dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

899 005 zł203 m² 4 432,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom wolnostojący -okazja wrcław centrum 10km Duży dom wolnostojący / okolice ołtaszyn /wrocławia 202m2 okazja cenowa!2 garaże / duża działka! Zapraszamy Państwa do zakupu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Januszewicza

Zielonka,mazowieckie

995 000 zł148 m² 6 742,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Oferuję Państwu przestronny i świetnie wykończony segment bezczynszowy z ogrodem i tarasem, w budynku oddanym do użytku w 2019 roku. Osiedle zlokalizowane jest w Zielonce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:682 m²

DO wolnostojący W pięknym miejscu - bezpośrednio przy lesie! zaledwie 5 minut od bydgoszczy Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w pięknej okolicy na Białych Błotach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Malinowice

Malinowice,śląskie

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży nowoczesny, inteligentny dom - spokojna okolica - będzin/psary. Dom wolnostojący na działce o pow. 700 m2, urządzonej , w całości ogrodzonej. Nowoczesna bryła budynku - 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rychwałd

Rychwałd,małopolskie

399 000 zł400 m² 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka siedliskowo-rolna o powierzchni 52ary.Na terenie działki stoją 4 budynki mieszkalne o powierzchni 60m2, 200m2, 70m2, 70m2 w tym jeden budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

570 000 zł136 m² 4 203,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

Dom jednorodzinny W stanie deweloperskim dostępny od zaraz Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 135,60m2, malowniczo położony na zachodnim skraju nowo powstałego Osiedla Kwiatowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

575 499 zł89 m² 6 466,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Mrozów / z ogródkiem / klucze od Kwietnia 2023! Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia - Leśnicy. Skrajny szereg o powierzchni 90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

950 000 zł132 m² 7 190,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w Ślęzy. Powierzchnia użytkowa lokalu + garaż 132,12 mkw, powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

839 000 zł111 m² 7 591,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:391 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej z 2016 r, położony w Domaszczynie na kameralnym mini-osiedlu składającym się jedynie z dwóch domów - bliźniaków. Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wojnów

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł82 m² 6 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz taniego domu pod Wrocławiem, te domy są dla ciebie. Lokalizacja Jelcz Laskowice, miasto gminne z dobrym dojazdem do Wrocławia. Przedstawiam ofertę nowego osiedla 32 domów w zabudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł288 m² 12 152,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący z garażem w bryle budynku położony w rezydencjonalnej części Wilanowa , w odległości ok. 1 km od Pałacu w Wilanowie i ok. 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodziny Poganów

Zabierzów,małopolskie

1 165 882 zł148 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowa inwestycja blisko centrum zabierzowa! ,domy w Zabierzowie, to projekt 15 budynków, o wysokim standardzie, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, zlokalizowanych przy ulicy Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Goleszów

Goleszów,śląskie

295 000 zł150 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości. Oferujemy do sprzedania dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem o powierzchni użytkowej ok.100 m2. Budynek składa się z: piwnica: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Występ

Występ,kujawsko-pomorskie

598 000 zł514 m² 1 163,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Makler nieruchomości Oferuję dom wygodny, ekonomiczny , położony w Wystepie z dobrze zagospodarowaną działką. Dom znajduje się na działce o powierzchni całkowitej 514 m2, całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Buczek

Buczek,łódzkie

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: dom wolnostojący położony jest w miejscowości Buczek w Powiecie Łaskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Lębork,pomorskie

780 000 zł146 m² 5 348,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

. 0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cichym osiedlu przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tułowice

Tułowice,opolskie

590 000 zł176 m² 3 352,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Stan surowy zamknięty, bez drzwi! Idealny moment, możesz wciąż dostosować dom do swoich potrzeb! Dom ten budowaliśmy dla siebie i w włożyliśmy w niego dużo serca. W porównaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Mirków,dolnośląskie

6 300 000 zł780 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Jedyna taka rezydencja. Dom z basenem i sauną. Położony w lesie. Z widokiem na jezioro. Zapraszam na prezentację wyjątkowego, eleganckiego i luksusowego domu położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzików

Radzików,dolnośląskie

180 000 zł115 m² 1 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż dom do remontu z małym ogródkiem oraz dużym garażem (ok 120 m2). Dom całkowicie do remontu i do własnej aranżacji. Ulokowany na działce o powierzchni ok 540 m2. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

1 260 059 zł140 m² 9 000,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - środkowy, garażem jednostanowiskowym oraz ogrodem. Dom zlokalizowany w kameralnej zabudowie w otoczeniu zieleni oraz nieopodal przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tymbark

