dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 397 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 397 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

410 000 zł260 m² 1 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Czuchowie, pięknej i spokojnej dzielnicy Czerwionki-Leszczyn. Dom może być zamieszkały przez dwie rodziny, ponieważ są dwa niezależne wejścia. Dach ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedlowa

Mogilany,małopolskie

720 000 zł190 m² 3 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości lutin prezentuje śliczny dom W mogilanach W bardzo atrakcyjnej cenie! ****** Dom o powierzchni 190 m2, położony na 8-arowej ładnie zagospodarowanej działce. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielany

Legnica,dolnośląskie

720 000 zł170 m² 4 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Marzysz o domu? Doceniasz wygodę i spokój, a zarazem bliskość miasta? To ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom wolnostojący z przepięknie zagospodarowanym ogrodem (841m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Villa westerplatte - luboń, ulica westerplatte - nowoczesne domy dwurodzinne W zabudowie bliźniaczej, solidnie wybudowane, w wysokim standardzie wykonania, położone W atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kaliszki

Kaliszki,mazowieckie

135 000 zł42 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wiejski Apartament to propozycja budowy domu energooszczędnego - drewnianego pod klucz pow. 38 m2 z tarasem. Nasza technologia łączy ze sobą tradycyjną budowę oraz nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Legionowo

Legionowo,mazowieckie

785 000 zł262 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegancka, reprezentacyjna willa z dobrym rozkładem pomieszczeń. Parter: salon 36 m2, kuchnia 13 m2, jadalnia 13 m2, gabinet 11 m2, wc 3 m2, łazienka 4 m2, pom. techniczne 9 m2, garaż 46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

719 000 zł286 m² 2 517,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochojec

Rybnik,śląskie

599 000 zł240 m² 2 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący w prestiżowej dzielnicy Rybnika-Ochojec. Budynek z cegły, otynkowany o powierzchni ok.240 mkw, usytuowany na parceli o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

3 500 000 zł428 m² 8 177,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

do sprzedaży duży, ładny dom wolnostojący 274,1 m2 z budynkiem inwestycyjnym 154 m2 (może być pod działalność gospodarczą) w Markach k/warszawy, wybudowany w 2009 r. na własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 572 m²

Polecamy Państwu do kupna dom wolnostojący znajdujący się w bardzo pięknej i spokojnej dzielnicy Gryfic. Nieruchomość ta składa się z7 pokoi, dwóch łazienek, dużej przestronnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

549 000 zł176 m² 3 112,24 zł/m²

 

 

 

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł189 m² 2 640,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / okolice / przestronny Polecam bardzo ładny dom wolnostojący zlokalizowany w okolicach Oleśnicy (ok. 4 km od granic miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nagietek

Katowice,śląskie

490 000 zł183 m² 2 677,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący dom! Do sprzedania domki wolnostojące w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 183m2 w Katowicach - Podlesiu na działce o powierzchni ok. 600m2. Na parterze przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

779 000 zł275 m² 2 833,76 zł/m²

 

 

 

Kraków,małopolskie

600 000 zł103 m² 5 825,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Z przyjemnością chcemy przedstawić Państwu ładny dom (połowę bliżniaka) o pow. całkowitej 103m2, położonego na 2,5 ar działce, znajdującego się na zamkniętym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

530 000 zł180 m² 2 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładna nowoczesna bryła z dobrym rozplanowaniem pomieszczeń. Parter: salon z jadalnią 31 m2, kuchnia 14 m2, gabinet 10 m2, komunikacja 10 m2, spiżarnia 2 m2, wc 4 m2, garaż 22 m2, pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mamy dla Państwa w swojej ofercie piękny dom w spokojnej i cichej okolicy, w pobliżu miejscowości Ustronie Morskie. Posesja usytuowana jest na działce prostokątnej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

279 000 zł180 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:728 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym, położony w Boguszowicach Starych. Dom zbudowany z Porothermu, okna pcv w kolorze brązowym, dach kryty dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Okólna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

429 000 zł176 m² 2 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej położony na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Oferowana nieruchomość charakteryzuje się przeznaczeniem dla celów mieszkalno-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przewodowa

Warszawa,mazowieckie

4 999 000 zł405 m² 12 343,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w rezydencyjnej części Wawra Miedzeszynie w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dojazd do centrum zajmuje około 20 minut samochodem. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lucerny

