cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów
45 398 ogłoszeń
Od najnowszych
45 398 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Łazienna
3 190 000 zł1 075 m² 2 967,44 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Stara Dąbrowa
649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²
Archiwalne
Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki
639 000 zł85 m² 7 518 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Konstancin-Jeziorna
3 490 000 zł350 m² 9 971,43 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki
749 900 zł152 m² 4 921 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki
739 000 zł116 m² 6 349 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, Strzemieszyce Wielkie
897 000 zł148 m² 6 060,81 zł/m²
Archiwalne
Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki
450 000 zł62 m² 7 258 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki
874 800 zł162 m² 5 400 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Domy
Włącz powiadomienia