dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 472 ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł119,30 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz domu pod Polkowicami, gotowego do wykończenia bez budowy od zera? Ta oferta łączy spokój lokalizacji z szybkim dojazdem do miasta. Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. 100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł153,45 m² 11 274,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany parterowy dom wolnostojący typu bungalow z 2010 roku o powierzchni użytkowej 153,45 m2. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł153,47 m² 4 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nieruchomość, która łączy spokojne życie blisko natury z realnym potencjałem dochodowym. Położona w miejscowości Kwiejce, wśród rozległych terenów Puszczy Noteckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł350 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Ta oferta tylko u mnie! Jeśli szukacie Państwo luksusowej willi z krytym basenem i panoramicznym widokiem na góry w Małopolsce blisko Krakowa, to ta alternatywa jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł294 m² 5 442,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 895 m²

Dom, w którym cisza ma własny adres. Prywatne jezioro. Las. Absolutna samotnia. Są nieruchomości, które się ogląda. I są takie, które się czuje od pierwszego kroku na działkę. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł137 m² 10 875,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji obejmującej sześć domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej. Kameralne osiedle przy ul. Wojska Polskiego, tuż obok ul.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny zlokalizowany w Bolszewie mający powierzchnię około 300 m2, posadowiony na działce o powierzchni około 705 m2. Nieruchomość została podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł170,72 m² 6 730,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z dużą działką - Szczyty k. Białobrzegów Radomskich 40 minut do Warszawa Okęcie Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł118,26 m² 8 954,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Domy Premium w Janikowie,! Już rozpoczęły się rezerwacje! gotowe na 2026 ( czerwiec ) Nowe eleganckie i komfortowo zaprojektowane osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł568 m² 1 406,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Prawdziwa okazja! Biurowiec na sprzedaż położony obok Lidl-a w Kruszwicy przy ulicy Niepodległości. Powierzchnia budynku to aż 484m2 (czyli tylko 568zł/m2) powierzchnia działki to 2230m2.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł75 m² 10 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:962 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowy dom z widokiem na jezioro w Sitnie - Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł250 m² 11 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

Kraków, bronowice, ul. Czepca Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom położony w sercu Bronowic z działką o powierzchni około 0,0294 ha. Nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł229 m² 5 672,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 159 m + 70 m ocieplanego poddasza gratis (na poddasze prowadzą schody, woda, kanalizacja, możliwość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 802 zł64,13 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:132 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu osiedle 12 domów jednorodzinnych wolnostojących, parterowych o powierzchni 64,13 m , położonych we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł157 m² 5 350,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:885 m²

Energooszczędny wolnostojący dom parterowy w Stargardzie - Nowoczesny dom parterowy 97 m + duża działka 885 m Podmiejski Zakątek Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł110 m² 6 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 680 m²

Jeśli poszukujesz cichej przystani Z dala od zgiełku, w otoczeniu przyrody , gdzie O poranku wypijesz kawę na przestronnym tarasie, przy śpiewie ptaków to ta alternatywa jest dla ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł200 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Siedlisko z ogromnym potencjałem - idealne pod stadninę koni lub agroturystykę Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - dom wolnostojący z gospodarstwem.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł135 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni około 135 m , oferujący 3 ustawne sypialnie, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem, juszkowo, nad zalewem Raduni Oferuję na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 150 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł166 m² 3 825,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:833 m²

Dom z historią i charakterem - idealny dla osób poszukujących przestrzeni i możliwości stworzenia czegoś własnego. Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z ok. 1920 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł124,98 m² 7 193,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący w standardzie deweloperskim eko+, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Łazy w gminie Kampinos,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł195,03 m² 8 152,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Stylowy dom w sercu Rumi. Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 195,03m oraz użytkowej 131,88m , położony na działce 425 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł270 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:415 m²

0% Prowizji od Kupującego.Oferta na wyłączność! Czterokondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, doskonale usytuowany w Wilanowie, przy głównej ulicy, w dogodnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37 m² 16 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Przepięknie usytuowany, dobrze docieplony domek całoroczny, wolnostojący o konstrukcji drewnianej. Dom wraz z garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym położony jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 790 m²

Powiat: pajęczański (łódzkie) Gmina: nowa Brzeźnica Obręb: brzeźnica (0008) Numer działki: 6870,   m2 z czego ok. 3100 m2 objęte mpzp 6899- 2292 m2 łącznie 16 790 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł65 m² 1 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 603 m²

Oferta domu drewnianego na ładnej działce 36a obok lasu W gminie nozdrzec. Idealne miejsce pod rekreację. Przedstawiamy Państwu ofertę domu drewnianego w gminie Nozdrzec, na uroczej, płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł262 m² 3 549,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:712 m²

Kamienica handlowo-mieszkalna w centrum Rozwadowa 262 m + poddasze | Garaż | Dwa wejścia | Działka 7,12 ar Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnej kamienicy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł320,08 m² 1 968,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 518 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż duża nieruchomość o szerokich możliwościach w Książu Wielkopolskim Nasze biuro oferuje dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł553,85 m² 1 606,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Borkowie - przestrzeń, natura i nowoczesność w jednym miejscu Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z bliskością natury? Ten wyjątkowy dom w Borkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł76,76 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Jeśli poszukujesz parterowego, funkcjonalnego domu o ekonomicznym metrażu wraz z działką oraz parkingiem na 2 samochody to właśnie ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Olsztyna Gutkowo, przy ul. Słowicza. Najważniejsze informacje: lokalizacja: olsztyn,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł163 m² 5 092,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, odrestaurowany dom z okresu międzywojennego. Dom wolnostojący w otulinie lasu, posadowiony na działce 1700 m2, wraz z działką sąsiednią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł83,38 m² 5 744,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizja 0% bez pcc, możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Dom według projektu indywidualnego o powierzchni użytkowej- 83,38 m2 bez garażu. Do Krakowa dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł146 m² 10 273,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Komfortowy dom Z garderobą I tarasem idealny dla rodziny 146 m | wyjątkowy układ pomieszczeń | garaż ***** opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 146 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 100 zł164 m² 7 311,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Dom wolnostojący położony w samej Świdnicy - idealny dla większej rodziny! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne: - podwyższony parter: otwarty salon z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł88,64 m² 11 834,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 90 m, położona na działce 470 m w spokojnej miejscowości Opypy, nieruchomość po kompleksowym generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł88,79 m² 11 825,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowy, energooszczędny - tani w utrzymaniu dom na nowoczesnym osiedlu Natura w Koszalinie 4 pokojowy, dom o powierzchni 88,79 m2, salon połączony z kuchnią i jadalnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni ok. 80 m, położony w miejscowości Krzczonów, w gminie Tokarnia, powiat myślenicki. Nieruchomość obejmuje działkę zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:579 m²

Dom w Międzyzdrojach idealny dla turystów z dodatkowym apartamentem, zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu położonego w malowniczych Międzyzdrojach, znanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Nowość! Atrakcyjny dom wolnostojący na granicy Józefowa i Legionowa - w sąsiedztwie pięknego lasu - idealne miejsce dla rodziny z dziećmi! Zapraszam na dzień pokazowy w dniu -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł115,06 m² 5 205,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zapraszam Państwa do zakupu bliźniaka w stanie deweloperskim położonym w Mieściskach, gmina Duszniki, powiat szamotulski. Brak prowizji od strony kupującej! Przedmiotem sprzedaży jest lewa.