bo wybierając to miejsce, trafisz w naprawdę dobry punkt naszego miasta. Szybko rozrastające się i mające coraz większe potrzeby,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 620 zł127,72 m² 7 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Oferujemy atrakcyjny dom o prostej, nowoczesnej bryle o powierzchni 127 m2 ,w stanie deweloperskim. Budynek ma dwie kondygnacje .Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł500 m² 1 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:793 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący o wyjątkowym charakterze, położony na dwóch działkach 1243m2 (793m2 oraz 450m2), stanowiących w pełni zagospodarowaną i ogrodzoną nieruchomość. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł80,12 m² 9 111,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

730 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 80,12 m2 I Wólka Pracka | Gm. Piaseczno bez podatku pcc! 0% prowizji! Wpłaty na rachunek powierniczy - opłata rezerwacyjna 1%! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł148 m² 3 371,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 226 m²

Na sprzedaż nieruchomość z wielkim potencjałem, idealna dla osób szukających komfortu i spokoju położona w bliskiej odległości od Rydzyny. Nieruchomość składa się domu do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł114,70 m² 7 401,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:918 m²

Wyjątkowa okazja! Dom z wyjątkowym ogrodem - Niemcz, prestiżowa lokalizacja pod Bydgoszczą Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, parterowy dom z przepięknie zaaranżowanym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł99,83 m² 8 764,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

DO sprzedaży parterowy dom wolnostojący W stanie deweloperskim znajdujący się W miejscowości widoma dom Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł123,29 m² 5 799,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom w stanie zamkniętym - wykończony z zewnątrz, wnętrze do aranżacji według własnych potrzeb Na sprzedaż oferuję nowy dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł243,80 m² 2 333,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Panigródz. To urokliwa wieś w gminie Gołańcz, w powiecie wągrowieckim, której historia sięga XII wieku. Dawniej posiadała prawa miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł157,63 m² 2 378,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów gaz, kanalizacja, prąd I woda na działce Projekt indywidualny do wglądu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 000 zł87,08 m² 8 922,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji inwestycji hygge house 2! Dom wewnętrzny w zabudowie szeregowej z działką o powierzchni 210 m2 Lokalizacja aleja warszawska lublin.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł128 m² 3 671,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²