dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Film z inwestycji: piękny przestronny dom o powierzchni użytkowej około 106 m.kw. + 17 m.kw. garaż i ponad 30 m.kw. poddasza. Wybudowany z użyciem najlepszych materiałów według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

1 069 000 zł165 m² 6 478,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szukasz wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju domu, który łączy w sobie urok podmiejskiej nieruchomości, obszerne wnętrza i wygodę mieszkania w mieście? Ta charakterystyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Grochale

Stare Grochale,mazowieckie

960 000 zł135 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Niebywale ciche oraz bliskie naturze (z drewnianym tarasem I przestrzenną garderobą) na kameralnym osiedlu sąsiadującym (m.in.) Z ROZLEGŁYMI TERENAMI ZIELENI (KAMPINOSKI PARK NARODOWY).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

870 000 zł140 m² 6 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Bliźniak ok.162m. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 163 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 400 m2. lokal 1f Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom wolnostojący | Rudna Mała Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 100m2, położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 21 arów. Budynek jednokondygnacyjny, przestronny, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Złotów,wielkopolskie

899 000 zł188 m² 4 794,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:517 m²

Teraz promocyjna cena 899 000zł tylko do końca czerwca komfortowy dom na sprzedaż! Złotów, działka 517 m 2 , 6 pokoi, powierzchnia 169 m 2 spacer wirtualny: przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

609 900 zł130 m² 4 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:775 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 130 m2 posadowiony na działce ok 775 m2 w atrakcyjnej części Jaktorowa Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł112 m² 5 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Segment 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok. 660 m2 w bardzo ładnym rejonie Grodziska Mazowieckiego. Lokal 1b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Złota Podkowa

Głogów,dolnośląskie

820 000 zł206 m² 3 980,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206 m2. Pełen światła i przestrzeni, idealna nieruchomość dla dużej rodziny która ceni sobie wygodę. Nieruchomość nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wschowa,lubuskie

229 000 zł208 m² 1 100,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 031 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 270 m2 (powierzchnia użytkowa 208 m2) na działce o powierzchni 3,031 m2. Cena sprzedaży wynosi 229,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,łódzkie

579 000 zł124 m² 4 654,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Extradom, projekt ex2 soft o powierzchni 124,39 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

588 000 zł130 m² 4 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyremontowany dom na wsi, gotowy do wprowadzenia. Nie czekaj zamieszkaj :) Znajduje się w gminie Długołęka, miejscowość Bukowina, w niedalekiej odległości od drogi S8, która zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł110 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki wyjazd z Wrocławia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łącznikowa

Białystok,podlaskie

725 000 zł80 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

*** dom wolnostojący W świetnej lokalizacji! *** Zapraszam na prezentację domu zlokalizowanego w Białymstoku przy ulicy Łącznikowej na osiedlu Jaroszówka około 3,5 km od centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Zabierzów,małopolskie

770 000 zł110 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz domu, w którym możesz od razu zamieszkać, to ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

784 000 zł161 m² 4 870 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 161 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:540 m²

Przedstawiamy całoroczny domek letniskowy o powierzchni 72 m2 zlokalizowany w miejscowości Dziwnówek, gmina Dziwnów. Nieruchomość nadmorska położona na atrakcyjnym terenie ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

835 000 zł152 m² 5 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 152 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł166 m² 3 913,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący z użytkowym poddaszem oraz jednostanowiskowym garażem o łącznej powierzchni 166,09 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 749 000 zł150 m² 11 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Lokalizacja Gdańsk Brzeźno to bardzo pożądana lokalizacja, dzielnica położona nad samym morzem. Od nieruchomości do morza dojdziemy w zaledwie 10 minut spacerem ( około 400 metrów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Utrata

Zakroczym,mazowieckie

150 000 zł88 m² 1 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Do sprzedania dom położony ok. 5 km od Nowego Dworu Mazowieckiego o powierzchni 88 m2. Budynek zbudowany w części z drewna, główna bryła natomiast w latach póżniejszych zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowym budynku w Kiełpinie. Idealny dla rodziny szukającej energooszczędnego bliźniaka bądź taniego w utrzymaniu mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustup

