dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 150 000 zł285 m² 4 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Nowa cena! urokliwy dom jednorodzinny W ustroniu morskim! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z samodzielnego budynku mieszkalnego, z ogrodem, w Ustroniu Morskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Bibice,małopolskie

1 999 999 zł284 m² 7 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom wolnostojący z basenem w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tilgnera

Gdańsk,pomorskie

1 133 360 zł114 m² 9 941,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Budynek znajduje się na zboczu z widokiem na poniżej położony fragment dzielnicy z domami jednorodzinnymi. Na parterze budynku znajduje się kuchnia wraz z przestronnym salonem. Niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiśniowa

Banino,pomorskie

759 000 zł137 m² 5 540,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Budynek o powierzchni całkowitej 137m2 (zgodnie z normą normy pn-iso 9836:2015-12p). Zawiera salon i jeden pokój mieszkalny na parterze, jego usytuowanie pozwala na wygodne jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dobra,zachodniopomorskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Dobrej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 134,45m2 na działce 434 m2 (lokal B). Parter (~72m2): -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

484 000 zł98 m² 4 950,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie sprzedaży są lokale mieszkalne jednorodzinne w budynku dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej. Lokale są gotowe, budowa została zakończona! Zapraszam do odwiedzenie strony internetowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł144 m² 9 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 238 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojacy. Powierzchnia całkowita domu to 142m2. Powierzchnia działki 2238m2 pozwoliła na wygospodarowanie parkingu przed domem, osobnego małego domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Rumia,pomorskie

2 150 000 zł607 m² 3 542,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 433 m²

Na sprzedaż idealna nieruchomość pod inwestycję o łącznej powierzchni około 607 m2 znajdująca się w centrum miasta Rumi. Lokalizacja zapewnia nam dostęp do pełnego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

799 000 zł115 m² 6 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Pięknie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej w Kruszewni! Zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia! Kameralne, ładnie zagospodarowane osiedle domów wolnostojących! Pół bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Teofilów

Łódź,łódzkie

750 000 zł265 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu w stanie surowym zamkniętym w zabudowie bliźniaczej położonego w Łodzi w dzielnicy Teofilów. Powierzchnia użytkowa domu to 210 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Letnia

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Nowa cena! Na sprzedaż dom na Krzykach z działką 618m2. Zielono, spokojnie z dobrym dojazdem do centrum. Jedyna taka działka na krzykach blisko Parku Południowego, radia i Telewizji. 790 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

599 000 zł86 m² 6 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

719 000 zł82 m² 8 768,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Gotowy do zamieszknia! wykończony najwyższej klasy materiałami budowlanymi! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na peryferiach Wrocławia, na nowym osiedlu w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Motyla

Gostyń,śląskie

824 000 zł109 m² 7 559,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Firma Dom Dla Każdego obecnie oferuje na sprzedaż dom Arek B w stanie deweloperskim wraz z działką w Gostyni przy ul. Motyla. Dom Arek to nowoczesny, jednorodzinny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazańcowicka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

722 000 zł179 m² 4 038,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:649 m²

Firma Dom Dla Każdego obecnie oferuje na sprzedaż dom Michał w stanie deweloperskim wraz z działką w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mazańcowickiej. Michał to dom w tradycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Orzesze,śląskie

633 500 zł97 m² 6 554,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Sprzedaż bez pośredników- dom w modelu Kuba Ł Orzesze, przy ulicy Kilinskiego Kuba to dom parterowy jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, oparty na planie kwadratu, przykryty dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

429 000 zł92 m² 4 652,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący, do remontu/wykończenia-bodzanów (5km do centrum wieliczki) N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny z 2012 roku o pow. 92,2 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Woźniki

Woźniki,małopolskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom na wsi w spokojnym i widokowym miejscu z zabudowaniami gospodarczymi oraz działką o powierzchni około 14 ar w miejscowości Woźniki. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w podwrocławskiej miejscowości -chrząstawa Wielka. Dom o powierzchni mieszkalnej 117 m2 z użytkowym poddaszem zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł160 m² 7 482 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Przestronny Dom- wolnostojący-Parterowy. Przedstawiamy Dom o powierzchni ok. 162 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2, w bardzo cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Psary

Psary,śląskie

229 000 zł145 m² 1 579,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Działka w Psarach zabudowana dwoma budynkami Działka gruntu o pow. około 2 000 m2, o wymiarach około 14 x 122. Zabudowana budynkami murowanymi, o łącznej pow. około 145 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Chylice

