dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Rezerwacja! Piła, gładyszewo, na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 152 m2 (pow. całkowita 180 m2). Nowoczesna bryła z ponad 25 metrowym tarasem, dom zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł117 m² 6 421,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Centrum dobrzykowic! bez prowizji! bez pcc! wszystkie media! asfalt! świetna lokalizacja! Gorąco polecam nową inwestycję zlokalizowaną w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podlesie

Podlesie,podkarpackie

829 000 zł140 m² 5 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Chcesz mieszkać w pięknej okolicy, w domu w którym widok z kuchni masz na piękny, podkarpacki las mieszany? Ta oferta jest dla Ciebie. Blisko miasta, a jednocześnie blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 149 900 zł115 m² 10 001 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż funkcjonalny Segment o pow. ok.115m2, usytuowany w pięknym rejonie, w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Segment jest gotowy do zamieszkania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszno

Leszno,mazowieckie

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Domy na sprzedaż Leszno, powiat warszawski zachodni. Leszno kojarzy się zawsze z Kampinoskim Parkiem Narodowym zwanym zazwyczaj Kampinosem, na skraju którego leży to niewielkie miasto. Wiele osób tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

799 000 zł188 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Na sprzedaż dom dwurodzinny z potencjałem inwestycyjnym, 188 m , Tarnowskie Góry Oferujemy Państwu dom z lat 60-tych, o powierzchni całkowitej 188 m i użytkowej 129 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 150 000 zł115 m² 9 973,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest dom w zabudowie bliźniaczej (pow. 115,3 m2) z balkonem oraz tarasem postawiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mireckiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

359 000 zł904 m² 397,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:904 m²

Działka w Tomaszowie z domem do remontu. Oferujemy państwu działkę o powierzchni 904 m2 z domem drewnianym o powierzchni 80 m2 zbudowanym w 1987r. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ramiszów,dolnośląskie

679 000 zł125 m² 5 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej pod wrocławiem Marzysz o własnym domu z ogrodem tuż pod Wrocławiem? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Nowoczesny dom bliźniak o powierzchni 125.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mórkowo,wielkopolskie

639 000 zł140 m² 4 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom jednorodzinny, parterowy w spokojnej okolicy Mórkowa. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy w stanie deweloperskim o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrówiec

Ostrówiec,mazowieckie

875 000 zł145 m² 6 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Marzysz o idealnym domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w bliskiej odległości od miasta? To jest właśnie propozycja dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rumia,pomorskie

919 000 zł121 m² 7 576,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż przestronne mieszkanie pięciopokojowe, o powierzchni całkowitej 121,30 m2 oraz użytkowej 119,70m2 ul Cegielniana w Rumi. Budynek z 2021 roku, ekspozycja okien dwustronna, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Żółwin,mazowieckie

1 289 000 zł183 m² 7 043,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:598 m²

Przedsprzedaż Połowa bliżniaka o łacznej powierzchnie 183 mkw, budynki są połączone ze sobą tylko ścianą garażową. Budynek bedzie oddany w standardzie deweloperskim wraz ze wszyskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

1 299 999 zł132 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie W mk prestige nieruchomości energooszczędny dom z pompą ciepła + fotowoltaiką 10 kw + rekuperacją + klimatyzacją wszystko W cenie! Postaw na komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czereśniowa

Sulechów,lubuskie

565 000 zł87 m² 6 509,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesny dom w spokojnej części Sulechowa - idealny dla Twojej rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego o powierzchni około 86,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

720 000 zł159 m² 4 528,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam elegancki 159 m2 dom w stylu angielskim wybudowanym w 1985 roku .Nieruchomość zlokalizowana jest Łaziskach w powiecie wodzisławskim gminie Godów. Przepiękne tereny gdzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludowa

Łomianki,mazowieckie

2 000 000 zł385 m² 5 194,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Działka zabudowana z domem jednorodzinnym w stanie surowym. Jako ostatnia działka budowlana na ulicy Ludowej, położona w zalesionej, eleganckiej części Dąbrowy Leśnej. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzcianka

