dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiktoryn

Wiktoryn,kujawsko-pomorskie

850 000 zł280 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

31091. Niebywała okazja! Dom na wsi!idealne miejsce dla osób kochających naturę i chcących hodować zwierzęta.Piękne miejsce na spokojne życie.Polecam kontakt telefoniczny Opis domu; piętro; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

656 240 zł126 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Do sprzedania środkowy dom w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej, położony w bliskiej okolicy Świdnicy w miejscowości Pszenno. (parter + poddasze)o pow. 126.2m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

658 900 zł125 m² 5 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 124 m2 z działką ok 300 m2. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

650 000 zł127 m² 5 120,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Tylko U nas! wysoki standard - droga Z kostki, pełne media, światłowód, ogrzewanie podlogowe, rolety elektryczne na parterze bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 699 000 zł177 m² 9 596,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Szereg od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Piętrowy, pięciopokojowy szereg środkowy zlokalizowany w inwestycji deweloperskiej powstającej w podwrocławskich Iwinach. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom poniemiecki w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie w 2019 roku. Dom o powierzchni mieszkalnej 100m2, stoi na działce 400 m2. W środku znajdują się 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cmentarna

Radzionków,śląskie

319 999 zł110 m² 2 909,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

*** Dom jednorodzinny w fantastycznym miejscu - Radzionków *** dobra cena! tylko U nas! Atrakcyjne zlokalizowany dom w Radzionkowie , województwo śląskie , powiat tarnogórski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,łódzkie

839 000 zł188 m² 4 455,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Extradom, projekt igo 3 o powierzchni 188,31 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mościska

Mościska,mazowieckie

875 000 zł180 m² 4 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom pięknie położony wśród lasów i nowo wybudowanych domów jednorodzinnych, na ładnej zagospodarowanej działce, gotowy na przyjęcie nowych właścicieli. Parter domu wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielbark

Wielbark,warmińsko-mazurskie

375 000 zł130 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom we wsi kucbork koło wielbarka. Oferuję na sprzedaż dom zlokalizowany we wsi Kucbork ( woj. warmińsko-mazurskie, powiat szczycieński, gmina Wielbark, położony na północ od Wielbarka). Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

760 000 zł142 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 142,50m, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Film z inwestycji: piękny przestronny dom o powierzchni użytkowej około 106 m.kw. + 17 m.kw. garaż i ponad 30 m.kw. poddasza. Wybudowany z użyciem najlepszych materiałów według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

1 069 000 zł165 m² 6 478,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szukasz wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju domu, który łączy w sobie urok podmiejskiej nieruchomości, obszerne wnętrza i wygodę mieszkania w mieście? Ta charakterystyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Grochale

Stare Grochale,mazowieckie

960 000 zł135 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Niebywale ciche oraz bliskie naturze (z drewnianym tarasem I przestrzenną garderobą) na kameralnym osiedlu sąsiadującym (m.in.) Z ROZLEGŁYMI TERENAMI ZIELENI (KAMPINOSKI PARK NARODOWY).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

870 000 zł140 m² 6 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Bliźniak ok.162m. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 163 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 400 m2. lokal 1f Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom wolnostojący | Rudna Mała Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 100m2, położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 21 arów. Budynek jednokondygnacyjny, przestronny, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Złotów,wielkopolskie

899 000 zł188 m² 4 794,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:517 m²

Teraz promocyjna cena 899 000zł tylko do końca czerwca komfortowy dom na sprzedaż! Złotów, działka 517 m 2 , 6 pokoi, powierzchnia 169 m 2 spacer wirtualny: przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

609 900 zł130 m² 4 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:775 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 130 m2 posadowiony na działce ok 775 m2 w atrakcyjnej części Jaktorowa Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł112 m² 5 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Segment 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok. 660 m2 w bardzo ładnym rejonie Grodziska Mazowieckiego. Lokal 1b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Złota Podkowa

Głogów,dolnośląskie

820 000 zł206 m² 3 980,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206 m2. Pełen światła i przestrzeni, idealna nieruchomość dla dużej rodziny która ceni sobie wygodę. Nieruchomość nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wschowa,lubuskie

229 000 zł208 m² 1 100,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 031 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 270 m2 (powierzchnia użytkowa 208 m2) na działce o powierzchni 3,031 m2. Cena sprzedaży wynosi 229,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,łódzkie

579 000 zł124 m² 4 654,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Extradom, projekt ex2 soft o powierzchni 124,39 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

588 000 zł130 m² 4 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyremontowany dom na wsi, gotowy do wprowadzenia. Nie czekaj zamieszkaj :) Znajduje się w gminie Długołęka, miejscowość Bukowina, w niedalekiej odległości od drogi S8, która zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł110 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki wyjazd z Wrocławia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łącznikowa

Białystok,podlaskie

725 000 zł80 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

*** dom wolnostojący W świetnej lokalizacji! *** Zapraszam na prezentację domu zlokalizowanego w Białymstoku przy ulicy Łącznikowej na osiedlu Jaroszówka około 3,5 km od centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Zabierzów,małopolskie

770 000 zł110 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz domu, w którym możesz od razu zamieszkać, to ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

784 000 zł161 m² 4 870 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 161 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:540 m²

Przedstawiamy całoroczny domek letniskowy o powierzchni 72 m2 zlokalizowany w miejscowości Dziwnówek, gmina Dziwnów. Nieruchomość nadmorska położona na atrakcyjnym terenie ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

835 000 zł152 m² 5 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 152 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł166 m² 3 913,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący z użytkowym poddaszem oraz jednostanowiskowym garażem o łącznej powierzchni 166,09 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 749 000 zł150 m² 11 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Lokalizacja Gdańsk Brzeźno to bardzo pożądana lokalizacja, dzielnica położona nad samym morzem. Od nieruchomości do morza dojdziemy w zaledwie 10 minut spacerem ( około 400 metrów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Utrata

Zakroczym,mazowieckie

150 000 zł88 m² 1 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Do sprzedania dom położony ok. 5 km od Nowego Dworu Mazowieckiego o powierzchni 88 m2. Budynek zbudowany w części z drewna, główna bryła natomiast w latach póżniejszych zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowym budynku w Kiełpinie. Idealny dla rodziny szukającej energooszczędnego bliźniaka bądź taniego w utrzymaniu mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustup

Zakopane,małopolskie

4 250 000 zł380 m² 11 184,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Dom z 2005 roku o powierzchni całkowitej 380 m 2 i powierzchni użytkowej 330 m2, położony na działce budowlana o powierzchni 2 850 m2 , w skład którego wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janów

Janów,łódzkie

499 000 zł83 m² 5 989,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Archon, projekt Dom w Everniach o powierzchni 83,31 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Marki,mazowieckie

750 000 zł134 m² 5 605,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:895 m²

Jeśli szukasz 3-pokojowego ale przestronnego domu urządzonego w gustownym stylu oraz cenisz spokój i bliskość natury, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! - Na sprzedaż pół bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konary

Konary,małopolskie

600 000 zł308 m² 1 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Prezentujemy Państwu interesujący i oryginalny dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Konary w gm.Mogilany, na południe od Krakowa, między Mogilanami a Świątnikami Górnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,łódzkie

429 000 zł72 m² 5 999,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Czy marzy Ci się niewielki dom w cichej spokojnej okolicy Łagiewnik w cenie mieszkania w blokach w centrum? Jeśli tak - z zt Development Group teraz to możliwe! Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł161 m² 4 031,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:288 m²

Dom Rzeszów- drabiniaka ul. Radosna (boczna Sikorskiego). Rok budowy 1990, 2,88ar działki. Możliwość adaptacji pod firmę Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bydgoska

Gliwice,śląskie

990 000 zł152 m² 6 513,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pierwsze domy na nowym osiedlu w Gliwicach Doskonała oferta dla klientów: 1. Szukających domu w Gliwicach na nowym osiedlu w dzielnicy Brzezinka. 2. Ceniących spokój, przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,łódzkie

859 000 zł157 m² 5 484,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Extradom, projekt igo 2 o powierzchni 156,61 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów jednorodzinnych.