Tymbark,małopolskie

998 000 zł252 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Victoria Estate prezentuje domy na sprzedaż w Tymbarku! Nieruchomość: dwa domy jednopiętrowe zlokalizowane są na wzgórzu pod lasem w malowniczym miasteczku Tymbark - powiat limanowski. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

169 500 zł150 m² 1 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Idealna oferta dla klientów którzy cenią sobie ciszę, spokój i dobrą lokalizację! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 298 000 zł240 m² 5 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 995 m²

Piękny Dom Gotowy Do Zamieszknia Przepiękna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom- wolnostojący-Parterowy z zaadoptowanym poddaszem o powierzchni ok. 240 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 420 000 zł240 m² 5 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Przedstawiam do sprzedaży funkcjonalny dom z potencjałem o łącznej powierzchni ok 240 m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok 1130 m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

959 000 zł149 m² 6 436,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dobrzykowice - Przestronny dom luxusowy -151 m2-duża działka! top Zapraszam na prezentację do przepięknych Dobrzykowic, których tempo rozwoju wszystkich zaskakuje. Mam na sprzedaż bardzo piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

1 198 004 zł141 m² 8 502,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Premium ok. Ołtaszyn dom - Luxusowy 134mkw!top Zapraszamy do zakupu nieruchomości przy Ołtaszynie ok. Grorta Roweckiego Nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

620 000 zł96 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:73 m²

Expander oferuje bez prowizji i bez pcc. Oferujemy do sprzedania segment 5 pokojowy zlokalizowany w Kobyłce w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

686 600 zł116 m² 5 899 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 215 m2 Parter: ok 57 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żywiecka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 690 000 zł216 m² 7 834,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:485 m²

Oferta wstrzymana. Polecam do zakupu tradycyjny, 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej 156,90 m2 (całkowitej 215,70 m2), położony na działce 485 m2, zlokalizowanej pomiędzy Jeziorem Głębokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

335 000 zł240 m² 1 395,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Wyjątkowa oferta. Na sprzedaż budynek po byłej Poczcie w Czarnym Borze. Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji, idealna inwestycja pod zabudowę mieszkaniową lub usługową typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Brzezie

Wodzisław,świętokrzyskie

900 000 zł500 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 200 m²

Poszukiwany partner - współudziałowiec do realizacji projektu rewitalizacji zabytkowego pałacu. Cena 900.000 zł dotyczy sprzedaży 50% udziałów w nieruchomości. W przypadku chęci zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:654 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Libelta

Wrocław,dolnośląskie

2 999 000 zł200 m² 14 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż piękny, klimatyczny dom o powierzchni 200 mkw, na działce 388 mkw, w zabudowie szeregowej na wrocławskim Sępolnie. Sępolno znajduje się we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

999 000 zł153 m² 6 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Polecam na sprzedaż segment skrajny w zabudowie szeregowej w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum Białegostoku. Dom o powierzchni użytkowej 138 m2 + garaż o powierzchni 15m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

639 000 zł87 m² 7 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Bardzo Ładna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - segment w Bardzo ładnej bryle budynku- funkcjonalny o powierzchni ok. 87 m2 z ładnym ogródkiem. Lokal 2a Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

968 000 zł225 m² 4 302,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Makler poleca nietuzinkowy dom Praktyczny dom w pięknej miejscowości Olimpin, położony na działce 876 m2 zaledwie 13 km od Starego Rynku w Bydgoszczy, 400 m od lasu, 150 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

149 796 zł69 m² 2 159,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio Jeżeli posiadasz już swoją działkę, zapraszam do zakupu domu w technologii szkieletowej, który wykonany zostanie w maksymalnie 2 miesiące od dnia rozpoczęcia budowy. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żarki-Letnisko

Żarki-Letnisko,śląskie

1 500 000 zł216 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 774 m²

Oferta bez prowizji agencyjnej dla kupującego. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę gotowego do zamieszkania domu klasy premium, w atrakcyjnej przyrodniczo lokalizacji, na Jurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Figowa

Sobótka,dolnośląskie

449 999 zł144 m² 3 131,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wyjątkowe mieszkania Z ogrodem W zabudowie szeregowej Z widokiem na ślęże dodatkowym atutem jest nowe połączenie kolejowe wrocław - sobótka - świdnica Lokale mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

578 800 zł105 m² 5 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok 105 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jadachy

Jadachy,podkarpackie

319 000 zł120 m² 2 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:879 m²

-kupujący N I E płaci prowizji- poszukujesz solidnego domu (120m2) do wykończenia, przestronnego, wraz z pomieszczeniem garażowym, o powierzchni 50m2, z dostępem do wszelkich.