Trzcianka,wielkopolskie

897 000 zł180 m² 4 997,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż: przestronny Dom Jednorodzinny w Trzciance z Garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdyńska

Wołomin,mazowieckie

3 650 000 zł462 m² 7 902,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom w Wołominie składający się z części mieszkalnej (jedno mieszkanie 4-pokojowe lub dwa mieszkania 3-4 pokojowe) oraz części usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Austriacka

Koszalin,zachodniopomorskie

780 000 zł73 m² 10 736,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 72,65 m2 znajdujący się na Osiedlu Unii Europejskiej w cenie 780 000 zł. W przypadku szybkiej sprzedaży cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

2 000 000 zł245 m² 8 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa nieruchomość, która czeka na Twoją wizję w sercu zielonego Gdańska. Lokalizacja: gdańsk - malownicza ulica Na Zboczu. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Banino,pomorskie

760 000 zł114 m² 6 648,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom szeregowy z przestronnym ogródkiem | Cicha i dobrze skomunikowana okolica | Osiedle Wilga - Siódme Niebo Zamieszkaj komfortowo, w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budno

Budno,zachodniopomorskie

1 720 000 zł198 m² 8 686,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z dumą prezentujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2021 roku, z użytkowym poddaszem oraz lokalem idealnym na działalność gospodarczą. Nieruchomość o powierzchni 198.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jarząbkowo

Jarząbkowo,wielkopolskie

326 667 zł896 m² 364,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości położonej w miejscowości Jarząbkowo, gmina Niechanowo, powiat gnieźnieński -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojazdów,małopolskie

649 000 zł133 m² 4 879,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nieruchomości oferujemy do sprzedaży domy w gm.Kocmyrzów-Luborzyca, w Dojazdowie. Domy wolnostojące można zakupić w stanie sso lub deweloperskim. Inwestycja obejmuje kilkanaście domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Styczniowa

Głogów,dolnośląskie

499 000 zł81 m² 6 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom z potencjałem Twoja szansa na idealną inwestycję! Przedstawiamy unikalną nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Głogowie ulica Styczniowa. To oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

749 000 zł132 m² 5 657,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Ema Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę nowych domów w zabudowie bliźniaczej, dostępnych do sprzedaży w malowniczej części Częstochowy przy ulicy Warownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górsk

Górsk,kujawsko-pomorskie

760 000 zł180 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

Loft house nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, obecnie na etapie prac wykończeniowych. Dom z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci 2 % podatku pcc. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Latosówka,śląskie

153 000 zł90 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:805 m²

Dom o powierzchni 90m2 z możliwością wykorzystania programu czyste powietrze (dofinansowanie do 135000) oraz poddasza 50m2. Budynek ustawiony w granicy dający możliwość wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Biskupice,śląskie

1 348 500 zł245 m² 5 504,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Niezwykle funkcjonalny dom, wykończony w stanie deweloperskim premium, świetnie rozplanowany na dużej działce w pięknej okolicy. Duży salon połączony z kuchnią i spiżarnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wręczycka

Częstochowa,śląskie

910 000 zł163 m² 5 582,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom na bezpiecznym, zamykanym osiedlu z fantastyczną społecznością lokatorów i w bardzo atrakcyjnej cenie na zamykanym, chronionym osiedlu z 2014 roku w wyjątkowej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włostowa

Włostowa,opolskie

360 000 zł98 m² 3 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Bez pośredników! Wyjątkowy dom z dużym ogrodem idealne miejsce do życia dla osób ceniących przestrzeń, prywatność i bliskość natury. **opis nieruchomości:** Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Końskie

Końskie,świętokrzyskie

720 000 zł144 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Sprzedam dom w Rogowie (gmina Końskie, 26-200). Dom parterowy o pow. 144 m (dodatkowo użytkowe poddasze do własnej aranżacji) posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 1550 m. Dom.