Zakopane,małopolskie

4 250 000 zł380 m² 11 184,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Dom z 2005 roku o powierzchni całkowitej 380 m 2 i powierzchni użytkowej 330 m2, położony na działce budowlana o powierzchni 2 850 m2 , w skład którego wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janów

Janów,łódzkie

499 000 zł83 m² 5 989,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Archon, projekt Dom w Everniach o powierzchni 83,31 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Marki,mazowieckie

750 000 zł134 m² 5 605,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:895 m²

Jeśli szukasz 3-pokojowego ale przestronnego domu urządzonego w gustownym stylu oraz cenisz spokój i bliskość natury, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! - Na sprzedaż pół bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konary

Konary,małopolskie

600 000 zł308 m² 1 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Prezentujemy Państwu interesujący i oryginalny dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Konary w gm.Mogilany, na południe od Krakowa, między Mogilanami a Świątnikami Górnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,łódzkie

429 000 zł72 m² 5 999,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Czy marzy Ci się niewielki dom w cichej spokojnej okolicy Łagiewnik w cenie mieszkania w blokach w centrum? Jeśli tak - z zt Development Group teraz to możliwe! Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł161 m² 4 031,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:288 m²

Dom Rzeszów- drabiniaka ul. Radosna (boczna Sikorskiego). Rok budowy 1990, 2,88ar działki. Możliwość adaptacji pod firmę Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bydgoska

Gliwice,śląskie

990 000 zł152 m² 6 513,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pierwsze domy na nowym osiedlu w Gliwicach Doskonała oferta dla klientów: 1. Szukających domu w Gliwicach na nowym osiedlu w dzielnicy Brzezinka. 2. Ceniących spokój, przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,łódzkie

859 000 zł157 m² 5 484,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Extradom, projekt igo 2 o powierzchni 156,61 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janów

Janów,łódzkie

529 000 zł125 m² 4 230,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Archon, projekt Dom w Klematisach 24 o powierzchni 125,03 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rozalin,mazowieckie

1 980 000 zł400 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Rodzinny dom pod Warszawą, położony na uboczu ale również pod prowadzenie działalności. Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 400 mkw usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Motycz-Józefin

Motycz-Józefin,lubelskie

915 000 zł90 m² 10 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 627 m²

Klimatyczny, zadbany dom z piękną działką położony w malowniczej okolicy. Idealny dla małej rodziny - ekonomiczny w utrzymaniu. Szybka komunikacja do do Nałęczowa i Lublina ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Liliowa

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

920 000 zł176 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Mała nieszawka I liliowa dom Z użytkowym poddaszem! stan deweloperski! pożądana lokalizacja! Proponuję na sprzedaż dom wolno-stojący z użytkowym poddaszem, realizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Liliowa

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

899 000 zł208 m² 4 332,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Mała nieszawka I liliowa dom wolno-stojący! stan deweloperski! Proponuję na sprzedaż dom wolno-stojący parterowy realizowany w standardzie wykończenia do stanu deweloperskiego, według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

920 000 zł166 m² 5 542,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mała nieszawka I liliowa dom Z antresolą! stan deweloperski! pożądana lokalizacja! Proponuję na sprzedaż dom wolno-stojący z antresolą realizowany w standardzie wykończenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,łódzkie

799 000 zł162 m² 4 939,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy archon, projekt willa andrea o powierzchni 161,75 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Na sprzedaż stary dom wolnostojący z lat 50-tych w zielonej dzielnicy Piaseczna - Zalesiu Dolnym. Dom jednorodzinny 110m2 Do kapitalnego remontu lub zburzenia Powierzchnia całkowita działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł83 m² 7 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - segment 4 lokalowy w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 83 m2 z ogródkiem ok. 78m. lokal 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania 19 arowa działka z domem wolnostojącym. Działka całkowicie budowlana. W okolicy zabudowa niska (domy wolnostojące) oraz tereny zielone i rolne. Brak bezpośredniego sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

**** Oferta tylko w naszym biurze **** Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 130,00m2. Zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy.