dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 433 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 433 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 700 000 zł450 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:875 m²

Kamienica w Ciechocinku o powierzchni całkowitej 600 m2 na działce 875 m2 w prestiżowej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: prestiżowy adres bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Źródlana

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł158 m² 4 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom na sprzedaż z garażem 2-stanowiskowym w bryle budynku w Rzeszowie - osiedle Biała (boczna Sikorskiego) 0% prowizji! Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórki Tynieckie

Kraków,małopolskie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 m²

Więcej informacji: violalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: prezentujemy Państwu ofertę, którą stanowi połowa bliźniaka posadowionego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

485 000 zł163 m² 2 975,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 129 m2, pow. całkowitej 163m2 wraz z wbudowanym garażem, położony w Golczewie, 2 km od Stargardu. Samo Golczewo jest niewielką, liczącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 765 000 zł228 m² 7 741,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Premium Nieruchomości oferują nowoczesny dom piętrowy , zlokalizowany w na pograniczu Osielska i Niemcza do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. Dom o pow.228m2 usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Struga

Szczecin,zachodniopomorskie

585 000 zł124 m² 4 719,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatni dom W sprzedaży! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie wolnostojącej. Inwestycja prowadzona w Lipniku, gmina Stargard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Kłobuck,śląskie

699 000 zł156 m² 4 480,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż są dwa domy. Cena 699 000 zł. Do pierwszego tego ukończonego sprzedawca dorzuca pompę ciepła, która będzie dopiero zamontowana. Ogrzewanie podłogowe. W ramach negocjacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zieleniewo

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 050 000 zł121 m² 8 677,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Zieleniewo/kołobrzeg: na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 121 m2 na działce o pow. 1106 m2. Dom został wybudowany w 2002 roku i ocieplony został wełną i styropianem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 380 000 zł151 m² 9 139,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

W ofercie 5 pokojowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony po zachodniej stronie Józefowa Michalina. Budynek o pow. całkowitej 151 m2, położony na działce ok. 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skawińska

Skawina,małopolskie

949 000 zł112 m² 8 435,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Idealny dla rodziny funkcjonalny dom - 5 pokoi Z dużym ogrodem - skawina N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Polkowice,dolnośląskie

473 500 zł152 m² 3 116,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Do sprzedania w Polkowicach (oś. Dąbrowskiego) dom wolnostojący, piętrowy o powierzchni całkowitej 152m2, na działce 3,65ara, podpiwniczony, z garażem. Na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Garby

Garby,wielkopolskie

589 000 zł89 m² 6 584,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Na sprzedaż bardzo ciekawy architektonicznie segment bliźniaka w miejscowości Garby, 10 km od Poznania. Faktycznie jest to lokal w budynku jednorodzinnym, 2-lokalowym. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

624 000 zł125 m² 4 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej ok.125m2 i powierzchni działki 6500m2. Uwaga: preferowany klient z minimalnym wkładem gotówkowym w wysokości 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wspólna

Konarzewo,wielkopolskie

589 000 zł82 m² 7 182,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kup to mieszkanie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego"o - więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jarosławiec

Jarosławiec,zachodniopomorskie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom letniskowy w Jarosławcu - Jezierzany Dom letniskowy o powierzchni 42 m2 o zabudowie szachulcowej wybudowany na działce o pow.-125 m2. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 900 zł124 m² 7 257 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:534 m²

Nowy Dom ok. 124 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bardzo ładny Bliźniak o powierzchni ok.124 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tramwajowa

Zagościniec,mazowieckie

1 700 000 zł397 m² 4 282,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 911 m²

Dom o powierzchni całkowitej 397m2 ( 270 m2 powierzchni użytkowej) położony w otulinie lasu, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, na zadrzewionej działce o powierzchni 3911 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

549 000 zł100 m² 5 478,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowe Osiedle Bilcza to kameralna inwestycja deweloperska składająca się z 8 domów w zabudowie szeregowej - o dwóch różnych metrażach. Design osiedla został zaprojektowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

1 400 000 zł278 m² 5 035,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Stare Gliwice. Nowoczesny, przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg). Usytuowany w prestiżowej dzielnicy domów jednorodzinnych. Wykończony z dużym smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

405 000 zł155 m² 2 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko w naszej ofercie! Jednorodzinny wolno stojący domy zlokalizowany w Radoszowach, blisko granic Rybnika. Możliwość obejrzenia domu w środku. Dom w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

579 900 zł86 m² 6 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tajęcina,podkarpackie

649 000 zł139 m² 4 675,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 8 domów wolnostojące w miejscowości Tajęcina. Domy usytułowane w malowniczej okolicy tuż obok lasu. Stan surowy zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cupel