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:833 m²

Warszawa Wawer Sdul w rejonie ulicy Lucerny , pół bliźniaka do odnowienia o pow. ok. 200 m2;, piętrowy, podpiwniczony z garażem. Wybudowany w 1964 r. metodą tradycyjną , ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:405 m²

Parterowy całkowicie podpiwniczony dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 100 m2 na działce 405 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych w Grójcu. Salon z wyjściem na taras, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Groty

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł210 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bemowo, groty. Dom w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu domów jednorodzinnych "Groty" w malowniczej części Bemowa, w bliskim sąsiedztwie rezerwatów przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

990 000 zł285 m² 3 468,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:709 m²

Biuro nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż energooszczędny, ładny, na biało pomalowany dom z wysokim, spadzistym, czerwonym, ceramicznym dachem. Powierzchnia użytkowa: 277,5 m2. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

360 000 zł238 m² 1 511,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:573 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 238,2 m 2 ( z powodzeniem może być dwurodzinny ), dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Chotomów

Chotomów,mazowieckie

785 000 zł262 m² 2 996,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

489 000 zł220 m² 2 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 140 m 2 położony na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Na parterze znajdują się salon z wyjściem na taras, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 120 000 zł423 m² 2 645,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Do sprzedania willa w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość położona w pobliżu głównej drogi Wałbrzych-Wrocław w okolichach Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

525 000 zł240 m² 2 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż duży dom szeregowy w Tarnowskich Górach, dzielnicy Stare Tarnowice. Jego powierzchnia całkowita wynosi 240 m kw. Dom składa się z piwnicy połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rondo Górników Kopalni Wesoła

Mysłowice,śląskie

890 000 zł230 m² 3 869,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Świetna lokalizacja! Dobra cena! Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 230m2 położony na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Mysłowicach, w dzielnicy Wesoła na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

269 000 zł160 m² 1 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Nowy dom wolnostojący Pow. 160 m² (6-pokojowy ) Cena: 269.000 PLN Przedstawiamy śliczny nowy dom wolno-stojący o pow.160 m2 z garażem, na ładnej działce ok.1000 m2 w centrum Żor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Racławówka

Racławówka,podkarpackie

225 000 zł168 m² 1 341,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jednorodzinny budowany wg projektu Dom w Portulankach - odbicie lustrzane, usytuowany na 11-arowej działce w Racławówce (ok. 7 km od centrum Rzeszowa). Powierzchnia całkowita ponad 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ostropa

Gliwice,śląskie

690 000 zł290 m² 2 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy duży dom zlokalizowany w Ostropie - spokojna okolica! Dom znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 1300m2. Do budynku przylega przelotowy garaż na dwa samochody. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siemyśl

Siemyśl,zachodniopomorskie

145 000 zł97 m² 1 494,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:352 m²

Nowy dom-sprzedaż Siemyśl , nowo wybudowany segment jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 97 m2. Układ funkcjonalny : - parter o powierzchni 54 ,20 m2 : pokój dzienny , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bobrówka

Bobrówka,podlaskie

225 000 zł250 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 583 m²

Wiejskie Siedlisko (gospodarstwo rolne) o powierzchni 10583m2 z zabudowaniami położone ok. 1500 m od wsi Bobrówka. Nieruchomość składa się z typowego podlaskiego drewnianego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

799 000 zł288 m² 2 776,23 zł/m²

 

 

 

Tychy,śląskie

398 000 zł340 m² 1 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domy w Tychach w trakcie budowy stan deweloperski (wg wytycznych przyszłego nabywcy). Kupujący zwolniony z opłaty pcc. Dom jedno rodzinny w zabudowie szeregowej - piętrowy. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł251 m² 3 545,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania segment mieszkalny w dzielnicy Wawer, w stanie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 251 m2, na działce o pow. 250 m2, zbudowany w 2012 r. Składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 000 zł56 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Działka gruntowa o pow. 1609mkw, z budynkiem mieszkalnym o pow.56mkw (2pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą), dom całkowicie podpiwniczony + poddasze użytkowe, budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł400 m² 2 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atrakcyjna oferta na biuro, działalność gospodarczą lub dla dużej rodziny. Dom położony na dużej ustawnej działce o powierzchni 2000 m2 blisko ul. Puławskiej. Budynek czterokondygnacyjny.