dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

2 190 000 zł251,70 m² 8 700,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, chwałowice, dom, sprzedaż Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7 oferta na wyłączność- nie szukaj dalej 0% Prowizji dla Biura nowy wielopokoleniowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł260 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:392 m²

Okazały budynek w zabudowie biźniaczej w odległości ok. 100 m od głównej drogi na półwysep helski ul. Puckiej. Idealne miejsce na siedzibę firmy, prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

4 360 000 zł250 m² 17 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy budynek mieszkalno-usługowy w Karpaczu Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonujący obiekt z 6 niezależnymi apartamentami , położony w malowniczej części Karpacza,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy szeregowe - blisko Jeziora Miedwie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż pół domu przy ul. Wiejskiej w Lidzbarku Warmińskim. Nieruchomość składa się z dwupoziomowej części mieszkalnej o powierzchni 85 m2 na które składają się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł137,77 m² 10 161,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu bliźniaka o powierzchni 137 m2 w Inwestycji Dvorskie Residence kameralna inwestycja w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł820 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

Kudowa-Zdrój: kompleks Inwestycyjny Premium. Rezydencja, apartamenty, produkcja. Przedmiot sprzedaży Na sprzedaż funkcjonujący kompleks nieruchomości o charakterze rezydencjalno-komercyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł180 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Domo Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położoną w miejscowości Ocice, zaledwie 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szukasz komfortowego domu z ogrodem w świetnej lokalizacji? Ten nowoczesny szeregowiec o powierzchni 138 m jest gotowy do zamieszkania. Lokalizacja Nieruchomość leży w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł98,63 m² 8 618,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Palędziu, w bardzo dogodnej lokalizacji, w pobliżu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł192 m² 11 192,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy dom położony w bardzo spokojnej części Kiełczowa, o łącznej powierzchni 243 mkw (użytkowa 192 mkw). Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł268 m² 1 861,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Rezerwacja Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu wraz z zabudowaniami gospodarczymi, w miejscowości Rachwałowice, gmina Koszyce, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł104,42 m² 7 172,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:441 m²

Nowoczesny dom wolnostojący dwu-lokalowy (w stanie deweloperskim) z 5 sypialniami, 2 łazienkami na działce o pow. 440,50 m2, położony w Konarzewo, gmina Dopiewo! Na sprzedaż funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł260,30 m² 3 837,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom położony w malowniczej Mogielnicy tuż za Boguchwałą, z bardzo szybkim i wygodnym dojazdem do Rzeszowa. Idealna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 900 000 zł125,91 m² 15 090,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek w Zawoi, położony w centralnym miejscu krzyżujących się szlaków pieszych i rowerowych. Miejsce składa się z budynku głównego, murowanego, pokrytego dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł124,50 m² 6 184,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szereg środkowy w Lubinie. osiedle Małomice, działka 2,5 ara. 5 pokoi + salon. Do sprzedaży budynek o pow. użytkowej 107 m 2 + garaż 17,08 m 2. Parter i piętro doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł137 m² 5 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Expander zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. św. Brata Alberta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł78 m² 5 705,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 766 m²

Zapraszam do odkrycia niezwykłego zakątka w Cegielnia Kosewo kilku kilometrów od Pomiechówka oraz Nowego Dworu Mazowieckiego. To miejsce, gdzie domowe ciepło łączy się z sielską atmosferą.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą przestronnym domem w zabudowie szeregowej o powierzchni 146 m , położonym w atrakcyjnej części miasta, na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł180,05 m² 8 608,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Konstancin-Jeziorna, osiedle Czarnów, wolnostojący, 186 m2, 1500000 zł. Na działce 1080 m2, w otulinie Parku Chojnowskiego, wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem, 5 pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 499 000 zł230 m² 10 865,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Nowy energooszczędny dom Premium w doskonałej lokalizacji - gm. Długołęka, szczodre Witam serdecznie, mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90,60 m2 w stanie deweloperskim, wyposażony w nowoczesne rozwiązania: pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz rekuperację. Działka: 250.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł196,50 m² 2 488,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Biuro property Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni całkowitej 196,5 m2 i 133,5 m2 użytkowej na działce o powierzchni 12,5 ar.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł90 m² 2 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wolnostojacy W dzielnicy żary - kunice Dom poniemiecki o powierzchni użytkowej ok. 90 m2 w urokliwej i spokojnej okolicy na obrzeżach Żar. Budynek położony na działce około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 293 zł110,90 m² 5 124,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferuję na sprzedaż dom 110,9m2 w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w miejscowości Patryki, gm. Purda- 16 km od Olsztyna. Dom usytuowany jest na działce 128/13 - 425m2 , obręb Patryki.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł222 m² 3 869,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:262 m²

Tulce ul. Poznańska gotowa inwestycja pod wynajem dla pracowników! dochód do uzyskania z najmu : 20 000 zł dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 222 m2 położony na działce 262 m2 , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł240 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w Barlinku przy lesie i jeziorze Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu, położonego w malowniczej miejscowości w Barlinek, to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł221 m² 7 624,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny przestronny funkcjonalny duży dom w centrum Bielan Wrocławskich po remoncie w 2010r. do zamieszkania bez nakładów-Małgorzata Wójcik   licencja nr 16128- garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 130 m , położony na działce o powierzchni 2200 m , w miejscowości Orle, w powiecie radziejowskim. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł190 m² 3 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 652 m²

Na sprzedaż: dom z dużym potencjałem i budynkiem gospodarczym w Babicy Wygodna lokalizacja blisko Rzeszowa! Na sprzedaż dom wolnostojący, idealny dla dużej rodziny lub pod inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Wolnostojący dom w Żórawiach | 1440 m działki | garaż | pompa ciepła | las w otoczeniu Na sprzedaż wolnostojący dom położony w miejscowości Żórawie, gmina Gryfino.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł212 m² 6 745,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Szukasz ciszy i relaksu w fenomenalnym ogrodzie przy lesie? Nie szukaj dalej, ta oferta jest dla Ciebie. Atuty nieruchomości: - 1,2 ha powierzchni działki (dwie działki 9000+ 3000m2) - zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł87,05 m² 9 132,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 756 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - siedlisko 8756 m | dom do remontu | mpzp zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z dużą działką 8756 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Jangrot gm. Trzyciąż - dom wolnostojący o pow. 212 m2 na działce o pow. 99 ar. Nieruchomość znajdująca się w Jangrocie gm. Trzyciąż składająca się z działek gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 082 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - dom jednorodzinny wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym położony w Zatorze w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych parków.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł238,08 m² 1 394,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Dom, który nie wymaga wielkich słów. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł310 m² 4 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż budynek w centrum Mikołowa, przy ulicy Krakowskiej, oraz ulicy Skotnicy. Powierzchnia całkowita ponad 300m2, położony na działce o powierzchni 316m2 w pełnej własności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł119,30 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz domu pod Polkowicami, gotowego do wykończenia bez budowy od zera? Ta oferta łączy spokój lokalizacji z szybkim dojazdem do miasta. Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. 100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł153,45 m² 11 274,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany parterowy dom wolnostojący typu bungalow z 2010 roku o powierzchni użytkowej 153,45 m2. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł153,47 m² 4 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nieruchomość, która łączy spokojne życie blisko natury z realnym potencjałem dochodowym. Położona w miejscowości Kwiejce, wśród rozległych terenów Puszczy Noteckiej,.