Chylice,mazowieckie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

do sprzedania wolnostojący dom wybudowany na ładnej porośniętej sosnami działce w Konstancinie, w Chylicach. Cicha, spokojna okolica. Domy jednorodzinne z ogrodami w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

649 000 zł155 m² 4 187,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:557 m²

*** dom wolnostojący *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** DO WŁASNEJ ARANŻACJI *** Polecamy dom jednorodzinny zlokalizowany na os. Jaroszówka w Białymstoku. Dobra lokalizacja - w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 279 000 zł173 m² 7 393,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nielepice

Nielepice,małopolskie

440 000 zł70 m² 6 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Dom z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji! Na sprzedaż wolnostojący dom położony na działce 12,55a w gminie Zabierzów w miejscowości Nielepice. Został wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

999 000 zł128 m² 7 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący z 2019 roku o powierzchni 128 mkw na działce 1176 mkw. Nieruchomość położona w Zieleniewie, ok. 200 m od głównego wejścia na plażę Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeczów

Krzeczów,małopolskie

469 000 zł190 m² 2 468 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 170 m²

Szanowni Państwo, w ofercie biura piękny drewniany dom w miejscowości Krzeczów gm. Lubień. Dom usytuowany jest na malowniczym wzniesieniu skąd rozciągają się piękne widoki na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bursztynowa

Banino,pomorskie

640 000 zł114 m² 5 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom pod miastem w cenie mieszkania daje ogrom swobody oraz prywatności. Czas wolny można spędzać na dużej działce, bądź korzystać z możliwości, jakie daje okolica: licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Prezentujemy Państwu , nietuzinkową nieruchomość. Dom, który może pełnić funkcję: - domu dla rodziny -domu dla dwóch rodzin ( posiada osobne wejścia zarówno na parter jak i I piętro) - domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 450 000 zł163 m² 8 879,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż bardzo wygodny ,elegancki ,nowy dom z 2022r w doskonałej lokalizacji w Wołczkowie. Nieruchomość położona jest na 800 metrowej ogrodzonej działce 100m od głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górsk

Górsk,kujawsko-pomorskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 478 m²

Tylko W Blue Home! Oferta wyjątkowego domu w spokojnej okolicy z dużym ogrodem i basenem! Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home, ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karczew

Karczew,mazowieckie

900 000 zł175 m² 5 141,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Dom jednorodzinny połączony garażem w Karczewie. Mam przyjemność przedstawić Państwu piękną nieruchomość wykończoną w trosce o szczegóły. Na całym parterze leży piękna biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bohaterska

Budy Zosine,mazowieckie

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Na sprzedaż piękny duzy dom jednorodzinny w miejscowości Budy Zosine ul. Bohaterska w spokojnej okolicy dookoła osiedle nowych domków jednorodzinnych. Cisza i spokój. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzezinka

Gliwice,śląskie

600 000 zł92 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, posadowiony na działce o powierzchni 640 m2, zlokalizowany w Brzezince - spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

790 000 zł156 m² 5 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- bliźniak 4 lokalowy o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

880 000 zł174 m² 5 057,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy dom W wolnostojący Z garażem - węgrzce wielkie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący budowany według projektu Archon "dom w Perłówce", zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Limanowskiego

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Powierzchnia użytkowa - 120 m2 plus piwnica Działka - 813 m2 - gustownie zagospodarowana Dom wolnostojący jednorodzinny, położony w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nadolice wielkie / wrocław / dom działka 1200 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Piękny, komfortowy dom z garażem wolnostojącym pod miastem. Dom parterowy bez poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prusa

Katowice,śląskie

1 100 000 zł104 m² 10 576,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż w topowej lokalizacji w Katowicach! Dom parterowy, wolnostojący o powierzchni 104m2, położony jest na działce o powierzchni 1309m2, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 399 000 zł215 m² 6 186,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa domu wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej, mieszcząca się na Bielanach Wrocławskich. ***** ostatni skrajny bliźniak **** (wszystkie pozostałe sprzedane inwestorom) gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

2 100 000 zł450 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Serdecznie zaprszamy do zapoznania się Z propozycją sprzedaży odrestaurowanego młynu wodnego W wilkowicach. Stary Młyn wraz z budynkiem gospodarczym z lat 80-tych położone są na.