Cupel,mazowieckie

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Niezwykle atrakcyjna działka o pow. 1134 m2, położona w cichym i malowniczym zakątku Cupel. W okolicy zabudowa sąsiedzka czyni to miejsce bardzo bezpieczne. Na działce prąd (siła),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Bielany

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł515 m² 6 796,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Dom na Bielanach do sprzedaży Piękna rezydencja na Bielanach o powierzchni 516m2 mieszcząca się na działce o powierzchni 319m2. Ściśle oddzielono część wypoczynkową od reprezentacyjnej. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciecierzyce

Ciecierzyce,lubuskie

800 000 zł140 m² 5 372,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Nowy - zadbany domek W zielonej I spokojnej okolicy. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 139,60 m2 usytuowany na działce o powierzchni 859 m2 w Ciecierzycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiry

Wiry,wielkopolskie

790 900 zł80 m² 9 886,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

750 000 zł107 m² 6 983,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej. Budynek bez wiaty garażowej. Domy o pow 100 mkw składają się z: parter: - przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Gorzewo,mazowieckie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:969 m²

Skrót: położony w urokliwym sosnowym lesie pomiędzy jeziorem Białym, a jeziorem Sumino - całoroczny, letniskowy domek drewniany - smarthome, 2 godziny od Warszawy, 1 godzina od Łodzi, 0,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Nowy Sącz,małopolskie

1 090 000 zł350 m² 3 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 m²

Dom wolnostojący w bardzo popularnej dzielnicy mieszkaniowej Sprzedam funkcjonalny dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny z 2 garażami o powierzchni użytkowej 245 m2 położony przy ul. Juranda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczechy Wielkie

Szczechy Wielkie,warmińsko-mazurskie

1 150 000 zł146 m² 7 876,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 831 m²

NA sprzedaż Dom jednorodzinny oraz domek letniskowy/gościnny na działce o pow. 4831m2 Szczechy Wielkie gmina Pisz Przedmiotem sprzedaży jest parterowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podgórna

Puszczykowo,wielkopolskie

867 000 zł165 m² 5 255 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Polecamy do sprzedaży dom w najbardziej pożądanym mieście Wielkopolski - Puszczykowo. Dom wolnostojący przy ul Poznańskiej. Dobre połączenie komunikacyjne. Bardzo przemyślane wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł163 m² 7 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny , Przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 163 m2, usytuowany w bardzo dobrym punkcie Grodziska, dom wybudowany w 2010 roku, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdziarska

Pruszków,mazowieckie

949 400 zł150 m² 6 319,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment środkowy z ogródkiem i dwoma balkonami. Spokojna, bezpieczna okolica na styku Piastowa z Pruszkowem. Blisko żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa w pięknym nowoczesnym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubieszyn

Lubieszyn,zachodniopomorskie

1 650 000 zł440 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wolnostojący dom do zamieszkania, dodatkowo z lokalem przynoszącym dochód. Idealny do prowadzenia działalności typu hostel. Dom składa się z nast. pomieszczeń: parter- salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bierna

Bierna,śląskie

749 000 zł128 m² 5 851,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Bierna - nowy dom - widokowa lokalizacja - Jezioro Żywieckie 800 m Wygodny dom na działce 400 m2 z widokiem na góry i Jezioro Żywieckie położony w otoczeniu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

439 000 zł76 m² 5 802,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronny, parterowy bliźniak na dużej działce 260m2 w spokojnym miejscu, blisko centrum na ul. Grottgera. Powierzchnia mieszkania wynosi 75,66m2 i dzieli się na: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rożnowa

Rożnowa,małopolskie

475 000 zł80 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do zaoferowania mamy dla Państwa trzy domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 80 m2 niedaleko Krakowa ( 7 km) w miejscowości Rożnowa. Klient nie płaci prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sławociesze

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł149 m² 4 676,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

***oferta Z rynku pierwotnego! kupujący nie płaci pcc*** dom gotowy do wydania tylko jeden segment W tej cenie Oferta sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raba Wyżna

Raba Wyżna,małopolskie

159 000 zł100 m² 1 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: działka; w pobliżu: sklepy; rozkład: do własnej aranżacji; standard mieszkania: do remontu; ogrzewanie: centralne własne w budynku; media/instalacje: prąd, szambo, woda; liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

749 000 zł130 m² 5 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest ostatni już segment inwestycji położonej wśród terenów zielonych w centrum Kamieńca Wrocławskiego. Nieruchomość wyjątkowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

750 000 zł287 m² 2 613,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wielkosci 287m2 na działce 1200m2. Bardzo dobry dojazd do centrum. Na cichym spokojnym osiedlu. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość.